Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 16-10-2012 07:24

(15-10-2012 22:06)nasgaroth napisał(a):  Jako, że kilkuletnie "doświadczenie" w seo czy pozycjonowaniu mam to
dorzucę swoje 5 groszy:

Cytat:Pisanie postów
(15-10-2012 22:06)nasgaroth napisał(a):  Taką usługę kupują głównie ludzie, którym zależy na rozochoceniu
dyskusji na swoim zazwyczaj nowo powstałym forum/blogu. Często także
Ci, którzy potrzebują tzw. marketingu szeptanego. Nie są to jednak
wielce satysfakcjonujące stawki, za 100 postów najczęściej chcą około
30 złotych, a zajmie Ci to tylko co napisanie 30 precli.


na allegro działa to
trochę inaczej.
Jeżeli sprzedaż coś za 30 PLN, i klient będzie zadowolony, to uwierz,
że bez problemu można wziąć większą stawkę. 50 PLN za 100 postów nie
jest mało - moim zdaniem.
Gdy się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Cytat:Pisanie precli
(15-10-2012 22:06)nasgaroth napisał(a):  Temat rzeka. Kiedyś można to było gonić za godne pieniądze, teraz gdy
do tego przemysłu dorwała się banda gimnazjalistów konkurencyjne ceny
to te po 0,80 gorszy ;/

I tak jak wyżej. Jeżeli świadczysz dobrą usługę, to znajdziesz
klientów po cenach wyższych.
Jeżeli wystawisz precel za 2 PLN, a pięciu (jak ty to określiłeś)
"gimnaljalistów po 1 PLN, będziesz miał mniejszą sprzedaż - zgadza
się. Ale tylko na tej aukcji. Zadowolony klient, wraca.
Główna zasada świadczenia usług na allegro - wysoka jakość.

Cytat:Fani na Facebook i Google +
(15-10-2012 22:06)nasgaroth napisał(a):  Pieniądz. Są do tego specjalne programy, które automatycznie dodają
fanów lub znajomych. Radzę przejrzeć forum BHW. Ale portale
społecznościowe zawsze będą dobrą formą promocji

Nie znam tych programów, nie wypowiadam się.

Cytat:Wróżby
(15-10-2012 22:06)nasgaroth napisał(a):  To mnie zaciekawiło. Przyznam szczerze, że nigdy się z czymś takim nie
spotkałem, ale z tego co widzę - ludzi na prawdę to kupują o.O Może
pora pobawić się we wróżbitę Smile

No kupują. Sam na próbę skorzystałem i efekty były szokujące.
Kilkadziesiąt sprzedanych sztuk po 2 PLN. Minus promocja i wystawienie
jakieś 10,50 PLN , no i super wróżka doładowanie Big Grin. Więc i tak byłem
grubo ponad 100 PLN do przodu, praktycznie nic nie robiąc, bo tylko
wystawiłem aukcje.

Cytat:Konta Premium Rapidshare, Hellshare etc.
(15-10-2012 22:06)nasgaroth napisał(a):  Mam znajomego, który swego czasu miesięcznie na tego typu usługach
zarabiał po 6 tysięcy złotych. Odzywali się nawet do niego turcy,
którzy oferowali mu hurtowo kradzione konta ;>

No to jest żyła złota, mimo to, że zna ją już naprawdę wielu allegrowiczów.
Jednak myślę, że jak ktoś wyrobi swoją markę, to i tak jest w stanie
ogarnąć sporo "keszu".

Cytat:Wyświetlenia, Lajki, Suby YouTube
(15-10-2012 22:06)nasgaroth napisał(a):  W Stanach - pieniądz, tutaj to funkcjonuje troszkę słabiej chociaż da
się z tego zarobić. Tym bardziej, że Youtube płaci swoim partnerom za
wyświetlenia filmów Smile

Możliwe, ciężko mi powiedzieć.

