Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 10-01-2014 14:48

alllex0 nie mam stalowych nerwów. Po prostu mam rangę moderatora, która mnie do czegoś zobowiązuje. Nie raz mnie już poniosło, a użytkownicy nigdy nie zapominają. Dlatego warto po prostu czasem ugryźć się w język.
Jeżeli przeczytałeś te 218 stron, to naprawdę gratuluje, bo sam się zastanawim czy ja dałbym radę. Dużo pytań się powtarza, bo niestety niektórym ciężko jest przeczytać chociażby 10 pierwszych stron - dlatego tyle powielania.
Na tym forum obowiązują zasady, jest nawet regulamin, którego zapewne nie przeczytałeś. Niestety nie mam podstaw by usuwać nawet te głupie pytania, bo od tego jest forum - aby pytać, odpowiadać, pomagać sobie i tworzyć jako taką społeczność ukierunkowaną na zarabianie przez internet. Przed Tobą było już kilka osób, które też napisały podobne wiadomości, a później zamilkły na wieki - a szkoda. Bo uważam że tego typu dyskusje wniosą więcej niż beznadziejne pytania.
Co do sprzedawania list hurtowni, spisów katalogów, itd. - jasne że się da. Jak się chce to się da, a jak zapewne zauważyłeś przez te 200 stron - im się po prostu nie chce.
Allegro jest jak polskie prawo - dużo kruczków, które otwierają nowe możliwości.
Na "pokonanie" konkurencji istnieje bardzo dużo sposobów, które zawrę w drugiej części poradnika. Mała podpowiedź - PROSTOTA - najprostrze rozwiązania są najskuteczniejsze.
Leni nie pozdrawiasz? No to szkoda, bo ja niestety do nich należę Wink
Pozdrawiam i życzę powodzenia w zarabianiu na allegro i nie tylko.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - alllex0 - 10-01-2014 15:37

No i otworzyła się 219-sta stronka...
Nie badź taki skromny, tyle pracy ile tu włożyłeś... samo przez sie eliminuje Cię z grona leniwców.
Co do tych przede mną, widać kulturalni ludzie, pewnie korzystaja z poradnika w sposób tylko sobie znany a praca ich pochłonęła na tyle ze nie maja sił na udzielanie się badź też tak jak Ja (nie chwaląc się) wyciągnęli naukę z lektury i nie zamierzaja powielać tematów tak jak inni bo i nie mają takiej potrzeby.
Jeśli będę się zwracał o jakakolwiek pomoc czy poradę to napewno w tematach, które nie zostały do tej pory poruszane.

OOO i nawet wewnetrzną wyszukiwarke mamy... Smile

I mały żarcik (aluzja do nic nierobiących): a gdzie znajdę ten regulamin? https://www.google.pl/search?q=regulamin&oq=regulamin&aqs=chrome..69i57j0l5.5852j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8 ???

No to powrócę do pierwszych stron bo już właściwie nie pamietam czego dotyczy temat, jeszcze raz przeanalizuje i w niedługim czasie opowiem wszystkim, jak zarobiłem pierwszy milion. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Slashers - 10-01-2014 22:25

Najlepiej trafić na swoją niszę pod którą założymy DG a w to wplątać nisze z poradnika Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - dawkos23 - 12-01-2014 23:31

alllex zajebiste zarty, na zebraniach koła gospodyn wiejskich lepiej cisną Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 13-01-2014 13:35

(12-01-2014 23:31)dawkos23 napisał(a):  alllex zajebiste zarty, na zebraniach koła gospodyn wiejskich lepiej cisną Smile

Jeżeli nie masz nic do powiedzenia na temat Allegro, to się nie udzielaj.
Następnym razem warn.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - dawkos23 - 16-01-2014 21:43

(13-01-2014 13:35)surfer0700 napisał(a):  
(12-01-2014 23:31)dawkos23 napisał(a):  alllex zajebiste zarty, na zebraniach koła gospodyn wiejskich lepiej cisną Smile

Jeżeli nie masz nic do powiedzenia na temat Allegro, to się nie udzielaj.
Następnym razem warn.

Easy, no offence. Co do tej listy hurtowni bo z tym chcialbym sprobowac - mozna wykorzystac Twoja czy trzeba kosic wlasna?

Co do warnow i tak mam 40% z dupy (czytaj za nic), bo ludzie niektorzy, ktorzy tu maja "wladze" chyba sie nia zachlysneli troszke, jakby bylo czym.

Sorry za offtopic, jak z ta lista? Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-01-2014 18:56

Możesz wykorzystać tą którą tutaj wstawiłem.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mikiniki - 20-01-2014 09:20

Ostatnio bardzo popularne na Allegro są linki SEO. Linki profilowe można szybko i łatwo dodać, jak wejdziecie w wprawę zajmie Wam to max 10min 10linków za które weźmiecie od ręki 10-15zł. A Klientów możecie mieć sporo. Linki profilowe są bardzo doceniane przez Google, więc i pozytywów wyłapiecie sporo.
Linki takie można dodawać na np. ted.com , radwanskie.net i wiele innych forów na których można zostawić link w profilu.
Bardzo duży popyt jest na nie, więc polecam. Na jednej aukcji można sprzedać nawet 20-30sztuk powiedzmy po 12zł więc sami przeliczcie.
Pozdrawiam.



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 20-01-2014 09:32

No i pamiętajmy żeby były to linki dofolow Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mikiniki - 20-01-2014 09:38

(20-01-2014 09:32)surfer0700 napisał(a):  No i pamiętajmy żeby były to linki dofolow Smile

Niekoniecznie Smile
Linkami nofolow da się wypozycjonować nawet do TOP 10 frazy regionalne ( z niską konkurencją )
Jestem pewien tych słów, gdyż kilka razy mi się udało. Smile