Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 12-03-2013 00:59

Posty to dobra sprawa, ostanio pisałem 10 postów na jakimś forum, dzisiaj mam zamówienie na 50.. co prawda, problem rejestracją jest, ale myślę, że to kwestia wyjaśnienia.
Telefon miałem o 50 komentarzy do gier android - 50zl. Coś tam leci.

Konta ludzie kupują różnie, no ale z tym powoli się kręci, ale jak skończą się aukcje, to powoli będę mniej wystawiał.

Znalazłem fajną hurtownię, gdzie przedmioty są tanie, ściągnąłem ilka, sprzedałem parę drożej, jednak błąd popełniłem - nie wszystko zeszło. Prawie na 0 wyszedłem - czekam na ostatnią wpłatę już 2 tydz..

Simlocki, które pisałeś, chętnie bym się też podjął, ale przyznam się nie kumam czaczy tam, pokombinuje, spróbuje.

Licytowałem wiele przedmiotów, po złocisza i sprzedawałem drożej =d np. nokie 3330 kultBig Grin kupiłem tanio, sprzedałem drożej, może zarobek to tylko 10zł, ale patrząc na kilka przedmiotów tak mamy już 100zł mi się buźka cieszyTongue

i tak szukam wszędzie co się da.. jak na studenta to kasa się liczyTongue
spis hurtowni też świetnie zaskoczył, ale teraz np. już stoi ze 2-3dni zero ruchu.

próbuję wszystko co się daBig Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Andro - 12-03-2013 01:59

Jakie głównie wymagania wam stawiają klienci odnośnie postów ? Pisanie odpowiedzi na zapytania ? Czy tworzenie tematów do rozmów ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - panarbuz - 12-03-2013 08:50

Coś się spróbuje z tym. Skoro siedzi się tyle na necie Big Grin


Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 12-03-2013 08:57

ja takze zaczynam. tylko juz na wejsciu mam problemy ;/
posiadam karte internetowa bzwbk . kupilem ja poniewaz nie ma zadnych prowizji , nie wazne do jakiego banku leci (szybkie ) . wczoraj probowalem zaplacic na allegro i co?kicha. napisalem juz do supportu bzwbk jak sie robi te wplaty , ale do teraz nie otrzymalem odpowiedzi . moze ktos posiada taka sama karte i wie jak to sie robi? niby na 100% da sie placic w internecie . albo to oszustwo , albo nawet wplacic pieniedzy nie potrafie;p

mobile phone-brak polskich znakow


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 12-03-2013 09:16

@up uzyj google..


co do postów, to różnie, raz chcą typowo żebyś rozpoczął, raz dadzą Ci całe forum i pisz gdzie chcesz..


Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 12-03-2013 09:18

juz szukalem wczoraj odpowiedzi .. znalazlem tylko taka ze sie placi jako karta platnicza , co jest bzdura , poniewaz nie mozna zaznczyc tej opcji na allegro...

mobile phone-brak polskich znakow


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 12-03-2013 10:08

Płacę kartą płatniczą on-line

to wybrałeś? Przyznam się, że ie wiem jak się tym płaci na allegro, ale może właśnie to? W ogóle w googlach na pewno coś się znajdzie.
Kod:
https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&ie=UTF-8#hl=pl&safe=off&q=jak+p%C5%82aci%C4%87+kart%C4%85+internetow%C4%85+bz+wbk+na+allegro&spell=1&sa=X&ei=5O8-UdWCKIqHtQarzoCACw&ved=0CCoQvwUoAA&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.43287494,d.Yms&fp=91b056b4a3610b5e&ion=1&biw=1280&bih=856



Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 12-03-2013 11:58

dalej nic nie wem ... karta to totalne badziewo .. w najblizszym czasie przejde sie do mbanku i zrobie izzykonto...

mobile phone-brak polskich znakow


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 12-03-2013 15:14

Macie pomysł jak sprzedawać konta esl? niby nie mozna bo darmowa rejestracja, jednak są to stare konta, które są wiele warte.. nie wiem co zrobić, a mam ich wiele do sprzedania..;/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 12-03-2013 15:16

Napisz dokładniej:
- co to za konta
- czy ktoś takie konta sprzedaje ?
- czy na kontach znajdują sie jakieś gry czy cos

To coś poradzimy Tongue (w kontach ESL nie siedziałem, ale coś sie wymyśli)