Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 11-03-2013 18:44

Temat bloga jest tutaj wałkowany przez kilka stron Big Grin
Blog jest tylko dla kilku osób, które najwięcej udzielały się w tym temacie, i zarabiały $$ za pomocą tego poradnika.
Zamieszczam na nim nowe nisze na allegro, sposoby promocji, tworzenie aukcji, sposób na ciągłą sprzedaż bez konieczności zakładania działalności (LEGALNY!), ponadto myślę że blog będzie się rozwijał. Dobudowałem tam także forum, dzięki czemu będziemy mogli podyskutować na temat tych sposobów.
Myślę że razem stworzymy UNIKALNĄ ELITARNĄ GRUPĘ, w której będziemy mogli na sobie polegać.
Jeżeli to wypali, to ruszymy z grubej rury na inne serwisy, nie tylko allegro. Smile
Wydaję mi się, że to chyba dobry pomysł, co o tym sądzicie?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 11-03-2013 18:49

czyli dostęp do bloga mają nieliczni ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 11-03-2013 18:53

Dokładnie tak. Tylko Ci którym jestem w stanie zaufać. Mam nadzieję, że się na nich nie zawiodę i że wspólnie będziemy się rozwijać. Bo jak będą jakieś przecieki, to będą również konsekwencje Tongue

Wprowadziłem stopień udostępniania materiałów:
I STOPIEŃ
II STOPIEŃ
III STOPIEŃ

na początku każdy dostaje 'I'kę i ma dostęp do wszystkiego nad czym aktualnie pracuje.
Stopień II jest dla tych zasłużonych, a III dla tych którzy prócz zaufania, wniosą również coś od siebie. Materiały w III strefie będą najbardziej dochodowe. Póki co wszystko wrzucam do 'I'ki Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 11-03-2013 18:54

Już z niecierpliwością czekam na tego bloga Wink
Surfer zapowiada się to jak wielki strzał w dziesiątkę ;D

Posty to pewnie niedługo pójdą na dalszy plan, bo nowe nisze trzeba będzie wytestować Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 11-03-2013 18:56

Długo zastanawiałem się czy warto coś takiego tworzyć, cóż, trzeba spróbować. Mam nadzieję, że się na Was nie zawiodę. Wspólnie na pewno zarobimy więcej Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 11-03-2013 18:59

Jeżeli wszystko będzie dobrze chronione, będzie nas tam nie za dużo i każdy będzie się udzielał to myślę, że możemy się ładnie rozwinąć dzięki temu Wink

Mam dobre przeczucia co do tego pomysłu 2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 11-03-2013 19:01

Mam kilka pomysłów jak to wszystko chronić. Na początku będzie Nas kilku, później BYĆ MOŻE kilkunastu albo kilkudziesięciu, więcej osób nie chcę.

A jak tam Twój zarobek na allegro? Ile $$$ ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 11-03-2013 19:07

Na ten miesiąc z postów wpadło już 260 zł Wink
Część zaległa za luty, część z nowych zleceń i jeszcze część wpadnie, bo jest przede mną sporo postów do napisania jeszcze w tym miesiącu ;D


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - paulek99 - 11-03-2013 19:22

Ja miałem zlecenia ale się pokończyły;/ narazie od początku swojej przygody zyskałem 110 zł . Niestety teraz nikt nie chce skorzystać z oferty;/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 11-03-2013 19:29

Odnośnie zleceń i zarobków to właśnie napisałem przed chwilą do stałego klienta, czy coś ma nowego dla mnie i od razu pieniądze na konto lecą już ;D
Czyli kolejne 30 zł więcej. Miesiąc dobrze idzie 2