Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dla nowicjuszy - uzupełnianie danych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Dla nowicjuszy - uzupełnianie danych (/Temat-Dla-nowicjuszy-uzupelnianie-danych-6)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dla nowicjuszy - uzupełnianie danych - Magnus - 15-11-2009 21:38

ale jak wpiszesz numer domu to bedą wiedzieć do kogo wysłac Tongue


RE: Dla nowicjuszy - uzupełnianie danych - Andre101 - 15-11-2009 21:40

tak tylko jak wiosce jest wiecej ulic i takich samych numerów domu?? nie pomyślałeś o tym


RE: Dla nowicjuszy - uzupełnianie danych - Magnus - 15-11-2009 21:46

aha chyba że TongueTongueTongue u mnie jest tylko jeden taki numer jak ja mam ale nazwisk jest 2 TongueTongue


RE: Dla nowicjuszy - uzupełnianie danych - Andre101 - 15-11-2009 21:49

No ja napisałem tak wioska ulica numer domu i nie wiem czy dobrze ale raczej tak bo w listach podobnie sie podaje


RE: Dla nowicjuszy - uzupełnianie danych - Magnus - 16-11-2009 15:22

ale macie proglemy <lol2> TongueTongue nie umiecie swoich danych podac


RE: Dla nowicjuszy - uzupełnianie danych - Andre101 - 16-11-2009 15:35

No mam podane tylko nie jestem pewien że w 100% dobrze


RE: Dla nowicjuszy - uzupełnianie danych - BeSTeK - 16-11-2009 20:52

Hm podawałem wyrażnie w tutorialu podaje link: http://www.youtube.com/watch?v=seEUYFoX2iw
Tak jak opisałem uzupełnijcie dane. Jak jest wiecej ulic o takiej samej nazwie i numerow domu w co watpie ... to odnajdą po nazwisku Smile


RE: Dla nowicjuszy - uzupełnianie danych - Magnus - 16-11-2009 21:22

dziwne bo jak ja chce zminic dane bo ę mam w nazwisku i chce na e Tongue to mi potem i tak ę zostaje nie wiem co sie dzije :PPP prosze o jakies wskazówki


RE: Dla nowicjuszy - uzupełnianie danych - BeSTeK - 16-11-2009 21:25

(16-11-2009 21:22)MAGNUS95 napisał(a):  dziwne bo jak ja chce zminic dane bo ę mam w nazwisku i chce na e Tongue to mi potem i tak ę zostaje nie wiem co sie dzije :PPP prosze o jakies wskazówki

Napisze to co zawsze powtażamy jak nie mamy na to wpływu... Napisz do Lockerz w tej sprawie... my nie mamy żadnego wpływu na to... może jak jeszcze raz zmienisz to wyloguj się, usuń pamięć przeglądarki i zaloguj się jeszcze raz... Albo dopisz hasło Smile Jak nie pomoże to [email protected] <-- tylko oni Ci wtedy pomogą Smile


RE: Dla nowicjuszy - uzupełnianie danych - Admin - 16-11-2009 21:27

(16-11-2009 15:22)MAGNUS95 napisał(a):  ale macie proglemy <lol2> TongueTongue nie umiecie swoich danych podac

(16-11-2009 21:22)MAGNUS95 napisał(a):  dziwne bo jak ja chce zminic dane bo ę mam w nazwisku i chce na e Tongue to mi potem i tak ę zostaje nie wiem co sie dzije :PPP prosze o jakies wskazówki

jestes pr0

co do pytania to moze sprobuj dopisac haslo lub wyczyscic cookies .