Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chęć zarobienia kieszonkowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chęć zarobienia kieszonkowego (/Temat-Chec-zarobienia-kieszonkowego-59980)



Chęć zarobienia kieszonkowego - Mksiak - 16-10-2012 17:38

Witam
Chciałbym się dowiedzieć jak najlepiej można zarobić drobne pieniądze na jakichś serwisach np 5 zł .Mam dużo czasu więc mogę zbierać .Słyszałem o buxach ? Czy to się opłaca ? Jestem użytkownikiem przeczytam wszystkich i zebrałem 2 doładowania po 5 zł ,czy są jakieś wiarygodne i darmowe sposoby ? Właśnie zarejestrowałem się na lubietoto czy warto w ogóle się rejestrować na takie serwisy pkt za nagrody ? Słyszałem że ludzie uploadują pliki za pewne kwoty ,ale to raczej nie dla mnie Proszę o jakieś rady dla 15 latka .


RE: Chęć zarobienia kieszonkowego - tomazzi - 16-10-2012 17:44

całe forum masz poświęcone zarabianiu
przeglądnij działy, tematy poświęconym serwisom, programom poczytaj i wybierz najlepszy i taki który ci w jakiś sposób będzie odpowiadał
trzeba poszukać, poczytać a nie czekać na gotowe i iść na łatwiznę


RE: Chęć zarobienia kieszonkowego - WazzaP - 16-10-2012 17:47

(16-10-2012 17:38)Mksiak napisał(a):  Witam
Chciałbym się dowiedzieć jak najlepiej można zarobić drobne pieniądze na jakichś serwisach np 5 zł .Mam dużo czasu więc mogę zbierać .Słyszałem o buxach ? Czy to się opłaca ? Jestem użytkownikiem przeczytam wszystkich i zebrałem 2 doładowania po 5 zł ,czy są jakieś wiarygodne i darmowe sposoby ? Właśnie zarejestrowałem się na lubietoto czy warto w ogóle się rejestrować na takie serwisy pkt za nagrody ? Słyszałem że ludzie uploadują pliki za pewne kwoty ,ale to raczej nie dla mnie Proszę o jakieś rady dla 15 latka .

Co do buxów, to nie i jeszcze raz nie. Nic z tego nie zarobisz, a jak nawet coś ci się uda zarobić to po paru miesiącach jakieś marne złotówki..

Ja ci polecam, polecanie gier. Za rejestracje gracza dostajesz jakąś kwotę w euro. Rejestracje masz w sygnie.

Lubietoto, trudno coś uzbierać, ale próbować możesz Tongue

Co do uploadowania plików, to gdybyś znalazł jakąś dobrą niszę, gdzie miałbyś pełno uploadów to byś na pewno dobrze zarobił. Lecz to nie są zwykłe pobrania; Są to pobrania w zamian za subskrypcje SMS.


RE: Chęć zarobienia kieszonkowego - Mksiak - 16-10-2012 19:41

A na jakich wy stronach zarabiacie ? I czy z tych gier da się coś wyciągnąć bo widzę że za 1 rejestracje 0,15 E czy ktoś się rejestruje ?


RE: Chęć zarobienia kieszonkowego - Admin - 16-10-2012 20:29

(16-10-2012 19:41)Mksiak napisał(a):  A na jakich wy stronach zarabiacie ? I czy z tych gier da się coś wyciągnąć bo widzę że za 1 rejestracje 0,15 E czy ktoś się rejestruje ?

(16-10-2012 17:44)tomazzi napisał(a):  całe forum masz poświęcone zarabianiu
przeglądnij działy, tematy poświęconym serwisom, programom poczytaj i wybierz najlepszy i taki który ci w jakiś sposób będzie odpowiadał
trzeba poszukać, poczytać a nie czekać na gotowe i iść na łatwiznę

kolega Tomazzi już Ci wszystko klarownie wyjaśnił, poczytaj trochę podyskutuj a na pewno znajdziesz coś co ci odpowie. Pod nos Ci raczej nikt nic nie poda, wystarczy odrobina chęci.


Chęć zarobienia kieszonkowego - Admin - 16-10-2012 20:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.