Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-03-2013 15:44

Cytat:Witaj Moniko, na początku chciałam Ci podziękować że akurat do mnie
zwróciłaś się z tym problemem. Jest mi naprawdę niezmiernie miło.
Odpowiadając na Twoje pytania:
1. Grzegorz z pewnością traktuje Wasz związek poważnie i na obecną chwilę
jest to Twój życiowy partner. Jednak pamiętaj że Nasze życie jest w
Naszych rękach, a karty pozwalają tylko przyjżeć się jednej z jego
wersji. Mimo tego obecnie to on dla Nich nosi miano Twojego 'partnera
życiowego'.
2. Studia będą z pewnością jednym z bardziej udanych okresów Twojego
życia. Złote runo oznacza tutaj jak najbardziej pozytywne wyniki,
jednak igła Afara mówi że będzie moment w którym noga Ci się
poślizgnie. Lecz wszystko wygląda na to że z łatwością uporasz się z
tym problemem.
3. Prawdopodobnie będzie to pierwszy rok po zakończeniu studiów. I
aktualnie wygląda na to że to właśnie Rafał zostanie Twoim mężem.
4. Grzegorz nie ukrywa przed Tobą swojego prawdziwego ja, jednak
delikatnie maskuje swoje niedoskonałości. Zależy mu na Tobie i chce
wypaść jak najlepiej, dlatego też stara się nie popełniać błędów z
poprzedniego związku. Mimo rozstania cieszy się, ponieważ dzięki niemu
wiele się nauczył. Będzie dobrym ojcem dla Twojego syna, dodatkowo
nadal będzie utrzymywał kontakt ze pierwszym potomkiem.
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to pytaj śmiało, w miarę możliwości
postaram się na nie odpowiedzieć jak najszybciej.

Pozdrawiam



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 07-03-2013 12:42

Od siebie dodam, że należy używać przypuszczeń, wtedy klient będzie kupował kolejne szt aby znać więcej szczegółów Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - dvt - 07-03-2013 13:24

A co z komentarzami za wróżby?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 07-03-2013 13:36

Oczywiście pozytywy Wink Jeżeli odpowiedzi udziela się tego samego dnia, to lecą same pozytywne komentarze Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - dvt - 07-03-2013 13:40

A co jesli osoby czekaja na sprawdzenie sie wrozby?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Cobra84 - 07-03-2013 13:48

(07-03-2013 13:40)dvt napisał(a):  A co jesli osoby czekaja na sprawdzenie sie wrozby?

Widzisz... dlatego ja w aukcji piszę, jak zadawać pytania Big Grin
Nie pisać "Kiedy" - bo to nawet najlepsze wróżbici i ich karty nie wiedzą.

Przykład: "Kiedy zarobię dużo kasy?" - skąd pewność, że zarobisz? A jeśli już zarobisz to skąd pewność że dużo??

Tylko zadawać pytanie: "Czy zarobię dużo kasy?"
Odpowiedź: Tak! Zarobisz sporo kasy... Ale musisz się wziąć za robotę! To od tego będzie zależeć jak szybko pieniądze będą Twoje Big Grin Gwiazdy sprzyjają ludziom pracowitym. Z kart widzę, że masz wieeelkie ambicje.
(klienci lubią, jak im się trochę komplementów sadzi - ale nie przesadzajmy z tym! )

To się tyczy każdego pytania... Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 07-03-2013 17:12

Jak tam zarobki Big Grin u mnie w tym miesiącu kiepsko :/ raptem 35 zł + 50 zł zaległe za artykuły Sad Ale za to PPA mi wynagrodził Allegro Big Grin już $83 jest ;a


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - luki1617 - 07-03-2013 19:31

ja mam pytanie odnośnie tego rozliczania gdzie to trzeba wpisywać bo z tego żadnego pitu nie dostaje jak to trzeba dokładnie powypełniać bo sam sie nie wiem jak rozliczyć i rozliczała mnie jakaś mamy koleżanka która pracuje w US i mówiła że jak nie ma pitu to nic się z tego nie trzeba rozliczać i żeby się z tego rozliczać to trzeba mieć działalność co mam zrobić bo nie chce narobić sobie problemów później o te parę groszy a dokładnie razem z PPa wyszło ponad 1200zł


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 07-03-2013 19:58

Ile z Allegro ile z PPA?
Ja z allegro wpisywałem w "dochód dodatkowy".


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - luki1617 - 07-03-2013 20:41

PPA 620 zł
Allegro 43 zł
mypay.pl 612zł
a jak wpisywałeś allegro w dochód dodatkowy to podawałeś numery aukcji czy ogólnie podliczyłeś wszystko i wpisałeś łączną sumę ewentualnie z tym mypay.pl jak mam wpisać czy wystarczy że podam nazwę strony i podam te 612 zł