Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 08-12-2012 18:19

Aaaa.... rozumiem. No tak, to się zgadza. W takim wypadku jesteś zmuszony wystawić fakturkę na każdą kwotę. Nawet 1-2 złote...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Andro - 08-12-2012 20:07

ajj tam, co by nie było to suma sumarum wystawianie faktur na takie kwoty w celu zarobku to nie takie duże nieudogodnienie :-)...Przeglądając allegro, zauważyłem 3 produkty/usługi na które jest ogromny popyt, mianowicie facebook, konta premium i pozycjonowanie/katalogowanie, mnie bardzo zainteresował ten fanpage i sprzedaż usług z nim związanych typu reklama, wcześniej tak się nie interesowałem tym social marketingiem, jednak ma to wielki potencjał i wiele możliwości zarobku, kolejna usługa którą się mocno zainteresowałem to ręcznie katalogowanie, jak wiadomo jest wielu klientów którym się nie chce samemu tego robić lub nie mają czasu, bo jak wiadomo jest to trochę czasochłonne, wolą to zlecić, aczkolwiek zależne też jest to od ilości oferowanych katalogów, znaczącą rolę odgrywa tutaj jakość tych katalogów, im lepsza jakość tym więcej klientów,można to bardzo fajnie połączyć ze sprzedażą swojej listy, jedynie martwi mnie tutaj konkurencja w postaci firm pozycjonerskich, wydaje mi się że początkującemu może być ciężko z nimi konkurować, zwłaszcza ze świeżym kontem... Oprócz tych sposobów zanteresowało mnie te pisanie postów, praktycznie codziennie powstaje jakieś nowe forum i klientów na ta usługę nie brakuje, jednak ciekawi mnie czy mają często jakieś wygórowane wymagania oprócz oferowanej przez usługodawcę minimalnej ilości znaków/post


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-12-2012 16:55

No dokładnie. Wszystko jest na mojej liście "sposobów na zarobek".
Przez długi czas analizowałem popyt i podaż na allegro, i szczerze przyznam że nie często ulega to zmianie.
Co do pisania postów to pisałem je kilka lat, na początku za grosze, później jak wyrobiłem sobie "markę" cena wzrosła. Zleceniodawcom zależy przede wszystkim na pisaniu sensownych postów, które rozkręcą dyskusję na forach. Szczerze przyznam, że TRZEBA mieć pojęcie w dziedzinie tematycznej forum, bo inaczej jest to zwykłe lanie wody za które nikt nie chce płacić.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - akros1979 - 11-12-2012 23:21

+ się należy dużo się napisałeś Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - jannowak - 12-12-2012 00:58

Hej, z jakich serwisów mogę jeszcze korzystać do nabijania fanów, chodzi mi o ilości powyżej 100, bo sprzedałem like, likeplus.eu juz ma strone w serwisie a na fancopie mam dzienny przyrost 5 fanów.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 12-12-2012 07:41

(11-12-2012 23:21)akros1979 napisał(a):  + się należy dużo się napisałeś Wink

Dziękuję Serdecznie Wink



(12-12-2012 00:58)jannowak napisał(a):  Hej, z jakich serwisów mogę jeszcze korzystać do nabijania fanów, chodzi mi o ilości powyżej 100, bo sprzedałem like, likeplus.eu juz ma strone w serwisie a na fancopie mam dzienny przyrost 5 fanów.


Ja korzystałem tylko i wyłącznie z FanCop.com i szczerze przyznam, że efekty były zadowalające, tylko FanPage o tematyce EROTYCZNEJ wolno się wbijały.
Skoro tym "sposobem" fani Ci nie wchodzą, to może poszukaj jakiegoś porządnego zaplecza w postaci dobrego FanPage i za jego pomocą zdobywaj lajki?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - grzego12 - 14-12-2012 15:48

A do tego poradnika można by jeszcze dodać sprzedaż doładowań prepaid po niższej cenie niż w sklepie.
Znam taką stronę która posiada niższe ceny niż na Allegro i Zdrapka.net.Można kupować hurtowo te doładowania.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Okazzi - 14-12-2012 20:46

Grzego, też o tym myślałem, ale widzę, że niezła konkurencja jest na allegro w tej kwestii.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 14-12-2012 21:06

Znam tą stronę, ale kalkulując zysk jest naprawdę znikomy, o ile w ogóle jest....


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Lerum - 29-12-2012 12:09

Kurde, ziom, super poradnik! Allegro zawsze kojarzyło mi się że sprzedawaniem własnych rzeczy z domu. Nigdy bym nie pomyślał, że da się tu wyciągnąć takie pieniądze "za nic".
Dzięki, + Smile