Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Szaman1644 - 04-07-2013 09:23

Bo opłaty za działalność to pewnie są duże i mi się może nie zwrócić. No nie???


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 04-07-2013 09:28

Nie wiem, nie zakładałem, choć interesowałem się swego czasu własną DG. Z pewnością na początku obowiązują pewne zniżki i zwolnienia - musiałbyś się spytać kogoś, kto na bieżąco planuje otwarcie działalności. Surfer coś wspominał, że w wakacje zamierza założyć, więc może on Ci coś więcej podpowie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Andro - 05-07-2013 09:37

(04-07-2013 09:23)Szaman1644 napisał(a):  Bo opłaty za działalność to pewnie są duże i mi się może nie zwrócić. No nie???

przez pierwsze 2 lata obowiązuje ulga, płaci się około 400 zł po 2 latach jest to kwota około 900 zł... do tego jeśli chcesz wystawiać faktury, musisz się zarejestrować jako czynny płatnik VAT, rejestracja kosztuje 170 zł i jest jednorazowa, do miesięcznych składek(400 zł) należy doliczyć usługę księgowości (tutaj koszty usługi są przeróźne i zależne od danego biura rachunkowego, ja np. płacę 260 zł), chyba że sam potrafisz się rozliczać ;-)... Generalnie z samego pisania postów może sie nie opłacać, ale mając swoją działalność, stajesz sie niezależny i nic nie stoi na przeszkodzie byś mógł działać w różnych branżach ;-)... Dodatkowo mając swoją firmę wciąż możesz się zatrudnić jako pracownik, wtedy płacisz tylko około 150 zł z tych 400 zł, resztę Twój pracodawca ;-)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 10-07-2013 12:43

Cześć Wam Smile

W końcu mam chwilę czasu, żeby się wypowiedzieć w temacie.
Więc dziś zrobiłem zestawienie tego tragicznego miesiąca jakim był czerwiec i wyszło mi raptem 218,5 zł na plus.
Jednym słowem jest to tragedia. Ale patrząc na to, że prawie nic nie robiłem i tylko do połowy czerwca wystawiałem swoje usługi na allegro to nie jest aż tak źle.

Lipiec na pewno nie będzie lepszy, bo tutaj nic nie oferuję, gdyż całymi dniami jestem w pracy. Postanowiłem przez wakacje odpocząć od zarabiania w sieci i pójść do normalnej fizycznej pracy, gdzie dniówka wynosi 120 zł. Od września powracam na allegro, więc myślę, że wtedy zyski powinny się znowu powiększać, a nie tak jak to miało miejsce teraz-spadać.

Sierpień będzie prawie zerowy jeżeli chodzi o dochody, zarówno z pracy w sieci jak i fizycznej, gdyż wyjeżdżam na dość długo.

Wszystkim co zaczęli zarabiać na allegro oczywiście gratuluję pierwszych dochodów, gdyż te cieszą najbardziej.

Za bardzo nie wiem kiedy znowu będę miał czas na forum, dlatego życzę Wam dalszych sukcesów no i powiększania zarobków..

A co do tego frajera co sprzedaje nisze z forum Surfera to brak słów 4


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 16-07-2013 21:28

No niestety, tak się na tym forum dziękuję za podanie na tacy sposobu naprawdę dobrego zarobku...
Już niebawem będę prowadził własną firmę, także jeżeli ktoś chciałby się pode mnie podpiąć to zapraszam na PW.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Yogii - 16-07-2013 21:35

surfer jestem zainteresowanySmile)
poprosze o szczególy co i jak


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 16-07-2013 21:50

W sumie pytanie dla bardziej zaawansowanych i zaufanych. Szukam kogoś do postów, dosyć duże zlecenie.. Kilka tysięcy, ja jednak odpadam. Mam własną nisze + PPA :>


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Yogii - 16-07-2013 21:59

Filox jaka tematyka? Może bym się podjąl


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Evid3nce - 16-07-2013 22:00

Surfer, również prosiłbym o info co i jak na PW Wink

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kombajn - 16-07-2013 22:02

Surfer, prosze o info. na PW SmileSmile