Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 11-03-2013 01:37

Sprawdziłem sobie ten program co podałeś, ale przyznam wyskoczył mi 1 kod, z którym nie wiem co zrobić, ale sprawdzę jeszcze raz.
Mam pytanie inne, czy zna ktoś program do zdejmowania z innych modeli? motorolla, nowsze ciut nokie itp?

a do Ciebie filox jeszcze, podobno jesteś ekspertem w sprzedaży gier itp, powiedz mi może jak się zareklamować, albo jak lepiej sprzedawać konta ESL oraz steamy? bo cd-keyów nie mam skąd wziąć tanio, bez dużego wkładu własnego - znaczy nie znam źródła.



Dzisiaj dostałem zlecenie na 10 postów na forum z grami przeglądarkowymi, gry jakieś z kosmosu wzięte, szukałem opinii same negatywy, no myślałem, że padne.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 11-03-2013 01:39

(10-03-2013 15:20)Filox napisał(a):  Ludzie trochę samodzielności.. jeżeli nie potraficie sami znaleźć dobrej kategorii to czego wy szukacie na Allegro ? Chcesz zdejmować simlocki a nie masz nawet programu ? Google nie gryzie -.^

#Edit
Nie, nie zdejmuję simlocków z fonów bo żaden program nie działa... Jako, że nie sprzedaję już usługi zdjemowanie simlocka (za duże przebicie, zajmuje się innymi pomysłami Tongue) To udostępniam wam program, do zdjemowania. Listę modeli macie w programie. Działa w 100% Smile

Nie ma za co.

http://speedy.sh/HKKtV/Universal-MasterCode.exe (czysty, wrzucony przeze mnie z PC)

Surfer- podepnij ten link pod pierwszą stronę, aby to spamu zbędnego nie było.

Wklejone. Dzięki.


Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 11-03-2013 08:53

Ekspertem moze nie ;p. Jak sprzedajesz to nie sprzedawaj masowki. Po 20 - 30 szt tylko kilka po 5 max. Musisz wygladac na wiarygodna osobe. Nie jak ktos kto zajmuje sie masowym handlem. W opisie dodaj ze klucze/konta pochodza z legalnego zrodla. Musisz wygladac na mila osobke ktora kupila kiedys konta/ma od kogos i sprzedaje a nie na masowego sprzedawce Wink

Sorry za brak polskich znakow.

Tapniete z Samsunga Galaxy S - CM 10.1


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 11-03-2013 14:03

czyli błędem jest to, że wystawiłem około 70kont?
Okej, jak się pokończą aukcje przestanę, wystawię z 5 dziękiSmile)
aa coś z cd-leyami gier miałbyś polecić czy nie bardzo?Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 11-03-2013 17:33

Jeżeli nie masz sklepu to 70 kont stanwoczo za dużo Big Grin masz wyglądać, na zwykłą osobę, która się gry pozbywa. A jeżeli chodzi o cd.. to ja zawszę wystwiam kolo 10 szt max. Nie używam automatera (czy jak sie to tam zwie), zalatuje mi to masówką. Oraz na aukcji wspominam, że klucze pochodzą z legalnego źródła, gdyby któryś nie działał wysyłam nowy, itp ;d


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 11-03-2013 18:30

Ja dziś ruszam znowu z pracą Wink
Urlop posłużył, wena wróciła, chęci do pracy też. Tak więc po takich prawie 2 miesiącach pracy polecam 4-5 dni na regenerację.
Klienci się nie obrazili, zlecenia będą dokończone i trzeba się łapać kolejnych.

Podniosłem cenę tak jak szybciej wspominałem o 5 zł na allegro i ja na razie brak odzewu Xpokerface
Chyba jak skończę te zlecenia to wrócę do starej sprawdzonej ceny, żeby nowi klienci znowu się pojawiali.

Surferku drogi, a jak tam przygotowanka do bloga? Cool


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 11-03-2013 18:34

Blog jako 'blog' już gotowy. Trzeba go tylko troszkę podszlifować i powrzucać na niego artykuły Smile


Odp: RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 11-03-2013 18:36

(11-03-2013 18:34)surfer0700 napisał(a):  Blog jako 'blog' już gotowy. Trzeba go tylko troszkę podszlifować i powrzucać na niego artykuły Smile

mozesz zdradzic jakie to sa dokladnie artykuly?

zatapatalkowane ala miniacz


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 11-03-2013 18:38

Ale co dokładnie chcesz wiedzieć?
Wszystkie artykuły są mojego autorstwa. Kilka z nich muszę jeszcze dokończyć Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 11-03-2013 18:40

chodzi mi o czym masz tego bloga?
dokładniej , do czego będzie służył ;p