Cytat:Lista Hurtowni
(15-10-2012 22:06)nasgaroth napisał(a):  Ciekawy pomysł, mógłbyś powiedzieć z jakiej branży te hurtownie sprzedawałeś?

5 PLN za 20 adresów, z google, które każdy może stworzyć w 5 minut.
Branża - wszystko Big Grin

Cytat:Spis Katalogów i Spis Precli
(15-10-2012 22:06)nasgaroth napisał(a):  Na forum Pio sprzedawałem obydwa spisy, katalogi 20 zł/szt., precle 30
zł/szt. Ludzie kupowali jak świeże bułeczki.

Tak, tak. Tam też jest duże zainteresowanie, ale wydaje mi się, że zależy im na bardziej wartościowych spisach Smile

Cytat:Katalogowanie
(15-10-2012 22:06)nasgaroth napisał(a):  Ręczne katalogowanie jest ciężkie, poza tym do tego trzeba mieć dobre
listy. Na allegro króluje katalogowanie z automatów, z tego jest
pieniądz.

Automat automatem, ale niektórym zależy na ręcznym katalogowaniu. I od tego jesteśmy my, poszukujący zleceń i bogactwa w sieci Tongue

(15-10-2012 22:06)nasgaroth napisał(a):  Ogólnie to poradnik spoko i plusika ode mnie masz Smile

Nich Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi Big Grin


(15-10-2012 21:59)xJAmaTOx napisał(a):  Dzięki Tobie jakoś uwierzyłem znowu w zarabianie przez neta Tongue

A co do podatków.. nie jestem pełnoletni. to chyba mnie nie obowiązuje?

Na zarobek są tysiące sposobów, wystarczy coś pomyśleć Smile
Podatki dotyczą każdego. Tak jak napisał Pan wyżej, rodzice Ci pomogą.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Boniekk - 16-10-2012 07:37

Bardzo dobry poradnik, jak będę miał konto bankowe to może skorzystam Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 16-10-2012 14:45

Jak będziesz miał z czymkolwiek problemy, zawsze możesz pisać w tym temacie.
Jak zauważę, to na pewno odpiszę co i jak. Wink
A jak chcesz założyć konto bankowe i zyskać $ to pisz na PW Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Boniekk - 16-10-2012 21:07

Wiesz, mam dopiero 15 lat, a starsi jakoś przekonani do konta dla niepełnoletnich nie są więc musze czekać do tej 18-tki Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 16-10-2012 21:30

To jeszcze trochę sobie poczekasz Tongue
Jednak jak poobserwujesz aukcje na allegro, to z pewnością zauważysz, że dużo JUNIOR'ów oferuje różne usługi na allegro, i popyt jest.
Także dobrze się zastanów Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - koli - 17-10-2012 19:50

Gratuluję i dziękuję za taki poradnik, na pewno się przyda. Każda tematyka jest mi znana, może coś uda się zarobić. Chodź postaram się wybrać kilka opcji i robić to bardziej profesjonalnie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-10-2012 20:06

Ciesze się, że moja praca podoba się chociaż kilku użytkownikom.
Trochę się napisałem, z nadzieją, że komuś się to przyda, i oby tak było Smile
Jak będziesz miał jakieś problemy / pytania, jestem do dyspozycji w tym temacie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - masterex2 - 18-10-2012 14:37

To z tym cupsell i sprzedawanie na allegro to nie wiem czy taki bardzo opłacalny sposób bo allegro ma prowizję od sprzedaży Sad


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 18-10-2012 16:35

No za darmo nic nie ma kolego Smile
Może milionów nie zarobisz, ale jak projekt będzie wystarczająco dobry, to na pewno nie stracisz.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - masterex2 - 18-10-2012 17:35

@up. Wiadomo Tongue
Myślę,że przez udostępnienie tego zrobi się i tak duża konkurencja więc najlepszym sposobem byłoby wymyślić coś swojego co by schodziło.