Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 09-11-2013 08:19

Boo w polsce jest najbardziej popularny ??


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - asiorek - 09-11-2013 11:13

ja nie pytam o popularność tylko czym najbardziej opłaca się handlować na allegro..


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Scoobyx - 09-11-2013 11:17

Tym czym masz w pierwszym poście. Weź spróbuj czegoś. Nikt ci nie poda pomysłu na tacy. Wybierz to w czym będziesz czuł się najlepiej. Co 5 stronę pojawia się to samo pytanie :|


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - nokira - 10-11-2013 19:45

Na pierwszej stronie jest jak na tacy... Mówisz że nikt tego nie zrobi jak już jest zrobione ;D


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 12-11-2013 18:28

Jeden z użytkowników naszego forum-Pablo1878 zajmuje się pisaniem postów.
Skorzystałem z jego usługi, totalna porażka, brak odpowiedzialności, zadanie nie wykonane przez miesiąc (raptem 100 postów), o pieniądze musiałem się upominać poprzez spór allegro. Wczoraj jak się zdenerwowałem i zacząłem żądać zwrotu usunął maila kontaktowego.
Odradzam korzystanie z jego usług, konto junior, 3 komentarze, jednak pojawi się należyty negatyw ode mnie, z 23 zł, które zapłaciłem chce mi zwrócić tylko 20. Już te 3 zł mu daruję.

Ludzie jak się za coś bierzecie to róbcie to profesjonalnie! Tutaj taka dygresja do każdego, kto zarabia na allegro czy to w inny sposób.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 12-11-2013 18:36

Dobrze że o tym napisałeś, jak widać nie dla każdego jest ta praca.
Każdemu może się noga podwinąć, ale liczą się wytłumaczenia i kontakt - sam się tego niedawno nauczyłem od mclaina.
Ale skoro użytkownik tak podchodzi do sprawy, to chyba nie ma co tutaj więcej pisać.
Rep dla Ciebie, a nad nim stawiam wielki znak zapytania.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - nokira - 12-11-2013 19:15

Ja ostatnio miałem strasznie dużo ofert na raz i miałem z problemem by się wyborić.Ale każdemu dawałem coś w zamian za zwłokę po uprzednik skontaktowaniu się. To co prawda były po 4 dni ale jednak. Teraz jedna osoba kupiła pisanie postów na forum w którym aktulanie nie można pisać postów ani zakładać nowych tematów. Napisałęm do niego kolejnego maila ale nie dostałem żadnej odpowiedzi w tej sprawie... To jest dopiero ciekawe, że ktoś zapłacił a teraz nie mam z nim kontaktu ani nie mogę zrealizować zamówienia.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 12-11-2013 19:24

To czekasz, Ty postępujesz zgodnie ze zleceniem, wina leży po jego stronie. Poczekaj na rozwinięcie sytuacji.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - nokira - 12-11-2013 19:43

No tak, tylko wolę wszystko załatwiać szybko i jak najlepiej dla obojga.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 12-11-2013 19:44

Mialem sytuacje ze koles zglosil sie po konnto za ktore zaplacil 400 zl po msc ^^...