Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 27-02-2013 14:22

Ja mam od jednego zleceniodawcy po za allegro 25zł a od drugiego na allegro 30.
Na allegro to wygląda tragicznie ;/ Ludzie zaczęli wystawiać po 12-15 zł za 100 postów. Tragedia!
Ale w końcu się wykruszą, bo zrozumieją, że nie opłaca się za takie pieniądze pisać.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 27-02-2013 14:27

Na allegro jest tragedia, ale jeżeli ktoś pisze naprawdę fajnie jak w przypadku Filoxa i mlekoju to ma sprawę ułatwioną, bo stałe zlecenia o zdecydowanie większej stawce bardzo łatwo jest pozyskać.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 27-02-2013 14:51

Ja obecnie nie wystawiam aukcji z powodu takiej ilości zleceń od stałego klienta, że szok.. Ale ludzie się wykruszą. Ja mam stawkę 8 zł - 30 postów i się jej trzymam Smile Liczy się jakość. Sam zleceniodawca przyznał, że jestem najdroższy, ale najbardziej profesjonalny.

#EDIT
Małe podsumowanie lutego.. skromnie z powodu braku czasu i zarobkach tylko na postach + wygasająca moja nisza.. Sad

[Obrazek: allaw.png]

Uploaded with ImageShack.us


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - paulek99 - 27-02-2013 19:05

Dzięki wielkie surfer za udostępnienie swoich pomysłów allegrowychSmile Jeszcze raz wielkie dzięki


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 27-02-2013 19:12

(27-02-2013 14:51)Filox napisał(a):  Ja obecnie nie wystawiam aukcji z powodu takiej ilości zleceń od stałego klienta, że szok.. Ale ludzie się wykruszą. Ja mam stawkę 8 zł - 30 postów i się jej trzymam Smile Liczy się jakość. Sam zleceniodawca przyznał, że jestem najdroższy, ale najbardziej profesjonalny.

#EDIT
Małe podsumowanie lutego.. skromnie z powodu braku czasu i zarobkach tylko na postach + wygasająca moja nisza.. Sad

[Obrazek: allaw.png]

Uploaded with ImageShack.us

Fajny wynik, ile z tego to posty?


(27-02-2013 19:05)paulek99 napisał(a):  Dzięki wielkie surfer za udostępnienie swoich pomysłów allegrowychSmile Jeszcze raz wielkie dzięki

Nie ma za co. Już niedługo druga część poradnika, a w niej nowe sposoby na allegro Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - paulek99 - 27-02-2013 19:21

Surfer- W tym tygodniu pojawi się poradnik jeszcze?? Czy raczej nie?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 27-02-2013 19:24

Ciężko jest powiedzieć kiedy, mamy już środę, weekend mam zajęty, więc raczej nie.
Aczkolwiek nie wykluczam takiej możliwości Tongue Wszystko zależy od chęci i natchnienia Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 27-02-2013 19:27

Surfer Smile 4,99 - prywatna nisza (wygasająca) reszta posty Smile Czyli jakies prawie 400 zł to posty.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 27-02-2013 19:30

Uhuhuh ;D Surfer to byś prezencik na weekend zarzucał.
A co z tym blogiem? ;>
Bo wiadomo, że na nowy poradnik się wszyscy rzucą Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 27-02-2013 19:31

Noo Big Grin blog by się przydał Sad Powoli 400 - 500 zł miesięcznie to dla mnie mało, apetyt rośnie...