Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
The Greatest - RaidCall - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: The Greatest - RaidCall (/Temat-The-Greatest-RaidCall-59967)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: The Greatest - RaidCall - Finite - 05-11-2012 15:42

Ja również Smile Fnatic obejmuje koszty wysyłki do naszego kraju, teraz pytanie do was płaci się jakie dodatkowe opłaty za przesyłki z zagranicy bo nigdy nie kupiłem nic z zagranicyXpokerface


RE: The Greatest - RaidCall - tril2006 - 05-11-2012 15:58

Jeśli to nie jest z USA to raczej nic nam nie grozi,ale jeśli z USA to co najwyżej cło,lecz tak nie powinno być,bo to jest nagroda ufundowana od nich !


RE: The Greatest - RaidCall - Finite - 05-11-2012 16:05

Tak Smile ale tutaj masz Regulamin Fnatic will pay for shipping. However any customs/tax liabilities in your country are up to you. If you provide incorrect details and the package gets returned to us, we are happy to resend the package however Fnatic will not pay for the second round of shipping. z czego wnika ze oni pokrywają koszt wysylki ale oplaty w naszym kraju musimy sobie sami chyba że źle zrozumialem. Nie ma sie co martwic na zapas bo Głowne Biuro fnatic jest w UK The FnaticRC head office is located in London. If you need to contact us or arrange a meeting, we are located at:


RE: The Greatest - RaidCall - Finite - 17-11-2012 13:37

Konkurs zakończony podałem dane ale nie rozumiem jednego czemu. Tam All winners are announced

All winners have been announced. More info on Fnatic.com. nie pisze tych co wygrali koszulki podkladki sluchawki tylko inne nagrody bardzo mnie to męczy ;P


RE: The Greatest - RaidCall - Finite - 22-11-2012 20:49

Komuś już doszły koszulki,podkładki,słuchawki, ? ktoś coś wie?


RE: The Greatest - RaidCall - lauraxxx - 26-11-2012 16:02

Na imgrin.pl są dobre konkursy z mega nagrodami Smile Lubię tę stronkę - ma bardzo ...oryginalny kontent


RE: The Greatest - RaidCall - kruszq - 30-11-2012 23:47

@UP

Spamuj dalej, ciekawe jak szybko się bana dorobisz Smile


RE: The Greatest - RaidCall - forsowa - 14-12-2012 09:37

Witam Wink

Dostal ktos jakas nagrode ?


RE: The Greatest - RaidCall - Finite - 23-12-2012 00:22

NIe ;/ pisali na Fnatic.com że od 24-31 bedą wysyłac


RE: The Greatest - RaidCall - kaskapl - 09-01-2013 20:23

Ciekawe czy wyślą czy jednak zwykli naciągacze. Już wiele razy się z takim czymś spotkałem, niby tak niby to a jednak nie wysłali.