Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 17-01-2013 15:19

Z allegro jest też taka niedogodność, że nie będąc pełnoletnim, tj. posiadając konto Junior, gdy wpływy w rachunkach wyniosą 50zł za wystawienie każdej kolejnej sprzedaży się płaci.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-01-2013 15:21

A normalnie nie płacisz?
Ja mam konto normalne, gdyż 18 miałem już kilka lat temu... I odkąd pamiętam to za każde wystawienie się wpłaci. Płaci się również jeżeli coś się sprzeda.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - ressiv5 - 17-01-2013 15:24

Allegro to przesada, strasznie drogo. Prowizje, opłaty za aukcje...

Jednorazowa opłata za aukcje + wyróżnienie to 22zł + płacisz prowizje za sprzedany przedmiot. A jak jeszcze konkurencja wykupi twoją aukcje, to jesteś stratny 22zł (aukcja znika) i allegro tego nie oddaje. Tylko prowizje zwracają za sprzedany przedmiot za którego nie otrzymałeś pieniędzy...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-01-2013 15:30

Jak konkurencja wykupi Twoją aukcję to allegro zwraca prowizję.
Sam jak sprzedawałem konta premium to miałem duuuże problemy z konkurencją.
3-4 aukcje po 100 sztuk zjadła mi konkurencja i pieniądze za wystawienie oraz prowizje zostały mi zwrócone przez alllegro, a konta tych delikwentów zablokowane. Tak więc co do walki z nieuczciwą konkurencją jako tako nie mam żadnych zarzutów Wink
Jednakże z łamaniem praw autorskich jest masakra. Koleś kupił ode mnie towar, żywcem skopiował aukcje i zaczął sprzedawać - po moim zgłoszeniu działania allegro były ZEROWE.
Sam musiałem ściągnąć kolesia do porządku.

Tak czy inaczej jeżeli sprzedaje się coś po 2 - 3 złote to prowizje zabójcze..


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - ressiv5 - 17-01-2013 15:33

W takim razie piszę do allegro o zwrot kasy za aukcje (moja aukcja trwała niecały dzień) i mi ją wykupili. A mógłbyś jeszcze powiedzieć, jak do nich napisałeś, że zwrócili Ci kasę za aukcje? Bo słyszałem, że tego nie robią...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-01-2013 15:35

Pisz, pisz, koniecznie.
Napisz jak sprawa wygląda, wszystko dokładnie opisz i poproś o zwrot.
Na pewno uchylą się do Twojego wniosku.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 17-01-2013 15:40

Może kurcze bym się nawet tym zainteresował, ale...
Te prowizje od sprzedanego przedmiotu, opłaty za wystawienie aukcji + nie wiem jakie jeszcze dodatkowe opłaty związane z kontem Junior zniechęcaj mnie - i to dość mocno.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-01-2013 15:42

Kto nie ryzykuje ten nie zyskuje no i nie traci Tongue
Na początek wystaw coś niewielkiego - te 22 złote to nie tragedia, a możesz zarobić zdecydowanie więcej.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 17-01-2013 15:47

To znaczy muszę jakoś zasilić swój rachunek, żeby móc wystawić i opłacić aukcje, tak?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - ressiv5 - 17-01-2013 15:58

Nie, na koniec miesiaca allegro przesyla wiadomosc ile jesteś im winien i można wplacać przez poczte itp.