Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - paulek99 - 04-03-2013 22:59

Wszyscy jesteśmy drużyną narodową Panie mlekojuSmile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 04-03-2013 23:14

Nie tam Panie ;p 19 lat mam ;]

A tak już bez off topu,
Kurde dostałem zlecenie pisania na forum o grze Elder Scrolls Online, a kompletnie nic nie o niej nie wiem, nie widziałem na oczy Angry

Ale jako, że trzeba się dopasować, to jutro odpalam filmiki na yt, czytam opis gry i napiszę to zlecenie jak bym grał w nią od lat Wink

Marka już wyrobiona u klienta, to nie można go zawieść, dobry pisarz do wszystkiego się dostosuje.

Potrafiłem już pisać z damskich kont na forum o seksie i powiem Wam, że w moment to zrobiłem. Łatwo poszło, pisałem o takich rzeczach, o których tu lepiej nie nadmieniać beka

Pisałem też jako kobiety na forum o dzieciach, dobra mamusia ze mnie była przez 100 postów Huh

Tak więc różne zlecenia już brałem, teraz coś trudniejszego, do czego trzeba się przygotować troszkę bardziej, ale jak nie ja to zrobię to kto? 2


Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 04-03-2013 23:21

To widze dobrze Ci idzie ;d mi sie ostatnio noga na jednym forum podwinela i ban polecial ;/ ale mysle ze teraz wpadnie jakies grubsze zlecenie z tymi tabletami

Sorry za brak polskich znakow.

Tapniete z Samsunga Galaxy S - CM 10.1


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - diabloo07 - 05-03-2013 01:06

Ja dziś dostałem zlecenie na 200 zł ze swojego sposobu - ja wykonuję tylko kilka kliknięć i ktoś odwala za mnie robotę za grosze, a ja tylko patrzę, jak stan konta rośnie Smile ogólnie na metodzie zarobione 400 zł w 2 tygodnie - źle nie jest, biorąc pod uwagę, że ja tylko siedzę i obserwuję maila czekając na zlecenie Wink Dowodu niestety nie pokażę, bo ludzie mi płacą już poza Allegro - dla mnie lepiej, bo nie muszę płacić prowizji i szybciej jest kasa Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 05-03-2013 15:27

Gratulacje Tongue ja wracam do gry, stały klient się odezwał, że jeszcze masa roboty. Tak więc im szybciej skończę obecne zamówienie, tym szybciej będzie nowa flota Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - paulek99 - 05-03-2013 15:59

I od razu się humor filoxowi poprawił Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 05-03-2013 16:03

paulek99, proszę o to abyś nie komentował. Wiem że zależy Ci na dostępie do bloga, ale nie otrzymasz go za komentarze nic nie wnoszące do tematu. Jeżeli masz coś do powiedzenia z Allegro, to pisz. Jeżeli nie, to nie pisz. To ostrzeżenie ustne, następnym razem posypią się warny.
I to dotyczy każdego.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 05-03-2013 20:16

Działa wam dobrze Allegro ? Ja mam jakieś problemy z logowanie, nie chce mi zapamiętać hasła i to na żadnej przeglądarce Sad


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 05-03-2013 20:20

U mnie działa prawidłowo, loguje również bez problemu. - korzystam z tego starego szablonu jakby coś. Wink


edit:
Mam namiary na dobrą wróżkę - zainteresowani pisać PW Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Hub99ert - 05-03-2013 20:31

Dzięki za poradnik,
zarobiłem na tym parę groszy, może to nie jakieś wielkie zyski, ale zawsze się przyda Wink
Co teraz zaobserwowałem? Że cena za lajki idzie do góry ;d
Wcześniej trudno za 3 zł było mi sprzedać, a teraz za 5 zł spokojnie idą.