Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 04-05-2013 09:11

(03-05-2013 22:54)miniek9090 napisał(a):  Ps. Mlekoju , moglbys pokazac przykladowy artykul ? Nie wiem jak zaczac to pisac i co ma sie tam znajdowac ...

Przykro mi, ale nie mogę zdradzić co i jak piszę, bo nisza się moment rozejdzie.

A tak nie może być Xpokerface


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 04-05-2013 09:29

To pewnie leci tak Tongue Wstep, rozwiniecie, zakonczenie Smile
Proponuje powchodzic na rozne blogi, fora stronki tematyczne i zobacz sobie jak to wyglada Wink
Poszukaj Sobie tez artykolow o samym copywritingu Wink Znajdziesz tam pelno przydatbej wiedzy Wink Uzyj wujka google Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 04-05-2013 10:05

Dokładnie tak jak mówi mireck.
Tylko do tego trzeba mieć język polski w małym paluszki, teksty muszą się trzymać kupy. To nie jest proste!


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - chladek317 - 04-05-2013 10:29

Ile można na tych artykułach zarobić? I gdzie się z nimi ogłaszacie? Allegro czy coś jeszcze?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 04-05-2013 14:01

Ja nie zdradzam żadnych szczegółów, już o tym pisałem.
Więc zajmijcie się szukaniem własnych nisz Tongue
Nie robię sobie konkurencji, bo będzie jak z pisaniem postów.
Im mniej wiesz tym lepiej śpisz Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 04-05-2013 15:15

(04-05-2013 10:29)chladek317 napisał(a):  Ile można na tych artykułach zarobić? I gdzie się z nimi ogłaszacie? Allegro czy coś jeszcze?

Zarobisz tyle, ile dasz z Siebie Wink To Ci przyniesie określony owoc.
Będziesz pisał świetne teksty, bez błędów stylistycznych i składniowych, które dodatkowo będą zawierały w Sobie bardzo ciekawy przekaz merytoryczny to wyciągniesz sporo Wink

A jak będziesz, za przeproszeniem, pisał byle gówno, no to szybko się nie dorobisz Tongue


Jedyne czego żałuje, to że jak w 2008 roku dołączyłem do forum, to nie ogarnąłem się na tyle żeby zarabiać od samego początku, i choć sposobów było mniej, to pewnie już teraz przy regularnej pracy miałbym fajny dochód pasywny Tongue Cóż, nie ma co patrzeć w przeszłość, czas robić i się nie opierdzielać Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 04-05-2013 15:24

Dokładnie, dlatego śmigaj i nadrabiaj Wink
Ja jestem od grudnia 2012, a mój dochód już przekroczył 1,2k w kwietniu.
Ogólnie to od połowy stycznia zacząłem zarabiać i tak mój progres wygląda:
a) styczeń- 250,
b) luty-240,
c) marzec- 800,
d) kwiecień -1250,
e) maj - czekam na 600 z przelewów Jerk2

Czyli w 3,5 miesiąca z 0 zł na koncie teraz gdybym nic nie wydał miałbym ponad 2,5 tyś Jerk2

Warto się starać? WARTO!2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - marbol - 04-05-2013 19:00

Witam, mam jedno pytanko. Co polecacie związane z allegro na początek, nawet groszowe sprawy nie mówię o tysiącach Big Grin
PS. Zapraszam do kupowania kont steam, link niżej \/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 04-05-2013 19:03

Na pewno polecę Ci pisanie postów i pisanie precli Wink
Zarobek na tych dwóch niszach może już w pierwszym miesiącu osiągnąć 300 zł nawet Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 04-05-2013 19:39

Więcej niż o preclach i postach Ci raczej nikt nic nie powie, bo samemu trzeba trochę pokombinować Wink

Sprzedaży kont premium już raczej nie masz co próbować, chyba że masz na to jakiś chytry pomysł Tongue

Mam 2 pomysły, ale raczej chodzi o coś w stylu "kupuje taniej, sprzedaje drożej"

Jak myślicie 15-20% na jednej sztuce to dużo zysku??