Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



Odp: RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - czerwony03 - 25-06-2014 11:47

(22-06-2014 10:29)xavi512 napisał(a):  surfer0700
Takie pytanie do Ciebie.
Wystawiłem kilka Kont Premium z 5 może. Po kilku dniach otrzymałem maila (zapewne od konkurencji) z tym, że nie można sprzedawać ciągle kont bez GD, w przypadku dalszej sprzedaży musimy zgłosić sprawę dalej. Ale konta wystawione były może z 1 tydzień.
Więc takie pytanie jak długo mogę sprzedawać konta bez GD, że by nikt się nie za to nie czepiał?
Dostałem taki sam anonim.

Gadałem z kolega z allegro.
Mówi że jest to próba wymuszenia i:
a) olać maila
b) napisać do allegro
c) napisać na policję

Allegro zwalcza tego typu rzeczy.
Ja dzisiaj pisze tu: http://allegro.pl/Contact2/Contact2.php

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Rob89 - 26-06-2014 18:39

(25-06-2014 11:47)czerwony03 napisał(a):  
(22-06-2014 10:29)xavi512 napisał(a):  surfer0700
Takie pytanie do Ciebie.
Wystawiłem kilka Kont Premium z 5 może. Po kilku dniach otrzymałem maila (zapewne od konkurencji) z tym, że nie można sprzedawać ciągle kont bez GD, w przypadku dalszej sprzedaży musimy zgłosić sprawę dalej. Ale konta wystawione były może z 1 tydzień.
Więc takie pytanie jak długo mogę sprzedawać konta bez GD, że by nikt się nie za to nie czepiał?
Dostałem taki sam anonim.

Gadałem z kolega z allegro.
Mówi że jest to próba wymuszenia i:
a) olać maila
b) napisać do allegro
c) napisać na policję

Allegro zwalcza tego typu rzeczy.
Ja dzisiaj pisze tu: http://allegro.pl/Contact2/Contact2.php

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykował z US


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - xavi512 - 26-06-2014 22:11

(25-06-2014 11:47)czerwony03 napisał(a):  
(22-06-2014 10:29)xavi512 napisał(a):  surfer0700
Takie pytanie do Ciebie.
Wystawiłem kilka Kont Premium z 5 może. Po kilku dniach otrzymałem maila (zapewne od konkurencji) z tym, że nie można sprzedawać ciągle kont bez GD, w przypadku dalszej sprzedaży musimy zgłosić sprawę dalej. Ale konta wystawione były może z 1 tydzień.
Więc takie pytanie jak długo mogę sprzedawać konta bez GD, że by nikt się nie za to nie czepiał?
Dostałem taki sam anonim.

Gadałem z kolega z allegro.
Mówi że jest to próba wymuszenia i:
a) olać maila
b) napisać do allegro
c) napisać na policję

Allegro zwalcza tego typu rzeczy.
Ja dzisiaj pisze tu: http://allegro.pl/Contact2/Contact2.php

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


Można to tak nazwać rodzajem wymuszenia, ale istnieje też ryzyko, że może to zgłosić, a potem są problemy z urzędem skarbowym. O ile nie uzasadnią, że musisz mieć DG, to z jednorazowej sprzedaży też trzeba się rozliczyć i wynosi 19% podobno.
Ja otrzymałem 2 takie maila od jednaj osoby. Po prostu trzeba starać się umiejętnie wystawiać ilość kont oraz nie za długie aukcje z przerwami, aby nie zwrócić za bardzo uwagi, myślę, że to może zmniejszyć trochę ryzyko.

(25-06-2014 06:26)XantiuM napisał(a):  Witajcie Wink

Po Liquidach czas na nową niszę Wink Która jest w fazie testów Wink

1. Nisza Nowa
Opis :

Inwestycja to 60 zł ---> możliwy zarobek około 880 zł !! Tylko nie znam jeszcze czasu w jaki idzie tyle zarobić Wink ale szanse są na prawdę duże !! Wnioskuje tak po rozmowach z kilkoma znajomymi Wink
Trzeba coś kupić i przerobić i sprzedawać Wink Czas obróbki --> max 3-4 h.

