Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 09-01-2013 15:57

A sprzedawał ktoś może konta egofiles.. ? Bo w temacie nie znalazłem info na ten temat. Oraz jeżeli wystawię na aukcji to samo konto 10 szt i ktoś kupi specjalnie 2x i zobaczy, że każdy dostaje login i hasło do tego samego konta to nie będę mieć jakiś problemów z prawem przez to ? Lub, że sprzedaje konta nie będąc resellerem ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-01-2013 16:00

To się nazywa konta współdzielone. Ty piszesz w aukcji, że jedna osoba może kupić jedno konto.
Wejdź na allegro i sprawdź sobie aukcje egofiles. Zobaczysz w jaki sposób są wystawione i w jaki sposób to wszystko działa.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 09-01-2013 16:03

Wiem mniej więcej, jest regulamin, że jedna osoba jedno konto, nie możne udostępniać danych itp. Ale co z kwestią prawną. Bo jeżeli w ciągu 2 - 3 dni szło by mi 10x to samo konto to mam jakieś 40 zł do przodu i czy jak będę powiedzmy zarabiał na takim czymś 400 zł miesięcznie + odprowadzę podatek to nikt się do mnie nie doczepi, że sprzedaję to samo konto kilkukrotnie.. Że działam wbrew regulaminowi egofiles ? Tylko jeszcze na ile wystawić aukcję ? Bo skoro mam konto na 7 dni to pasuje abym wystawił aukcję na 24h.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-01-2013 16:05

To się nazywa - konta współdzielone - poczytaj o tym.
Poza tym inni sprzedawcy prowadzą swoje firmy, sprzedają konta, odprowadzają podatek i jakoś problemu nie mają. Co do regulaminu egofiles - przeczytaj Smile Nikt za Ciebie tego nie zrobi Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 09-01-2013 16:16

Aha. A jest moża jakaś strona co sprzedaje hurtem pkt na chomikuj?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-01-2013 16:22

Strony nie znam. Ale na allegro czasami zdarzają się ciekawe okazje na zakup konta z naprawdę dużą ilością uploadowanych plików i dużą ilością punktów.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 09-01-2013 16:28

Znalazłem coś takiego: punktychomikuj.dl.pl , ale zajeżdża mi to scamem.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-01-2013 16:31

Użyj opcji kontakt i poproś o wystawienie na allegro.
Jeżeli są fair to nie powinno być z tym żadnego problemu.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Trevor188 - 09-01-2013 16:36

Mam pytanie co do kont PREMIUM różnego pokroju, czy kupując od kogoś konto za jakąś tam stawkę na miesiąc, mogę sprzedawać to samo konto innym( jako konto 30dniowe później 14 dni itd.)?
Czy można ponieść za to jakieś konsekwencje?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-01-2013 16:40

Kilka stron tego tematu jest poświęconych dyskusji własnie na ten temat. Miłej lektury Smile