Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię konta youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię konta youtube (/Temat-Kupie-konta-youtube-59981)



Kupię konta youtube - HAUKA - 16-10-2012 17:39

Witam wszystkich. Potrzebne mi około 60-100 kont youtube, dobrze by było jeśli byłyby po telefonicznej weryfikacji i żeby nie były szybko usuwane. Kontakt: PW lub gg:12717839


RE: Kupię konta youtube - HAUKA - 17-10-2012 03:20

jedna rzecz: konta KONIECZNIE z lokalizacją w stanach i niepolską nazwą. Zależy mi na czasie. I jeszcze jedno: jeśli nie masz dowodów na to że Twoje konta działaają i chcesz mnie przyciąć, to dowiem się o tym szybciej niż Ci się wydaje Cool


RE: Kupię konta youtube - sedor - 17-10-2012 11:09

nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek mial na sprzedaż 60-100 kont YT z lokalizacją w stanach po telefonicznej weryfikacji. ile płacisz za konto?


RE: Kupię konta youtube - yazir - 17-10-2012 11:22

Jak zaofeerujesz minimum 2pln za takie konto to moge poweryfikowac je numerem z usa


RE: Kupię konta youtube - sedor - 17-10-2012 11:31

yazir, 1 konto to nie jest 1 numer?Wink


RE: Kupię konta youtube - MaxPayne - 17-10-2012 15:12

to się da zrobić, wszystko się da Wink


Kupię konta youtube - Coristo - 26-06-2013 18:26

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.