Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na youtubie - Program Partnerski Adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Zarabianie na youtubie - Program Partnerski Adsense (/Temat-Zarabianie-na-youtubie-Program-Partnerski-Adsense-59952)

Strony: 1 2


Zarabianie na youtubie - Program Partnerski Adsense - dmikiy - 16-10-2012 07:09

Witam,

Wstawiłem niedawno filmik jak skacze felix:

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=qCV2DrTIaf8[/my-youtube]

I mam dużo wyświetleń obecnie 26tyś bo licznik u was się co parę godz aktualizuje i jak by tego było mało jak wpiszecie w youtube w wyszukiwarkę ,,Skok z kosmosu'' to mój filmik jest pierwszy. Dlatego mam pytanie da się na nim zarobić dużo?


RE: Pytanie co do youtube... - Admin - 16-10-2012 10:49

Nie.

na adsensie nie zarobisz bo nie masz praw autorskich, a ppa nie podepniesz bo co tam włożysz? poradnik "jak skakać z kosmosu i się nie zabić"?


RE: Pytanie co do youtube... - yazir - 16-10-2012 10:53

może wrzucić zdjęcia których nigdzie nie ma Tongue zrobione z kapsuły w HD Big Grin
i zarabiać na adfly ale to marne grosze


RE: Pytanie co do youtube... - dmikiy - 16-10-2012 11:25

@Admin to czemu mi się wyświtliło w Analityce że ,,Łączne szacowane zarobki mam 489$''? czyli jednak płaca nawet jak film nie jest mojego autorstwa...


RE: Pytanie co do youtube... - Admin - 16-10-2012 11:31

nie dostaniesz za ten film złamanego centa od adsensa, to co podane jest w GA jest nic nie warte.


RE: Pytanie co do youtube... - dmikiy - 16-10-2012 11:35

Aha myślałem że dostane coś za reklamy. To ja już nie wiem za sklejki typu Niesamowici ludzie https://www.youtube.com/watch?v=vOlGGGnXQl0 też nic nie dostane bo tam są filmiki do których nie mam praw.. to samo tyczy się grania? gameplay? nagram rozgrywkę z gry typu BF3 to też nic nie dostane ?. Jak już jesteśmy przy temacie to chciałbym się zapytać jakie filmy uplodować żeby mieć dochód, bo muzyka jakaś też odpada na pewno.


RE: Pytanie co do youtube... - Admin - 16-10-2012 11:40

(16-10-2012 11:35)dmikiy napisał(a):  Aha myślałem że dostane coś za reklamy. To ja już nie wiem za sklejki typu Niesamowici ludzie https://www.youtube.com/watch?v=vOlGGGnXQl0 też nic nie dostane bo tam są filmiki do których nie mam praw.. to samo tyczy się grania? gameplay? nagram rozgrywkę z gry typu BF3 to też nic nie dostane ?. Jak już jesteśmy przy temacie to chciałbym się zapytać jakie filmy uplodować żeby mieć dochód, bo muzyka jakaś też odpada na pewno.

za sklejki nic nie zarobisz bo nie masz praw autorskich, o gameplaye youtube się nie czepia, bynajmniej minecraftowcy robią fortunę.
To samo Ci wszyscy Roje, Roocki2000 (czy jak to się tam pisze) czy inni twórcy internetu - niby nikt się nie chwali (no bo po co, jeszcze oczy by im wydrapali), ale od każdego filmu po 50-100 euro zapewne takim panom wpadnie, a jak filmów masz 200-400 to łatwo policzyć zysk.

Obecnie sam pomagam koledze przyrobić na adsensie, dopiero zaczyna ale codziennie po 1 euro już mu wpada Smile Niech chociaz te 5 euro na dzien dobije to będzie miał zysk rzędu 600zł miesięcznie.


Co do muzyki to możesz wykorzystąć jedynie utwory które zezwalają na publikacje (youtube ma ich całkiem sporą bazę).


RE: Pytanie co do youtube... - dmikiy - 16-10-2012 11:44

Twój kolega nagrywa gameplaye?


RE: Zarabianie na youtubie - Program Partnerski Adsense - Admin - 16-10-2012 11:44

tak - minecraft


RE: Zarabianie na youtubie - Program Partnerski Adsense - yazir - 16-10-2012 11:47

Jedyne słuszne gameplaye i recenzje robi klocuch...