Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - diabloo07 - 15-04-2013 19:22

~500zł miesięcznie ZUSu.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 15-04-2013 19:36

To zależy wszystko od tego jaką opcję rozliczania się wybierze Wink
Dlatego muszę to wszystko przemyśleć Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 16-04-2013 19:09

Dzięki.
Co do firmy, to moim zdaniem, jeśli zarabia już ponad ten tysiak miesięcznie co najmniej to czemu nie??
Można mieć troche odliczeń, i co nieco wrzucić w koszta firmy itd. Poza tym, jeśli będzie miał firme, to już pełen spokój, nikt się nie przyczepi z konkurencji, hehe. On będzie mógł innych straszyć Jerk


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 16-04-2013 20:24

Aktualnie jestem w fazie konsultowania wszystkiego z odpowiednimi osobami i być może uda mi się tak załatwić to założenie działalności, że podatek jaki będę musiał odprowadzać będzie znikomy Wink
Ale to już nie na ten temat.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - CukierkowA - 16-04-2013 20:48

Ja właśnie próbuję sprzedawać wróżby Big Grin Zobaczymy Czy mi się uda Wink Dzięki Surfer ! Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - UmCyK - 16-04-2013 21:00

po ile sprzedajesz i czy idzie zarobek Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 16-04-2013 21:01

Jak masz dobrą wenę do wróżenia to polecam.
Mi się jednak nie udało w tym przebić, tylko na tym straciłem kilkanaście złotych, bo konkurencja ogromna była.
Ale życzę powodzenia Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 16-04-2013 21:18

(16-04-2013 20:48)CukierkowA napisał(a):  Ja właśnie próbuję sprzedawać wróżby Big Grin Zobaczymy Czy mi się uda Wink Dzięki Surfer ! Big Grin

Nie ma za co, powodzenia Wink


(16-04-2013 20:24)mlekoju napisał(a):  Aktualnie jestem w fazie konsultowania wszystkiego z odpowiednimi osobami i być może uda mi się tak załatwić to założenie działalności, że podatek jaki będę musiał odprowadzać będzie znikomy Wink
Ale to już nie na ten temat.

Na jakim etapie zakładania działalności jesteś?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 16-04-2013 21:26

@Surfer, cały czas na rozmowach z osobami, które mają o tym pojęcie, żeby mi jak najlepiej doradziły. Nic w US jeszcze nie składałem.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 16-04-2013 21:28

Na przełomie września i grudnia ja będę zakładał działalność gospodarczą, więc w razie jakby do tego czasu nic się u Ciebie nie ruszyło to możesz do mnie napisać.
Jeżeli będę miał już to za sobą z chęcią pomogę i powiem Ci co gdzie i jak.