Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 08-05-2013 19:58

Zmiana allegro to dla każdego sprzedawcy i usługobiorcy spadek zainteresowania.
Normalnie miewałem po 80-100 wyświetleń aukcji w ciągu 10 dni, teraz mam ledwo 25-30 Angry

Dziennie miałem po 2-3 pytania o przedmioty, teraz mam 1-2 na tydzień.

Jedna wielka porażka Sad


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 08-05-2013 20:05

Z tego co zauważyłem na allegro nie można sprzedawac listy hurtowni ... Dostałem upomnienie od allegro i moja aukcja została usuniętaSad


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 08-05-2013 20:56

Była już o tym mowa Wink Bywa i tak Tongue

A co do wyglądu, to mnie On strasznie wkurza. Niczego nie ma pod ręką, wszystko jeździ i lata.. Masakra. Może napisać jakiś postulat do allegro żeby przywrócili dawny wygląd TongueP


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 08-05-2013 21:42

Po drobnym narzekaniu trochę się ruszyło Wink
Wygląda to już trochę lepiej 2


Co do postulatu to bym się chętnie przyłączył.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 08-05-2013 22:07

Kurcze serio może by pomyśleć, bo tak na prawde wszędzie narzekanie tylko słychać. U mnie w domu, w rodzinie, ale widze też w internecie.

Jest mało intuicyjny, do tego zmula dużo bardziej kompa. Mniej wygodny, jakieś udziwnienia. Aukcje tygodnia, czy tam okazje, które są tak na prawdę lipą..
Alledrogo Sobie kopie dołek.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 08-05-2013 22:11

No niestety ;/
Czasami zmiany na lepsze są zmianami na gorsze. W tym wypadku straciliśmy my! Sprzedający Angry


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 08-05-2013 22:31

Z pewnością jest to również zasługa nowego wyglądu allegro. Samemu jest mi ciężko korzystać z obecnego interfejsu, o wiele trudniej szuka się aukcji niepromowanych na których mi głownie zależało.
Widać że idą za pieniądzem... i tylko to ich interesuje. Zauważcie jakie teraz mamy atrakcyjne oferty przy wystawianiu aukcji. Za $$$ możemy kupić praktycznie każde miejsce.... Szkoda.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 08-05-2013 22:50

Światem rządzi pieniądz niestety.

Wszędzie jest ogólnodostępna komercja. Nic z tym nie zrobimy.
Szkoda, że tylko jedna strona na takich "transakcjach" zyskuje, mowa tu o allegro.. Xpokerface


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 08-05-2013 22:53

Tu żaden postulat nic nie da. Bo opinia klientów tak naprawdę to gówno obchodzi załogę Allegro.

Serwis został zmieniony właśnie ze względu na jeszcze większą materializacje, jaką teraz mogą wykonywać.

Wiem, że naprawdę wielu się ta zmiana nie podoba, a przyzwyczajenie się do wszystkiego zajmie sporo czasu. Ale co zrobią ci co sporadycznie wchodzą na Allegro? Nie przyzwyczają się tak szybko i pogubią się w tym wszystkim. A to odbije się na tym, że ludzie wyemigrują do sklepów internetowych.

Uważam, że to jest idealny moment do wystartowania nowego serwisu podobnego do Allegro jako konkurenta. Lepszego okazji już chyba nie będzie.
Zniechęcenie większości do serwisu przekłada się zawsze na szukanie nowych bardziej przejrzystych rozwiązań.

No szkoda, że nie zapragnąłem stworzenia portalu aukcyjnego. smutny


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 08-05-2013 22:57

Jakby ktoś postawił na prawdę fajny i przejrzysty serwis, dobrze go wypromował, to czemu nie.

Choć początki są ciężkie, a reklama droga. I ciężko by było przyciągnąć nowych klientów, oraz sprzedających ze względu na chociażby zaufanie, które przez internet może być jedynie dość mocno ograniczone.

Allegro jednak Sobie to wypracowało, jest wiele " zabezpieczeń ", dzięki którym ludzie stają się ufniejsi, że nie stracą, a mogą wręcz zyskać.