Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 06-04-2013 21:50

Tutaj Cię zaskoczę Wink Nie piszę żadnych precli beka to dla mnie za słaby zarobek.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 06-04-2013 21:55

to na czym w takim razie zarabiasz Lol
jakaś tajemnicza nisza ;p ??


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 06-04-2013 21:57

Pisałem już nie raz w tym temacie ;P
Pisanie postów i artykułów. No i jedna taka niszka prywatna, ale już gdzieś o niej wspominałem ;D
Hajs się musi zgadzać Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - vpeersz - 06-04-2013 22:20

(06-04-2013 21:14)Jacuss napisał(a):  Najśmieszniejsze jest to że vpeersz wystawił auckej i jak tu o tym napisał to przyszły 4 takie poradniki Big Grin

Ja narazie tylko 6 zł zarobku ale to dopiero początek (chociąz wystawienie się zwróciłoWink )

Trudno.... Swoje zarobiłem i powoli przerzucam się na inne rzeczy. Po za tym mam już parę pomysłów na fajne nisze Wink Dopiero dzięki temu poradnikowi zobaczyłem, że ludzie na allegro kupują naprawdę wszystko Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 06-04-2013 22:23

No i bardzo dobrze, że znajdujesz nowe nisze Wink o to przecież chodzi. Tutaj są informacje przydatne na start, żeby od czegoś zacząć.
Później odkryjesz na własnej skórze, że można zarobić więcej, robiąc mniej Jerk


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Jacuss - 07-04-2013 05:47

To dobrze, ale takie zabieranie pomysłów to dla mnie najgorsze. Co innego jeśli chodzi o sposoby w tym temacie, ale żeby tak perfidnie podbierać pomsły to szok Big Grin

Zainwestowałem w fajny szablon - może teraz się coś ruszy, bo cieńko Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 07-04-2013 21:59

Wiecie jak szukać niszy?

Pomyślcie czego ludziom najczęściej kompletnie nie chce się robić lub samemu szukać i wolą za to zapłacić. Dzięki tej metodzie szukania niszy możecie wpaść na naprawdę masę pomysłów.

A uwierzcie, niektórzy ludzie są w stanie zapłacić za znalezienie jakiejś rzeczy do kupienia w internecie, gdyż im samym się nie chce. Szukajcie ludzi leniwych z kasą - to właśnie na tej grupie idzie zarobić najwięcej Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 07-04-2013 22:24

Dokładnie tak Wink
Ja co prawda mam teraz 3 oklepane pomysły jednak mogę w tym miesiącu wyciągnąć z nich ponad tysiąc złotych, bo lista przelewów, które mają wlecieć na moje konto się wydłużyła znowu i już kwota przekracza 600 zł, a nie zapominajmy że 200 już jest na koncie.
Tak więc nie powiem, że źle trafiłem, a za dużo to ja nie muszę robić na takie pieniądze Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Jacuss - 07-04-2013 23:22

Chodzi wam o jakieś listy/ poradniki w dużej mierze tak ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 08-04-2013 03:21

Listy, poradniki są już oklepane, nie mniej jednak nadal w niektórych dziedzinach jest pewne zapotrzebowanie na wiedzę.

Bardziej kierowałbym się w stronę pewnych usług, wirtualnych usług. Kurcze no więcej nie mogę powiedzieć bo bym sprzedał własną niszę. Tongue

Powiem tak: " Musisz być dla ludzi "

Nie chodzi o lizanie dupska... ale o pomoc, wyręczenie za opłatą.

Ruszcie łepetynkami! Ilość pieniędzy jakie możecie zarabiać zależy tylko i wyłącznie od właszego myślenia. Idea