Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 11-05-2013 17:57

Na czym planujecie zacząć zarabiać?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 11-05-2013 20:32

Testuje nową formę zarobku offline.

Znalazłem w sieci hurtownie z portfelami, torbami, i innymi akcesoriami z galanterii skórzanej.
Nie wymagali ode mnie podania nipu firmy, tak jak to czynią inne hurtownie. Wystawili mi towar na paragon jak w sklepie tylko, że tu po cenach hurtowych Big Grin

No i z towarem poleciałem dziś na rynek (u innych mówi się na to TARG). Wystawiłem towar obok straganu znajomego (jakby przyszła kontrola to by zatwierdził, że to jego i mu pomagam). Sprzedałem 70% wszystkich portfeli jakie posiadałem. Ceny od 20 - 80 zł. Na czysto 500 zł od 7:00 do 12:00.

W poniedziałek zamawiam kolejną partię towaru, tym razem dwa razy większą.

Na allegro tego towaru nie wystawiam bo konkurencja jest potężna, a na takim lokalnym ryneczku kompletnie brak konkurencji! Tylko tekstyliami tu handlują i ruską elektroniką.

I tak oto od dziś zaczynam prowadzić kolejną nisze offline. Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 11-05-2013 21:16

No, no, widzisz, jak chcesz, to potrafisz. Wink

BTW. Graty, ładny zarobek jak za jeden dzień. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 11-05-2013 22:09

Haha w jeden dzień tyle co po niektórzy, pół miesiąca haha Wink

Brawo Smile

To jest biznes Smile Swoją drogą, też ostatnio rozglądam się za rzeczami które można by było sprzedać drożej niż się kupi, ale przez allegro. Tyle że tam spora konkurencja niestety Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 11-05-2013 23:06

Dziękuję Smile

Na Allegro mam focha i tak o.

Zachęcam was do handelku offline, choćby i po cichutku. Wartooo!

Edit!

Jest tylko jedna wada tego systemu w moim przypadku. Taki rynek jest tylko raz w tygodniu :/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - milosz998 - 11-05-2013 23:38

Ta tylko trzeba jeszcze mieć znajomego na targu Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 11-05-2013 23:39

U mnie rynek jest w środe i sobote Big Grin

Swoją drogą wynajęcie stanowiska nic Cię nie kosztowało??


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 12-05-2013 02:00

nisza na chwilę? Zależy jakie masz duże miasto.. bo nie licz, że ludzie to będą kupowali co chwilę jeak ich jest mało.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Takeshi - 12-05-2013 05:29

Eh... Nie śpię, bo czytam temat.
Przeleciałem od początku do końca temat, jakoś te pisanie postów nie dawało mi spokoju, doszedłem do wniosku, że spróbuję. Z tego względu, że czuję w sobie potencjał na pieprzenie głupot. Jerk2

Jako, że bardzo dużo piszę, często rozpisuje się o debilnych sprawach i w większości nikomu się tego nie chcę czytać (no, bo komu się chcę czytać debilne teksty w wersji opowiadania), to czemu nie? Raz się żyje, ogólnie jak zacznę to mam nadzieje, że koledzy z branży przyjmą mnie ciepło.

Jednak mam problem wiążący się z niepełnoletnością, dopiero za roczek problem ustąpi. Konto bankowe, jako, że jestem leniwy i nie chcę mi się truć mamy by mi założyła konto bankowe dla juniorków, wpadłem na pomysł (jaki to ja inteligentny jestem) żeby środki na ten czas przesyłać na jej konto bankowe. Dlatego się upewnię do kilku rzeczy:

1. PayU - jeśli to cudo założę to będę mógł zbierać te złotówki tam i jak znajdzie się odpowiednia pora mogę je wypłacić na konto bankowe? - jeśli popyt się znajdzie, nie chcę mamie zawalić całej historii transakcji.
2. PayU ciąg dalszy - czy do tego konta, przypisane może być jedno konto bankowe czy w między czasie jak postaram się o własne, mógłbym zmienić je na swoje?
3. Co myślicie o pomyśle, by nie korzystać z profilu mamy na Allegro (jakieś tam komentarze są, wszystkie pozytywne), tylko założyć własne czyste? - i tak zamierzam założyć nowiutkie, czyściutkie, zero wszystkiego, po to by zrobić sobie "fejm" (nie trawię tego słowa, ale nie wpada mi nic innego do głowy, prawdopodobnie przez godzinę i brak snu) tylko i wyłącznie na własnych zasługach, do tego będę miał słodki napis "Junior" obok nicku. Jerk2

Do tego skieruje pytanie do kolegów z branży. Nie obrazicie się jeśli wykorzystam wasze aukcje, do dobrego ocenienia sytuacji? Planuje wziąć wszystko, że tak powiem strategicznie, ilość postów - nie za duża, nie za mała, cena - w tym to jeszcze muszę się pobawić, nie chcę za przeproszeniem dawać dupy, ani zbytnio przeceniać się pod względem ceny, bo w swoje umiejętności wierzę - grało się w wiele PBF(Play by Forum), więc tam pisanie długich postów było jedną z ważniejszych rzeczy. Co do opisu, pomyślę jak zaciekawić potencjalnego kupca, a planuję to zrobić tak, że pokażę siebie - czyt. krótkie przedstawienie siebie, by wiedzieli z kim mają do czynienia.

Tak czy inaczej, nie będę niczego robił pochopnie - powtórzę, wolę podejść strategicznie, mimo, że strategia nie jest dla mnie. impreza


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 12-05-2013 11:23

@Up
Odpowiem Ci na Twoje pytanka Wink
1. Możesz zbierać tam pieniądze tak długo jak chcesz, jest to twór a'la Pay Pal, tylko własny stworzony przez allegro. W każdym momencie możesz je również wypłacić, bądź zlecić wypłatę automatyczną, gdy osiągniesz kwotę minimum, którą sobie ustawisz.
2. Może być przypisane tylko jedno konto w tym samym czasie. Ale jak założysz już swoje to możesz bez problemu zmienić.
3. Tutaj bardzo głupi pomysł z nowym kontem! Zwłaszcza jak będziesz miał "junior" przy swoim loginie. Może postaraj się to obejść, bądź zmienić rok urodzenia do przodu, żebyś widniał jako pełnoletni. Później jak już osiągniesz 18 lat możesz z powrotem ustawić właściwy rok urodzenia i wytłumaczyć jako pomyłkę.

Mam nadzieję, że rozwiałem Twoje wątpliwości Jerk2