Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 19-01-2013 14:37

Pooglądaj inne aukcję, sądze, że nikt tutaj się nie podzieli swoją aukcją.. Własna aukcja to jak by Twoja wizytówka, a nikt nie chce aby ktoś go kopiował Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 19-01-2013 14:42

(19-01-2013 13:56)Jaro070 napisał(a):  Może ktoś wstawić przykładową wróżbę, które wystawiacie na Allegro?


Tak jak napisał Filox - pooglądaj wystawione wróżby na allegro. Gdzieś tam pewnie natkniesz się na wróżbę Filoxa Big Grin
Nie ma sensu tutaj dodawać gotowych aukcji, skoro po wejściu na allegro sam możesz je sobie pooglądać.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 19-01-2013 15:01

Na moją się nie natknie iż oddałem wróżenie siostrze Tongue (jakis ma większy dar) u mnie co najwyżej to keye/simlocki Tongue

PS
Wczoraj dodałem na stronę główną aukcje z drugiego konta Smile Sprzedaż skoczyła 4x Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 19-01-2013 15:22

Nooo... i o to chodzi. O tym właśnie cały czas pisze. Jeżeli ktoś czuje się na siłach, to promowanie swoich aukcji jest naprawdę świetnym pomysłem.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 20-01-2013 20:22

Co tu taka cisza Tongue Chwalić się zarobkami Dodgy

@EDIT

Łoo widze, że Surfer będzie zawiedziony Tongue cisza w wątku u mnie jakies tak grosze, na waciki będzie Big Grin

@EDIT 2

"Jesli jakość będzie dobra, zakupie kilkaset kolejnych postów." Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 21-01-2013 19:20

DELETE ! (dałem niechcący cytuj, sorry Sad)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 21-01-2013 19:38

Dlaczego mam być zawiedziony?
Ja wiem, że ten sposób działa bo sam go przetestowałem.
Dałem Wam wolną rękę i zaoferowałem swoją pomoc, a skoro większość nie potrafi tego wykorzystać to już nie mój problem. Nie będę rozdawał Wam pieniędzy bo nie jestem organizacją dobroczynną. Nie dałem tu żadnego reflinka, ani nie wprowadziłem żadnych opłat. Ci którzy dostrzegli potencjał i zainteresowali się tematem, osiągnęli już swoje pierwsze zyski. A Ci dla których pisanie postów to za ciężka praca, dalej spamują refami do dennych serwisów i oglądają reklamy. Zarobek przez internet nie jest dla każdego i trzeba o tym jawnie pisać.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 21-01-2013 19:45

Co racja to racja, bez roboty nawet w PPA nie ma zysku Tongue Kto ma potencjał wykorzysta, a kto nie... wola ręka Smile 100 postów za cenę 20/30 zł to jest przecież niz... 2 max 3 dni na loozie napisane, a jak ktoś nawiąże współpracę to cud miód.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 21-01-2013 19:49

Wspomnę jeszcze o tym, że dałem kilkanaście sposobów na zarobek, nie jeden.
Można tam wystawić tyle przedmiotów, że głowa mała, ale skoro się nie chce... PRUT.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 21-01-2013 21:40

Surfer mam pytanie, jak rozkręcić kompletnie suche forum.. kilka użytkowników a na dodatek o prawie jazdy w UK facepalm Wiem, że kilka kont + kilka ip, lecz mniej więcej w jakich odstępach czasu pisać posty, odpowiadać sobie samem ? Bo różnica jest wypowiadać się na forum takim jak tu a na jakimś kompletnie suchym :/