Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - nokira - 12-11-2013 19:52

;D no cóż może niektórzy mają za dużo kasy ;D


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 12-11-2013 21:17

(12-11-2013 18:36)surfer0700 napisał(a):  Dobrze że o tym napisałeś, jak widać nie dla każdego jest ta praca.
Każdemu może się noga podwinąć, ale liczą się wytłumaczenia i kontakt - sam się tego niedawno nauczyłem od mclaina.
Ale skoro użytkownik tak podchodzi do sprawy, to chyba nie ma co tutaj więcej pisać.
Rep dla Ciebie, a nad nim stawiam wielki znak zapytania.

Nie można tak postępować, zwłaszcza będąc na początku drogi dorosłego, który chce zarabiać. Najpierw zgarnąć kasę a potem uciekać.
I tak taką osobę zawsze się znajdzie.

Ja też jeszcze trochę ponad pół roku temu pisałem posty, ale kontakt z klientem miałem bardzo dobry, nawet jak nie wyrabiałem z terminami to klient był zadowolony.
Trzeba klienta traktować jak przyjaciela, nieważne czego oczekuje.

BO PAMIĘTAJCIE!
Zadowolony klient zawsze wraca Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 12-11-2013 23:57

Plus postowania - latwo znalezc klienta

Minus - duzo czasu zajmuje, a zdarzaja sie oszusci. Placa np polowe albo wclae.

Rzucilem to. Ale szukam czegos znow na allegro, tylko bardziej pasywnego. No ale swoja droga na postach dalo sie dorobic Wink Teraz hedbaj chyba warto zalozyc dobry fp, lub povawic sie ze sprzedaza na allegro. I kasa moze byc po czasie wieksza, i bardziej stala i mniej pracy Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - geps4 - 14-11-2013 11:53

A ja zastanawiam się nad kontami PREMIUM.

Jeśli sprzedajemy to samo konto wielu użytkownikom, to co z limitem danych? Jedna osoba np wykorzysta limit i co wtedy z pozostałymi? Mają zerowy limit...?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 14-11-2013 12:03

Maatko, tyle razy walkowane w tym tenacie.. doslownie kilka stron temu o tym bylo.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - geps4 - 14-11-2013 12:23

Przeglądałem kilkanaście stron o tym, jednak nie natknąłem się... Tak w skrócie mógłbyś powiedziec?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 14-11-2013 12:29

To marnie szukales bo chyba 2-3 strony wczesniej jest...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 21-11-2013 00:26

geps4 - odpuść sobie.


Co do niektórych nie wiem, czy wiecie ale jeśli pracujecie gdzieś,a chcecie założyć swoją działalność to nie liczcie na małe opłaty za zus, bo łącznie wyjdą wasi tak 400zł - powód? Jako właściciel dg pokrywacie opłaty te społeczne czy jak one się tam zwą. Tak na marginesie to dodałem bo już miałem o to dwa pytania oraz kilku mądrych, którzy wiedzą lepiej.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - zeton - 21-11-2013 12:38

karatorq nie do końca się mogę z Tobą zgodzić. Jeśli jesteś zatrudniony na umowę o pracę czyli Twój pracodawca płaci za Ciebie ZUS i podatki to Ty jak założysz działalność gospodarczą to masz obowiązek płacić za siebie tylko ubezpieczenie zdrowotne (ZUS) 261,73 zł. To oczywiście przy założeniu, że nie zatrudniasz nikogo w swojej firmie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Kordian998 - 21-11-2013 14:21

Dobre, dobre Smile/