Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 18-01-2013 10:59

Graty Smile U mnie łącznie +/- 50 zł (nie pamiętam dokładniej kwoty) w głownej mierze zarobione na keyach, myślę, ze się reszta rozkręci Smile I powoli ruch w około simlocków Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mr. nobody - 18-01-2013 11:20

O jakim pisaniu postów tu piszecie? Bo trochę nie ogarnąłem Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 18-01-2013 11:22

Na allegro...
Cytat:1. Pisanie postów
- No chyba nie chcesz mi powiedzieć, że nie potrafisz pisać postów? A co tutaj robisz? Piszesz posty.

TRZY ZASADY PISANIA POPRAWNYCH POSTÓW:
* poprawna składnia
** ortografia
*** kultura

To znaczy, że nie piszemy postów typu:
Cytat:
Żem ja widział też takie narty i były zaje***.

Tylko:
Cytat:
Też widziałem te narty, prezentują się naprawdę świetnie.

Zleceniodawcy oczekują od Nas poprawnych ortograficznie postów, trzymających się kupy, ale również i takich, które będą zachęcały do dyskusji.
Średnia długość posta to 200-300 znaków ze spacjami.
Nie lejemy wody, ale piszemy konkretne odpowiedzi na konkretne zagadnienia.
Posty typu:
Cytat:
Fajne
Nie zwiększą ilości monet w Naszym portfelu.

Cena za 100 postów: 20 PLN - 50 PLN



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 18-01-2013 16:17

Ja na razie sprzedałem 2 komplety postów po 29,90 czyli prawie 60 zł wpadło ;] a już kolejne forum się szykuje bo cały czas współpraca z jednym użytkownikiem.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 18-01-2013 16:28

No i o to właśnie chodzi. Świadczenie wzorowych usług to podstawa, bo osób do stałej współpracy na allegro nie brakuje. Gratulacje.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 18-01-2013 19:11

Gratulacje Big Grin Mi te posty coś nie idą Sad Cenie się średnio na razie po 9.99 zł ale chyba za tanio :/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 18-01-2013 19:15

Zdecydowanie za tanio. Kogoś komu zależy na porządnych postach, nie kupi najtańszych na allegro. W niektórych wypadkach nie cena gra rolę, a profesjonalizm.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 18-01-2013 22:13

Surfer, zobacz pw. Pilna sprawa dosyć ;D I nie chodzi tu o ten temat


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 18-01-2013 22:24

Surfer masz PLUSA ! Zapłaciłem 20 zł za stronę główną i... ? Od razu 2 sprzedaży Big Grin + pytania.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 18-01-2013 22:38

(18-01-2013 22:13)mlekoju napisał(a):  Surfer, zobacz pw. Pilna sprawa dosyć ;D I nie chodzi tu o ten temat

Sprawdziłem. I raczej wolałbym skupić się w tym temacie. Tamten to jest dłuuuga bajka i nie mam czasu na wprowadzanie nowicjuszy. Smile Może kiedyś powstanie jakiś porządny poradnik. Zobaczymy.


(18-01-2013 22:24)Filox napisał(a):  Surfer masz PLUSA ! Zapłaciłem 20 zł za stronę główną i... ? Od razu 2 sprzedaży Big Grin + pytania.

Wujek Surfer nigdy nie kłamie Tongue
Tylko moja jedna uwaga: NIE ZAWAL TEGO!
Bo jak raz spieprzysz sprawę, to później będzie Ci ciężko odzyskać reputacje.
Nie wystawiam 10 sztuk i nie sprzedawaj wszystkiego na gwałt.
Lepiej sprzedać mniej, mniej zarobić, ale mieć pewność że zrobiło się to solidnie.
Uwierz mi na słowo.