Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 14-01-2013 07:49

(13-01-2013 22:51)gdmk napisał(a):  Więc tak,
Sprzedaję jeden kod dostępu do swojego produktu za 8.99zł na 30dni....
To zdanie rozumiem..
(13-01-2013 22:51)gdmk napisał(a):  Jako, że nie jestem instytucją charytatywną, i nie wiem czy ten kod dostępu nie będzie po prostu użyty do mojego produktu...
Lecz tego juz nie, wytłumaczysz mi co znaczą te zdania... sprzedajesz kod dostępu do swojego produktu a nie wiem czy ten kod nie będzie czasem użyty do Twojego produktu... Rolleyes Może napisz coś dokładniej o danym "produkcie". No, ale sorry. Robisz konto na forum i nagle po godzinie reklamujesz się jako wielce "biznesmen"... Wali ściemą na kilometr no, ale ja nie osądzam Smile Może ktoś będzie chciał zarobić ten przysłowiowy milion. Gdzieś nawet na forum jest wątek, dot. wspólnego zarabiania, to teraz się wszyscy zastanawiają gdzie się autor podział, pewnie miliony liczy.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - gdmk - 14-01-2013 09:12

Mój produkt to aplikacja wspomagająca pobieranie premium ze znanych serwerów hostingowych (egofiles,turbobit,netload,rapid itp).

I widzisz, by zostać resellerem kont w takim turbobit to oni muszą zobaczyć, że rzeczywiście jesteś osobą która prowadzi sklep (bo każdy by chciał kupić login i hasło 50% taniej).
Ja nie będę weryfikował kto ma sklep a kto nie, to muszę po prostu sprzedać hurtowo, bo jeśli np osoba X powie, że chce współpracować, i ja się zgodzę i mu sprzedam tylko 1 kod na miesiąc za 4.99 a ta osoba potem nie odsprzeda, tylko zachowa dla siebie to ja jestem na tym stratny, bo sprzedałem zwykłej osobie o 50% taniej, a mi przecież mi zależy na tym, by mój produkt był co raz bardziej widoczny na allegro.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - yazir - 14-01-2013 09:19

Idąc tym tokiem rozumowania to sprzedając komuś kto kupi ten kod od Ciebie tak czy inaczej jesteś stratny, bo przecież sprzedałeś 50% taniej. Idziemy dalej. Dlaczego nie obniżysz ceny i nie zajmiesz większości rynku sam? Są automatery sprzedaży automatycznie wysyłające kody, więc nie wmówisz nikomu że nie masz czasu na sprzedawanie tak tanio.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - gdmk - 14-01-2013 09:22

(14-01-2013 09:19)yazir napisał(a):  Idąc tym tokiem rozumowania to sprzedając komuś kto kupi ten kod od Ciebie tak czy inaczej jesteś stratny, bo przecież sprzedałeś 50% taniej. Idziemy dalej. Dlaczego nie obniżysz ceny i nie zajmiesz większości rynku sam? Są automatery sprzedaży automatycznie wysyłające kody, więc nie wmówisz nikomu że nie masz czasu na sprzedawanie tak tanio.

Nie rozumiesz idei resellingu i sprzedaży hurtowej. Nie obniżę produktu do bardzo niskiej ceny, bo po pierwsze wyda to się podejrzane kupującym, a po drugie nieuczciwi sprzedawcy zaczną wykupywać moje aukcje jak już to raz zrobili...

http://internet.gadzetomania.pl/2011/04/19/polak-potrafi-tak-wykanczaja-najlepszych-sprzedawcow-na-allegro


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 14-01-2013 09:24

Jak pisałem, jak mam to "coś" to robię wszystko aby zalać tym rynek i się wybić a nie sprzedawać ludziom "bo mi się nie chce", "bo nie mam czasu na darmowe pieniądze.." jak pisałem czuć FAKE na kilometr.. Gdyby autor chodział był czynnym użytkownikiem forum to może, ale sorry. Rejestruje się i po godzinie już dodaje super pomysł na biznes.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - gdmk - 14-01-2013 09:28

(14-01-2013 09:24)Filox napisał(a):  Jak pisałem, jak mam to "coś" to robię wszystko aby zalać tym rynek i się wybić a nie sprzedawać ludziom "bo mi się nie chce", "bo nie mam czasu na darmowe pieniądze.." jak pisałem czuć FAKE na kilometr.. Gdyby autor chodział był czynnym użytkownikiem forum to może, ale sorry. Rejestruje się i po godzinie już dodaje super pomysł na biznes.

Zalać rynek, to ja mogę w różny sposób. Przecież i tak zarobie na tym. A jakbyś nie wiedział, sprzedaż hurtowa też mi się bardzo opłaca. Tak czy siak będę szukał osób do tego, jak tutaj nikt nie ze chce, to wasza strata - Ogłoszę się na jakimś serwisie oferującym pracę np gumtree.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 14-01-2013 09:43

Powodzenia Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kubeq1300 - 15-01-2013 12:05

Patrzcie co dostałem na poczte:

Witam ponownie.

Próbowałem się do Pana dodzwonić jednak złapała mnie poczta głosowa i jestem zmuszony pisać do Pana tutaj.
Od ludzi którym sprzedał Pan "pańską" baze dowiodłem iż jest to nic innego jak plagiat mojej na którą mam pełne prawa autorskie. W rozmowie 12 dni temu zadeklarował się Pan nie wystawiać więcej aukcji oraz zapewniał iż jest to baza Panskiego autorstwa - w co od razu wątpiłem.

Sprawa wygląda następująco:

Jezeli nie uzyskam od Pana wiadomosci lub jakiegokolwiek kontaktu w celu polubownego załatwienia sprawy, w czwartek wysyłam pismo do prokuratury rejonowej w Witanowicach(To jest wieś) w celu wszczecia postępowania przygotowawczego w sprawie :xxxxx oraz sprawę zgłaszam do GIODO.

Ponadto wzywam Pana do zwrócenia 125 zł z 5 sprzedanych sztuk MOJEJ bazy, wiem iż było ich wiecej lecz tyle jestem w stanie udowodnic przed sądem.

Numer konta podam w następnej wiadomości.

Jeżeli zadeklaruje się Pan wpłacić tą kwote oraz zaprzestanie wystawiać nowe aukcje z moją bazą lub jakiejkolwiek jej cześcią wraz z poradnikiem sprawę będę uważał za nieważną. Jesli jednak nie otrzymam od Pana odpowiedzi lub będzie się Pan spierał sprawa trafi do sądu i GIODU i od razu mówie ze koszta te wzrosą kilkukrotnie.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz..


Nie wiem co zrobić, bez jaj ;D


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - yazir - 15-01-2013 12:09

Ciekawe jak dowiedział się kto kupił... skoro nicki są ukryte, widać tylko pierwszy i ostatni znak.
Po drugie w Witanowicach nie ma prokuratury rejonowej Tongue

Imo, poprostu próbuję wytępić konkurencję


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 15-01-2013 12:10

Tak to jest jak dzieci dobiorą się do allegro Tongue Bajeczki ^^
Pierwsze podstawowe pytanie:
Skąd Ty masz tą bazę emaili???


edit:

yazir - mógł porównać nick z wystawionym komentarzem. Tam nicki są dostępne dla każdego. Sam tak robie Big Grin