Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Arcodes - 16-05-2014 17:31

Samej działalności jeszcze nie, ale mam wszystko już przygotowane tak aby złożenie nie trwało dłużej niż 2 dni. Brakuje mi właśnie tylko jakiegoś kontaktu z hurtowniami z Chin czy innych "tańszych" krajów, by wszystko ruszyło z kopyta.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - dawidch16 - 16-05-2014 22:31

Plusik,sam skorzystam z wielu sposobów,
Serdecznie dziękuję. Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Endrju86 - 01-06-2014 13:23

Mam kilka pytań i swoich osobistych spostrzeżeń do punktu nr 3 (Fani na Facebook) niniejszego poradnika.

Zrobiłem dość konkretną analizę rynku
- niesamowita konkurencja na allegro
- bardzo duże widełki cenowe
- bardzo niska cena za jednego fana
- duże koszta obsługi

W chwili obecnej średnia cena fanów kształtuje się następująco:
- 100 fanów 2 zł
- 250 fanów 5 zł
- 500 fanów 10 zł
- 1000 fanów 19 zł

Możliwe, że czegoś nie wiem. Możliwe, że coś źle interpretuje ale wydaje mi się, że nie opłaca już się w to wchodzić?

Ceny fanów na fancopie są bardzo wysokie.

Fancop, kupowanie samych punktów jest kompletnie nie opłacalne:
[Obrazek: image.jpg]

Jedyne co się opłaca (chyba) to wykupienie konta biznes za 366 zł z vat
Wtedy miesięcznie za 10.000 fanów wychodzi 30,50 zł (dobrze liczę?)
Nie rozumiem tylko o co chodzi z tą ilością kliknięć lubię dziennie (150 (1 050 punktów) )
Rozumiem, że to jest jakiś limit? Skoro mamy 150 dziennie to miesięcznie wychodzi 4.500
więc jakim cudem mamy wykorzystać te 10.000 fanów miesięcznie jeśli jest limit? Smile
[Obrazek: image.jpg]

Jeśli o mnie chodzi to jest tutaj dużo pytań i mało odpowiedzi, może jest ktoś w stanie te moje wątpliwości rozjaśnić?
Dodam tylko, że fani na likeplusie są jeszcze drożsi...

Tyle ode mnie, pozdrawiam. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 01-06-2014 15:00

Kupno punktów tylko po to, by spieniężyć je w postaci sprzedaży fanów na Allegro faktycznie przestało być opłacalne. Ceny za daną ilość lajków są tak niskie, gdyż większość sprzedawców nabija sobie punkty na systemach wymiany typu fancop, likeplus, itd. posiłkując się nierzadko różnymi botami, czy automatami. Konkurencja przy sprzedaży duża, więc tym bardziej zaniżają cenę by opchnąć swój produkt. W aktualnej sytuacji bardzo ciężko wybić się na tej niszy na Allegro...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 01-06-2014 15:05

Gdy pisałem ten poradnik w 2012 to jeszcze była to 'nisza', dzisiaj nie można nazwać tego w ten sposób. Poza tym allegro tak teraz rżnie na prowizjach, że sprzedaż czegokolwiek przestaje być opłacalna bez DG...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Maniero - 01-06-2014 15:12

Z poradnikiem jestem obeznany od ponad roku.. ba, jak trafiłem na forum i ten poradnik to większość nisz można rzecz była "świeża". Obecnie bez DG (Standardu Allegro) jest masakra.. do tego prowizje. Co do nisz, zrobiła się też spora konkurencja, lecz nadal da się cosik zarobić, wystarczy trafić na odpowiednią niszę. Aa.. nie opłaca się sprzedawać lajków na FB, obserwujacych na Instagramie używając AddmeFast, ponieważ jeśli link X jest już w bazie (czyt. ktoś go dodał przed Tobą) wtedy wam go nie przyjmie i trzeba zwracać pieniądze... Trochę nisz z tego poradnika upadło, ale np. "wróżby" nadal się trzymają (nie.. nie zarabiam na tym).


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 01-06-2014 15:14

(01-06-2014 15:12)Maniero napisał(a):  Aa.. nie opłaca się sprzedawać lajków na FB, obserwujacych na Instagramie używając AddmeFast, ponieważ jeśli link X jest już w bazie (czyt. ktoś go dodał przed Tobą) wtedy wam go nie przyjmie i trzeba zwracać pieniądze...

Można napisać prosty skrypt, który będzie to sprawdzał albo automatycznie dodawał i zwracał klientowi stosowny komunikat Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - czerwony03 - 01-06-2014 16:14

Ja od stycznia zarabiam na lajkach i wyciągam 500-700 zł miesięcznie Smile. Wystarczy ruszyć głową I złapać klienta Wink

Wysłane z mojego U30GT-H przy użyciu Tapatalka


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - sheko12 - 02-06-2014 17:17

Zamiast kombinowania warto przemyśleć kwestie realnych produktów, takich jak ''rzeczy''' użytku, od ciuszków, sprzętu ADG czy telefonów itd....wartości nie przekraczające 100zł.

Można umówić się z określoną dułża firmą, najlepiej (zagraniczną) przez Polskiego pośrednika bądż dystrubutora, odkupić hurtowo towar i sprzedawać z z 5-8 lub 10% prowizją dla samego siebie, czyli kupujesz i sprzedajesz drożej.

Oczywiście, DG czy prowizje allegro....można to kombinować i nie dawać się okraść ''zusowi'' a zarobić i działać legalnie w tym wypadku, możliwości jest sporo, zamiast kombinować z produktami o małej wartości ''online''.

Dobry sprzedawca, bogaty sprzedawca.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - xavi512 - 22-06-2014 10:29

surfer0700
Takie pytanie do Ciebie.
Wystawiłem kilka Kont Premium z 5 może. Po kilku dniach otrzymałem maila (zapewne od konkurencji) z tym, że nie można sprzedawać ciągle kont bez GD, w przypadku dalszej sprzedaży musimy zgłosić sprawę dalej. Ale konta wystawione były może z 1 tydzień.
Więc takie pytanie jak długo mogę sprzedawać konta bez GD, że by nikt się nie za to nie czepiał?