Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Cathaoir - 30-06-2013 18:51

Na forum dołączyłam już jakiś czas temu, w sumie ze względu na ten wątek. Czytałam, czytałam i jakoś sceptycznie podchodziłam do całego "wielkiego zarabiania na allegro", przecież wszędzie konkurencja. Aż z nudów stworzyłam szablon, krótki opis i:

[Obrazek: 2rqnddz.jpg]

Lista wpłat z payu, niby krótka ale z ostatnich 6 dni. Wpadło trochę grosza a mój wkład to zaledwie 30 minut pracy i sprawdzanie czy kody na pewno zostały wysłane. Za to zdziwienie nawet wielkie, jak na początek chyba nie jest to zły wynik (:
Teraz postanowiłam skorzystać z pomysłu Surfera (któremu oczywiście bardzo dziękuję), a dokładniej oklepanego pisania postów. Kolejna aukcja wystawiona i wielkie nadzieje, że coś z tego będzie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Pablo1878 - 30-06-2013 20:07

Moje zarobki z pisania postów. Smile Teraz do piątku kończę zlecenia i mini 'urlop' Smile
[Obrazek: 346pamr.png]


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 30-06-2013 21:01

Ładnie Wink Jak widać się da, choć trochę czasu zajmuje to pisanie Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 30-06-2013 21:46

W kwestii forum surferteam - mam zamiar wrzucić po weekendzie kilka prostych nisz, bo niestety aktualnie mam okrojony dostęp do neta. Smile O ile będzie ono w ogóle prawidłowo funkcjonować...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Szaman1644 - 30-06-2013 21:47

A po ile sprzedajecie wyświetlenia???

Tak przy okazji może ktoś chce kupić konto enhance views z 120 000 pkt??


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mrostry0407 - 01-07-2013 12:36

Widzę, że nie tylko ja wpadłem na pomysł z youube @UP


Mam ok. 1.5k SYV punktów i 20k Enhanceviewws, otrzymałbym z nich jakieś drobniaki na allegro/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 03-07-2013 10:25

(30-06-2013 21:46)poczmail napisał(a):  W kwestii forum surferteam - mam zamiar wrzucić po weekendzie kilka prostych nisz, bo niestety aktualnie mam okrojony dostęp do neta. Smile O ile będzie ono w ogóle prawidłowo funkcjonować...

Nie będzie funkcjonowało prawidłowo, bo jakiś idiota sprzedaje mój poradnik i nisze z forum na allegro... Skoro nie potraficie uszanować czyjejś pracy, to ja Wam więcej od siebie nie będę oferował.



(01-07-2013 12:36)Mrostry0407 napisał(a):  Widzę, że nie tylko ja wpadłem na pomysł z youube @UP


Mam ok. 1.5k SYV punktów i 20k Enhanceviewws, otrzymałbym z nich jakieś drobniaki na allegro/

No nie tylko Ty, bo na allegro wyświetlenia na YT są sprzedawane od lat Jerk
Co do sprzedaży na allegro, to bardzo mało masz tych punktów, lepiej nazbieraj tego więcej i wtedy weź się za sprzedaż.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 03-07-2013 11:31

;/ to lipa ogólnie Sad Szkoda, bo forum się fajnie zapowiadało. Może go zgłosić o naruszenie praw?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 03-07-2013 12:03

Surfer, jeśli tak jest jak mówisz, to przecież bez problemu można go zaskarżyć - gorzej tylko z kosztami rozpraw (chociaż zwykła wiadomość powinna przekonać delikwenta do zmiany działań).

Mam nadzieję, że nie znajdzie się więcej takich...facepalm


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 03-07-2013 12:05

Wystarczy zglosic na allegro . (ja zglosilem jak ktos mojego bota opylal i na nastepny dzien aukcji nie bylo.