Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 23-01-2013 17:00

(23-01-2013 16:48)mlekoju napisał(a):  na postach zarobiłem prawie wszystko za co sprzedałem,

Nie rozumiem tego zdania Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - yazir - 23-01-2013 17:06

surfer0700 chodzi o to że na postach zarobił więcej (na czysto) Smile Tzn mniej opłat dla allegro wyszło z tej aukcji.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 23-01-2013 17:09

O szok Big Grin yazir dar, potrafi rozszyfrowywać niezrozumiałe zdania.. Jerk


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 23-01-2013 17:12

(23-01-2013 17:06)yazir napisał(a):  surfer0700 chodzi o to że na postach zarobił więcej (na czysto) Smile Tzn mniej opłat dla allegro wyszło z tej aukcji.

Dokładnie tak ;D
wystawienie mnie wyniosło 50 gr i chyba 2 zł prowizji więc sporo na czysto


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 23-01-2013 17:53

AAaaa.... No yazir dziękuję za wyjaśnienie Big Grin
mlekoju - skoro zarobiłeś więcej to chyba dobrze Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 23-01-2013 18:31

Bardzo dobrze nawet ;D
Coś czuję, że dziś szykuje się kolejne stałe zlecenie, ale na razie nie zapeszam.
Zmieniłem aukcje postów według Twoich rad, z resztą opis Ci wysłałem i miniaturkę zmieniłem. Więc jak by dziś się udało, to już będę miał 2 takich klientów na dłużej.
Co do wróżb, aukcja która Ci wysłałem mi przynosi na razie jakieś zyski, co prawda to dopiero 8żł na plus, ale jeszcze jest czas do soboty, więc może uda się coś jeszcze podnieść dochód. Wystawiłem też drugą aukcję z innym opisem, miniaturką gdzie jest tylko 1 pytanie i na razie brak odzewu ze strony klientów i tam 20 zł cały czas na minus.
Wróżkę mam dobrą ;D
Moja dziewczyna weszła ze mną do zarabiania w internecie i pisze dla mnie "wróżby tarota" i całkiem dobrze jej to idzie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 23-01-2013 18:38

Nooooo.... I to mi się podoba. Partnerska współpraca w celu uzyskania korzyści majątkowej Big Grin
Nie no, a tak na poważnie to ciesze się, że co nie co Ci się sprzedało.
Musisz być dobrej myśli i wierzyć, że te 20 PLN za tą drugą aukcje wróżki też Ci się zwróci - powinno.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 23-01-2013 18:43

Dzięki Twoim radom co nieco się udało poprawić. Ale wiadomo jeszcze kilka aukcji trzeba poeksperymentować z drobnymi zmianami wizualnymi żeby znaleźć ten swój właściwy niepowtarzalny sposób na klientów. Ale grunt, że cokolwiek idzie do przodu. Podsumowanie stycznia jak zrobię i zobaczę ile jestem do przodu to się oczywiście pochwalę-jak będzie czym ;p ;D


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 23-01-2013 18:49

Ja mogę podpowiedzieć co nie co, ale do samego sedna dojdziesz eksperymentując samemu.
Sam przez długi czas eksperymentowałem żeby osiągnąć satysfakcjonujący mnie efekt, no i się udało.
Mam nadzieje, że Tobie również się powiedzie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 23-01-2013 18:53

Czas pokaże jak to będzie, ale na razie dostał dowód na własnej skórze, że można zarabiać na tym, a kwestia ile i w jakim czasie zależy tylko od mojego zaangażowania oraz sposobu na reklamę.