Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 11-03-2013 19:57

@mlekoju
To pięknie Smile Ja obecnie kończę stare zamówienie i czekam na odzew klienta na kolejne.
Co do bloga Big Grin myślę, ze na blogu mogę ujawić moje tzw. "klucze".


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - paulek99 - 11-03-2013 20:13

Panowie macie może jakieś rady jak nabyć "klientów" ? Bo jak na razie skończyły mi się zlecenia i czekam na kolejne jednak 0 ofert


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 11-03-2013 20:26

Loteria Smile W końcu trafi się stały klient. Moje pierwsze zlecenie na posty było po 2 tyg od wystawienia aukcji. Ja to się nawet czasami ciesze z braku zleceń, po miesiącu/dwóch pisania tydzień/dwa przerwy jest wskazany.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 11-03-2013 20:35

Dokładnie, nie ma sprawdzonego sposobu na klientów.
Są różne opcje, jednych przyciąga bogaty opis, innych tytuł, kolejnych komentarze pozytywne no i w końcu są ci, którzy z nas korzystają ze względu na najniższą cenę.

Jednak jak u 3-5 osób spiszesz się dobrze podczas pierwszych zleceń to z reguły 1 na 5 osób będzie Twoim stałym zleceniodawcą. Idea


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 11-03-2013 20:35

+ 50 zł Big Grin za zaległe posty Smile klient ożył Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Andro - 11-03-2013 21:06

(11-03-2013 18:53)surfer0700 napisał(a):  Dokładnie tak. Tylko Ci którym jestem w stanie zaufać. Mam nadzieję, że się na nich nie zawiodę i że wspólnie będziemy się rozwijać. Bo jak będą jakieś przecieki, to będą również konsekwencje Tongue

Wprowadziłem stopień udostępniania materiałów:
I STOPIEŃ
II STOPIEŃ
III STOPIEŃ

na początku każdy dostaje 'I'kę i ma dostęp do wszystkiego nad czym aktualnie pracuje.
Stopień II jest dla tych zasłużonych, a III dla tych którzy prócz zaufania, wniosą również coś od siebie. Materiały w III strefie będą najbardziej dochodowe. Póki co wszystko wrzucam do 'I'ki Smile
Pogubiłem się już trochę...Czyli do I stopnia będą wszyscy mieli dostęp czy tylko wybrani ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 11-03-2013 21:07

Wszyscy wybrani Big Grin
Chodzi o to, aby wykluczyć jakiekolwiek przecieki z ostatniego stopnia Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Andro - 11-03-2013 21:13

Nie lepiej by było dać jakiś stopień dla wszystkich z ograniczonymi materiałami ? Były by dwa plusy: zachęta do starania się oraz co ważniejsze życie bloga ;-)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 11-03-2013 21:17

o.0 Widze, że na ostatnim szczeblu jakieś tajne techniki są Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 11-03-2013 21:21

(11-03-2013 21:13)Andro napisał(a):  Nie lepiej by było dać jakiś stopień dla wszystkich z ograniczonymi materiałami ? Były by dwa plusy: zachęta do starania się oraz co ważniejsze życie bloga ;-)

Nie. Dla wszystkich to mogę wrzucać tutaj. A materiały na blogu mają pozostać tylko i wyłącznie dla blogu, taka jest jego idea.


(11-03-2013 21:17)Filox napisał(a):  o.0 Widze, że na ostatnim szczeblu jakieś tajne techniki są Big Grin

Kilka pomysłów jest. Kilka z nich tyczy się allegro, a kilka ppa i innych technik zarabiania.
Między innymi zanox, na którym zarabiam przyzwoite sumki Smile