2. Nisza już przetestowana !

Kupujecie dużą płytę poliwęglanową o grubości 1mm --> następnie szukacie kogoś kto ma gilotynę lub prasę Wink Wycinacie wymiary szkiełek do masek spawalniczych i sprzedajecie Wink W hurcie takie szkiełko jest kosztuje 2-4 zł i nawet więcej ( zależy od jakości ) Wink Przy wymiarach płyty jakie ja posiadałem ( nie pamiętam wymiaru sorry ;/ ) wychodziło z jednej 244 szt szkiełek wymiaru 90x110 Wink Ustalając cenę 1,5 zł --> szt. ładnie idzie się dorobić i to bardzo szybko !! Testowane i dalej wykorzystywane Wink

Patrzyłem na allegro, nie ma tego za dużo, ale i z chętnymi też nie bardzo, a za taką cenę to trzeba naprawdę sporo sprzedać, aby coś zarobić.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - dyzia - 26-06-2014 23:33

Okej, mówta co chceta, ale przekopałam się przez 233 strony tematu czytając KAŻDY post. Ogólnie to miazga, bo wiedza jest wyłożona mega łopatologicznie i w pigułce. Wystarczy ruszyć głową, a temat byłby znacznie krótszy, ale nie o tym.

Długo szukałam dla siebie jakiejś formy zarobku. Jestem z gatunku tych osób, którym chce się robić, co widać chociażby po lekturze całego tematu Wink Wiele osób obiecuje cuda na kiju, a z ich wiedzy nic nie wynika, albo to ja nie umiałam jej przełożyć na swoje zarobki. Teraz póki co po jednej aukcji wykorzystując pomysł z postami jestem ponad 30 zł na czysto do przodu plus w perspektywie stała współpraca. Mało, może i mało, ale dla mnie mega sprawa, bo w końcu znalazłam dla siebie sposób, na którym umiem zarobić Wink Pierwsza aukcja rozeszła się bodajże w przeciągu dwóch, czy trzech dni, więc patrzę z nadzieją w przyszłość Smile

Wielkie dzięki Surfer za każde słowo wiedzy. Lepiej pomóc człowiekowi nie można, o ile ten człowiek chce pracować, a nie dostać kasę podaną na tacy Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - XantiuM - 27-06-2014 06:23

Cytat:Patrzyłem na allegro, nie ma tego za dużo, ale i z chętnymi też nie bardzo, a za taką cenę to trzeba naprawdę sporo sprzedać, aby coś zarobić.

Bo tego na allegro nie sprzedaż zbytnio Wink Pojeździj po zakładach gdzie wykonują usługę spawania Wink Uwierz mi że sprzedaż i to duuużo Wink Ja obecnie sprzedaje do 10 tyś szt miesięcznie Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - dyzia - 27-06-2014 09:14

Wczoraj wystawiłam kolejną aukcję, a dziś rano już zgłosił się kolejny klient Smile Ot taka krótka informacja dla marud, które uważały, że posty na Allegro się nie sprzedają i nie mają racji bytu Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Ciastek - 28-06-2014 14:02

(27-06-2014 06:23)XantiuM napisał(a):  
Cytat:Patrzyłem na allegro, nie ma tego za dużo, ale i z chętnymi też nie bardzo, a za taką cenę to trzeba naprawdę sporo sprzedać, aby coś zarobić.

Bo tego na allegro nie sprzedaż zbytnio Wink Pojeździj po zakładach gdzie wykonują usługę spawania Wink Uwierz mi że sprzedaż i to duuużo Wink Ja obecnie sprzedaje do 10 tyś szt miesięcznie Wink

nie chcą wystawienia faktury? A te płyty to jakie? Bo są różne.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - XantiuM - 30-06-2014 09:19

Jak trafisz firmę która zajmuje się spawaniem to oni nie patrza na certyfikaty itp itd Wink a fv ---> takich drobnych dla nich kosztów nie liczą Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Maniero - 30-06-2014 10:06

Tak śledzę czasem ten wątek, czytam.. i uwierzcie, większość nisz z poradnika jest spalona... był on pisany prawie 2 lata temu, sam wtedy zaczynłem zarabiać na necie i od tego czasu troszke się pozmieniało. Może 1 czy 2 nisze są aktualne, sam zaczynałem od tych nisz, obecnie wróciłem do Allegro na pełnej ... te 50 zł dziennie utrzymuje. Zamiast kierować się torem szukajcie własnych nisz!


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - dyzia - 30-06-2014 10:16

Dokładnie się z Tobą zgadzam, ale gdybym nie przeczytała tego poradnika to nie wpadłabym w żaden sposób na trochę inne formy zarobkowania. Nie ma może tego tyle, żeby z tego wyżyć, ale ja szukałam możliwości dorobienia, więc jestem w pełni usatysfakcjonowania Smile
Mam tylko takie pytanko, którego w temacie na pewno nie było. Jak wystawić komuś rachunek? Nie pytam o fv. Gość mi napisał, że chciałby, żebym wystawiła mu rachunek, a podobno jako osoba fizyczna mogę to zrobić, ale za cholerę nie wiem jak się w ogóle do tego zabrać. Ktoś może coś wie na ten temat? Nic sensownego nie znalazłam w internecie jak dokładnie to zrobić krok po kroku.