Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 08-05-2013 23:02

Wiadomo mają renomę, mają systemy, mają wszystko.

Ale trzeba pamiętać o tym, że oni też kiedyś stratowali od zera i pozycję swoją budowali również od zera.

Poza tym... ALLEGRO to już zagraniczny serwis. Pierwsi właściciel go sprzedali bodajże Niemcom? , dostali grube miliony i teraz sobie balują, śmigając po świecie Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - twardy - 08-05-2013 23:15

(08-05-2013 22:53)Mksuzi napisał(a):  Uważam, że to jest idealny moment do wystartowania nowego serwisu podobnego do Allegro jako konkurenta. Lepszego okazji już chyba nie będzie.
Zniechęcenie większości do serwisu przekłada się zawsze na szukanie nowych bardziej przejrzystych rozwiązań.

No szkoda, że nie zapragnąłem stworzenia portalu aukcyjnego. smutny

urodziles sie dzisiaj?

a swistak i aukcjusz to co?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 09-05-2013 00:56

@up

Serwisy które wymieniłeś już od jakiegoś czasu próbują się przebić na rynku i słabo im to idzie.

Ja mówię o portalu, który mógłby powstać właśnie teraz, gdy Allegro ma "kryzys". I nie mówię tu o jakimś badziewiu, tylko poważnej inwestycji z reklamą w gazecie TV i tak dalej.

I proszę powstrzymaj ton swoich wypowiedzi, bo następnym razem po prostu dodam cię do ignorowanych.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Jaro070 - 09-05-2013 11:11

(09-05-2013 00:56)Mksuzi napisał(a):  @up

Serwisy które wymieniłeś już od jakiegoś czasu próbują się przebić na rynku i słabo im to idzie.

Ja mówię o portalu, który mógłby powstać właśnie teraz, gdy Allegro ma "kryzys". I nie mówię tu o jakimś badziewiu, tylko poważnej inwestycji z reklamą w gazecie TV i tak dalej.

I proszę powstrzymaj ton swoich wypowiedzi, bo następnym razem po prostu dodam cię do ignorowanych.

Jeszcze jest eBay.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 09-05-2013 11:39

Świstak i aukcjusz mi się nie podobaja.. Tak zrobione.. Byle jak.
Słabo się reklamują poza tym.

Allegro zawsze miało to coś jeszcze. No teraz powoli to znika, ale konkurencji w sumie nie ma..

Ebay jest to serwis ogólnoświatowy w sumie, a chodzi bardziej o polski.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 09-05-2013 12:03

Nie wiem jaka jest ich polityka marketingowa, ale nigdzie nie widzę ich reklam.

Kiedyś świstaka sporadycznie widywałem, teraz już kompletnie nigdzie o nim nie piszą.

Ebay nie jest skierowane na jakiś mega skok na Polskie tereny. Oni tu po prostu są i tyle. Nie reklamują się tutaj intensywnie, ani nic z tych rzeczy.

W mojej wypowiedzi chodziło mi o coś kompletnie nowego, coś czego jeszcze nie było pod względem stylistycznym oraz funkcjonalnym.

Jedno jest pewne, sklepu internetowe odżyją Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 09-05-2013 12:25

up@
Dokładnie Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-05-2013 13:33

Można jeszcze sprawdzić aukcje.fm . Akurat jest wystawiony na allegro, kupcie i zróbcie coś lepszego od allegro, pokażcie że można. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 09-05-2013 14:06

Strasznie wygląda ten serwis.
Nic dziwnego, że leci na sprzedaż.

Sprzedawane biznesy na allegro to albo wypalone pomysły, albo coś z potencjałem, ale zabrakło właścicielowi weny na jego rozwój.

To akurat nie należy do żadnej z w/w kategorii...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-05-2013 14:36

Mniej więcej właśnie w taki sposób wyglądało allegro, gdy zaczynałem tam zarabiać. Nie koniecznie serwis jest wypalony. Po prostu z takim czymś trudno się wybić, ale gdyby tam znieść wszystkie opłaty, reklamować się na allegro, lekko zmodyfikować szatę graficzna. Kto wie co mogłoby z tego wyjść. Jednak z dnia na dzień kwota licytowana jest coraz wyższa. . .