Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - masterex2 - 09-11-2012 18:45

jak ktoś chce to sprzedam pomysł na którym można zarobić nie małą kasę na allegro. Jak ktoś chętny to pw.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - goldeniak - 09-11-2012 19:29

(09-11-2012 18:45)masterex2 napisał(a):  jak ktoś chce to sprzedam pomysł na którym można zarobić nie małą kasę na allegro. Jak ktoś chętny to pw.

nie chce mi się wierzyć w takie pomysły, każdy kto ma pomysł realizuje go sam, chyba ze się nie opłaci to wtedy go sprzedaje


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - masterex2 - 09-11-2012 19:32

(09-11-2012 19:29)goldeniak napisał(a):  
(09-11-2012 18:45)masterex2 napisał(a):  jak ktoś chce to sprzedam pomysł na którym można zarobić nie małą kasę na allegro. Jak ktoś chętny to pw.

nie chce mi się wierzyć w takie pomysły, każdy kto ma pomysł realizuje go sam, chyba ze się nie opłaci to wtedy go sprzedaje

Zarabiam na czymś innym.Z allegro nie chce mi się bawić,a na pomysł wpadłem przypadkiem.Za pomysł chcę jakąś symboliczną kwotę,która zwróci się na pewno


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Okazzi - 09-11-2012 20:35

Tak naprawdę to dopiero ten poradnik dał mi kopa do rozpoczęcia zarabiania, jak na razie mam zamiar pisać posty (znaczy już zacząłem), oraz sprzedawać konta premium, ale tutaj akurat konkurencja jest ogromna Smile. Myślałem także nad sprzedażą na allegro, ale niestety konto mnie ogranicza, a chętnie bym spróbował.

Dzięki surfer za wszystkie metody Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - _Brutus - 10-11-2012 17:06

Matko ile się ostatnio pojawiło kont premium na allegro... A jakiś czas był nawet debet.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 11-11-2012 09:06

(09-11-2012 15:23)Cracus napisał(a):  Czy oferta wróżki nadal aktualna? Pisałem do niej ale nie odpisuje Smile Mógłbyś jakoś się z nią skontaktować ? Z góry dzięki.

Właśnie otrzymałem dużo skarg na Nią. Brak odpowiedzi i w ogóle.
Jeżeli ktoś nawiązał z Nią współpracę i jest ok, proszę napisać do mnie na PW.


(09-11-2012 18:45)masterex2 napisał(a):  jak ktoś chce to sprzedam pomysł na którym można zarobić nie małą kasę na allegro. Jak ktoś chętny to pw.

Reklamuj się gdzie indziej, ok..?
Nie śmieć tematu, "cudownymi" ofertami.


(09-11-2012 20:35)Okazzi napisał(a):  Tak naprawdę to dopiero ten poradnik dał mi kopa do rozpoczęcia zarabiania, jak na razie mam zamiar pisać posty (znaczy już zacząłem), oraz sprzedawać konta premium, ale tutaj akurat konkurencja jest ogromna Smile. Myślałem także nad sprzedażą na allegro, ale niestety konto mnie ogranicza, a chętnie bym spróbował.

Dzięki surfer za wszystkie metody Smile

I o to chodziło. Od czegoś przecież trzeba zacząć Wink
Cieszę się, że niektórzy z Was docenili potencjał i zarabiają już na allegro.
Tych którzy mają wątpliwości, zapraszam do dyskusji w tym temacie.


(10-11-2012 17:06)_Brutus napisał(a):  Matko ile się ostatnio pojawiło kont premium na allegro... A jakiś czas był nawet debet.

Dla Nas lepiej Wink Dzięki temu możemy kupić konto jeszcze taniej niż dotychczas Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - AbC1995 - 11-11-2012 12:22

Ja zarobiłem 300zł w dwa tygodnie dzięki temu poradnikowi Wink
Dzięki!


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - yazir - 11-11-2012 12:32

AbC1995, Okazzi, Symbian i pare innych osób przywracacie wiarę w to że da się zarabiać a nie tylko narzekać Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Hercik - 11-11-2012 13:26

Fajnie wchodzę na fancop i sprawdzam weryfikację konta na FB, a tutaj bonus moje prawdziwe konto na facebook'u które ma ponad 4 lata i wszystko dostało status fikcyjne (o.O)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - milosz998 - 11-11-2012 13:53

Hercik mam to samo Big Grin