Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 12-09-2013 19:32

(08-09-2013 16:24)Jacuss napisał(a):  
(08-09-2013 16:02)surfer0700 napisał(a):  Automatyczna wiadomość do kupującego.
Ustawia się ją dla wszystkich kupujących na koncie allegro.

Lecz ona jest po kupnie, a ja chcę po wpłacie przez PayU :-)


To równie dobrze możesz skorzystać z automatera Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 13-09-2013 20:13

Dawno się tu nie udzielałem, bo wakacje, praca sezonowa i przerwa a zarabianiu na allegro.

Teraz do tego powróciłem jednak zysków na razie żadnych w tym miesiącu Sad

Niebawem się skupiam na czymś innym i o wynikach będę Was również informował, możliwe, że nawet będę miał jakąś propozycję zarobku dla co niektórych Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Reinkarnator - 16-09-2013 20:46

poradnik - mistrzostwo świata! Huh na propsie!


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mafiozo19990 - 16-09-2013 21:22

Zarabia ktoś jeszcze na tych usługach ? Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kajman21 - 25-09-2013 21:59

bardzo dobry poradnik


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 26-09-2013 06:09

Czlowieku ja cb w kazdym temacie widze sprzedam/kupie/poradniki itd . Zaraz cos pewnie bedzie sprzedawal.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Cobra84 - 01-10-2013 12:09

Mój interes na "wróżkę" się wyczerpał Sad
w sumie zarobiłem około 4000zł. Ale od ponad 2 miesięcy nie mam już chętnych na moje "porady z gwiazd" Big Grin
mogę oddać za free mój sposób na zostanie Wróżbitą Big Grin tak tak, nawet facet może sobie z tym radzić i to bez żadnych pomocy od innych wróżek itp.
Może komuś się przyda mój sposób. Ja z niego już nie korzystam. Tak więc opiszę go tu, kto pierwszy ten lepszy.
Acha. mam nadzieje że administracja nie bedzie miała o to żalu. Jeżeli post nie zgadza się z regulaminem to go proszę usunąć lub przenieść do nowego wątku.
Co nam jest potrzebne:
-konto allegro - oczywista rzecz
-stare pisma dla kobiet, im starsze tym lepsze (takie w których jest dużo horoskopów)
-jednorazowe zainwestowanie we wróżbę (dla kompletnie zielonych w tej dziedzinie) - nie jest to konieczne.

OK. Ja zacząłem tak, że zainwestowałem 2zł i kupiłem jedną wróżbę na allegro, celem zbadania jak to wszystko się odbywa - rozeznanie w terenie poprostu Smile Zadałem pytanie wróżce, byle jakie, ale takie, żeby wyglądało na poważne. Większość wróżek jak wykryje, że ktoś sobie robi z nich jaja to urywa się z nimi kontakt.
Przejdźmy do starych gazet. Ten pomysł podsunęła mi siostra. O co w tym chodzi? Otóż o to, że w tych pismach są horoskopy - czyli gotowe przyszłe odpowiedzi na późniejsze zapytania do nas przez klientów. Oczywiście nie zrzynamy wszystkiego żywcem. Staramy się odpowiadać nieco własnym zdaniem. W ofercie możemy zaznaczyć, że po wpłacie na konto proszę podać mailem wiek, znak zodiaku, oraz zapytanie.
a wygląda to mniej więcej tak (pogrubionym jest odpowiedź prawie przepisana z gazety)

"27l,Wodnik, Mam problem natury miłosnej. Podoba się mi jedna dziewczyna i czy mam u niej szanse? Mateusz
Witaj Mateuszu, Bardzo dziękuję, że zaufałeś mi i moim wróżbą. Odnośnie Twojego pytania, to przed chwilą rozłożyłam karty. Bądź dobrej myśli. Karty mówią, że gwiazdy Tobie sprzyjają. Postaraj się trochę zwolnić swój tryb życia. Praca jest ważna, ale i to co otacza Ciebie jest również ważne. A otacza Cię dużo dobrej aury. Masz miesiąc czasu, aby uporządkować sprawy miłosne. Po pierwszych uniesieniach zawsze warto spojrzeć na drugą połowę przytomniejszym wzrokiem, zorientować się, cóż jeszcze łączy was prócz erotycznego przyciągania, czy możecie liczyć na siebie? Szukaj okazji do miłych sercu rozrywek, wyciągnij partnera do teatru, na koncert, zaproś na kolację przyjaciół."

Tak więc za taką odpowiedź wpadło mi 2 zł na konto.
Klienta traktuj tak jakbyś był lekarzem i pacjent do Ciebie by przyszedł. Większość pytań jest naprawde dyskretnych i czasem można się uśmiać, ale ważna jest powaga sytuacji w danym momencie. Klient ma problem - Ty staraj się go rozwiązać Smile

Co do samej oferty to również warto przyjrzeć się jak je ułożyć. Ważna zasada: jak zajmujesz się tarotem to tylko zajmuj się tarotem, jak runami to tylko runami... Jeśli ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego Smile
To tyle ode mnie. Jak masz więcej szczęścia to zarobisz na tym dużo więcej. Mi ten biznes działał prawie 5 miesięcy.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - dawidpg - 03-10-2013 19:20

a miałeś DG założoną do tych wróżb Jerk2 ? pytam serio


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - KMK - 06-10-2013 19:07

To jeśli można spytać, to co się stało, że już nie działa Ci ten biznesik?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - deejwid - 06-10-2013 23:13

Mnie się wydaję, że nadal działa. Mnóstwo tych aukcji na allegro i duża popularność Wink