Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-08-2013 19:56

(06-08-2013 19:54)bosman napisał(a):  No tak, ale jeśli ktoś korzysta tylko z Allegro, może połączyć konta i nie wchodzić w ogóle na PayU, Allegro wszystko ogarnia Tongue

No przecież spółka Allegro jest wykonawcą tego projektu, więc dziwne byłoby gdyby nie było to zintegrowane z allegro.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bosman - 06-08-2013 20:00

(06-08-2013 19:56)surfer0700 napisał(a):  
(06-08-2013 19:54)bosman napisał(a):  No tak, ale jeśli ktoś korzysta tylko z Allegro, może połączyć konta i nie wchodzić w ogóle na PayU, Allegro wszystko ogarnia Tongue

No przecież spółka Allegro jest wykonawcą tego projektu, więc dziwne byłoby gdyby nie było to zintegrowane z allegro.

Tak, masz w 100% racje, ale można powiedzieć że PayU to też swego rodzaju pośrednik.

KUPUJĄCY WYSYŁA PRZEZ PAY'u (przelew) ----> PayU <----- SPRZEDAWCA ODBIERA W DOWOLNY SPOSÓB PLN Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 06-08-2013 20:54

@UP
Nie.. PayU to część Allegro. PayU jest zintegrowany z Allegro więc to coś takiego jak by Ci ktoś wyslał kase bezpośrednio na konto bankowe, tylko zamiast czekać dzień/dwa masz hajs w kilka minut. Tak jak by kasa na PayU była na serwerach Allegro (nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć).


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bosman - 06-08-2013 20:58

(06-08-2013 20:54)Filox napisał(a):  @UP
Nie.. PayU to część Allegro. PayU jest zintegrowany z Allegro więc to coś takiego jak by Ci ktoś wyslał kase bezpośrednio na konto bankowe, tylko zamiast czekać dzień/dwa masz hajs w kilka minut. Tak jak by kasa na PayU była na serwerach Allegro (nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć).

Właśnie o tym pisze Smile Ja mam akurat przekazy pocztowe to 1 i 14 dnia miesiąca. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kometix - 06-08-2013 21:23

(06-08-2013 19:45)surfer0700 napisał(a):  
(06-08-2013 16:35)kometix napisał(a):  Filox a myślałeś nad sprowadzaniem z zagranicy używanego sprzętu a następnie sprzedawanie go w kraju? Myślę że zarobek może być jeszcze większy niż przy kupnie nowego towaru w ilościach hurtowych. Tylko trzeba mieć dojścia do firm które zajmują się tego typu sprzedażą lub ściągać towar bezpośrednio z zagranicy. Nie mówię tu o allegro i kupnie sprzętu RTV na paletach bo to jest nieopłacalne.

Rozwiń swoją myśl. Czym się różni sprzedawanie używanego sprzętu sprowadzonego hurtowo, a nowego towaru sprowadzanego hurtowo?
Źle mnie trochę zrozumiałeś. Za granicą różne firmy itd. zmieniając swój stary sprzęt na nowy nie mają co z nim zrobić a za utylizację tego trzeba zapłacić. A polak przyjedzie zabierze i sprzeda w kraju. Ale to nie tylko dotyczy się firmy która wymienia sprzęt na nowy. A także np. towar powystawowy, sprzęt z zwrotów i tak można było by wymieniać.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-08-2013 21:27

(06-08-2013 21:23)kometix napisał(a):  Źle mnie trochę zrozumiałeś. Za granicą różne firmy itd. zmieniając swój stary sprzęt na nowy nie mają co z nim zrobić a za utylizację tego trzeba zapłacić. A polak przyjedzie zabierze i sprzeda w kraju. Ale to nie tylko dotyczy się firmy która wymienia sprzęt na nowy. A także np. towar powystawowy, sprzęt z zwrotów i tak można było by wymieniać.

Masz jakieś kontakty do takich osób / firm, które chcą zutylizować swój stary sprzęt?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kometix - 06-08-2013 21:33

(06-08-2013 21:27)surfer0700 napisał(a):  
(06-08-2013 21:23)kometix napisał(a):  Źle mnie trochę zrozumiałeś. Za granicą różne firmy itd. zmieniając swój stary sprzęt na nowy nie mają co z nim zrobić a za utylizację tego trzeba zapłacić. A polak przyjedzie zabierze i sprzeda w kraju. Ale to nie tylko dotyczy się firmy która wymienia sprzęt na nowy. A także np. towar powystawowy, sprzęt z zwrotów i tak można było by wymieniać.

Masz jakieś kontakty do takich osób / firm, które chcą zutylizować swój stary sprzęt?

Kontakt to każdy sam sobie musi poszukać i zdobyć. Tego nikt nie poda Big Grin.
Ja podałem tylko pomysł.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-08-2013 21:34

(06-08-2013 21:33)kometix napisał(a):  Kontakt to każdy sam sobie musi poszukać i zdobyć. Tego nikt nie poda Big Grin.
Ja podałem tylko pomysł.

Hah, no to chyba najcięższe co może być Tongue
Wydaje mi się że o wiele łatwiej i szybciej będzie zamówić gotowy towar w ilościach hurtowych i po prostu zacząć go sprzedawać.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kometix - 06-08-2013 21:38

(06-08-2013 21:34)surfer0700 napisał(a):  
(06-08-2013 21:33)kometix napisał(a):  Kontakt to każdy sam sobie musi poszukać i zdobyć. Tego nikt nie poda Big Grin.
Ja podałem tylko pomysł.

Hah, no to chyba najcięższe co może być Tongue
Wydaje mi się że o wiele łatwiej i szybciej będzie zamówić gotowy towar w ilościach hurtowych i po prostu zacząć go sprzedawać.

Z tym że ciężko to się nie zgodzę. Tylko trzeba i to słono zapłacić za taki kontakt a później to odrobić Big Grin.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-08-2013 21:44

(06-08-2013 21:38)kometix napisał(a):  Z tym że ciężko to się nie zgodzę. Tylko trzeba i to słono zapłacić za taki kontakt a później to odrobić Big Grin.

Kontakty do hurtowników towarów są w sieci dostępne za darmo, lepiej zacząć od tego, pobawić się w to z rok i wtedy ewentualnie przejść na wyższy szczebel poszukiwań kontaktów do "utylizatorów" Tongue takie jest moje zdanie.