Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 03-04-2013 14:49

Nie cieszyłbym się tak na Twoim miejscu.

Albo zapomni o tym, albo się upomni.

Podobne sytuację miewałem i cholerniki zawsze się upominały o nadwyżkę, którą wpłacili.

Kilka sytuacji obroniłem w ten oto sposób. ZACHĘCAM do wykorzystania.

```````````````````````
Klient: Witam wpłaciłem nadwyżkę pieniędzy proszę o zwrot pieniędzy lub napisanie więcej artykułów w tej cenie.
Ja: Czy jest Pan zadowolony z mojej dotychczasowej pracy?
Klient: Oczywiście, że tak.
Ja: W takim razie czy możemy uznać tą nadwyżkę jako dodatkowy napiwek za dobrze wykonaną pracę ? Smile
Klient. Oczywiście.
Ja: Dziękuję, polecam się na przyszłość. Miłego dnia!
Klient: Dziękuję. Na pewno skorzystam ponownie z Pana usług. Pozdrawiam
```````````````````````

MOŻNA? MOŻNA! Idea


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - luki1617 - 03-04-2013 16:07

Mksuzi normalnie mistrzostwo nie wpadł bym na takie zagrania co do zleceń przed wpłatą to radziłbym uważać bo miałem 1 osobę na allegro która po zakupie i wykonaniu zlecenia napisała ze się rozmyśliła i ze to moja wina bo wykonałem zlecenie przed wplata i nie zapłaci


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Jacuss - 03-04-2013 16:11

Ja właśnie zaczynam Smile

Na razie posty, ale może w niedalekiej przyszłości rozszerze działalnośc jak ogarne nisze.


[+] za poradnik ;-)


Odp: RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 03-04-2013 16:26

(03-04-2013 14:49)Mksuzi napisał(a):  Nie cieszyłbym się tak na Twoim miejscu.

Albo zapomni o tym, albo się upomni.

Podobne sytuację miewałem i cholerniki zawsze się upominały o nadwyżkę, którą wpłacili.

Kilka sytuacji obroniłem w ten oto sposób. ZACHĘCAM do wykorzystania.

```````````````````````
Klient: Witam wpłaciłem nadwyżkę pieniędzy proszę o zwrot pieniędzy lub napisanie więcej artykułów w tej cenie.
Ja: Czy jest Pan zadowolony z mojej dotychczasowej pracy?
Klient: Oczywiście, że tak.
Ja: W takim razie czy możemy uznać tą nadwyżkę jako dodatkowy napiwek za dobrze wykonaną pracę ? Smile
Klient. Oczywiście.
Ja: Dziękuję, polecam się na przyszłość. Miłego dnia!
Klient: Dziękuję. Na pewno skorzystam ponownie z Pana usług. Pozdrawiam
```````````````````````

MOŻNA? MOŻNA! Idea

przestan . ten sposob nie wyjdzie bo wiekszosc patrzy tylko na kase . to jego problem ze wplacil z duzo .
dowiedzialem sie ze on kupil jedna aukcje ale zaplacil jako kilka . wszystko sprawnie z nim poszlo .

wysłano dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 03-04-2013 17:34

Nie wyjdzie ? Smile

Proszę cię, nie wpychaj wszystkiego do jednego wora.

Mi kilka razy się udało i komuś tutaj z forum na pewno jeszcze nie raz się uda. Wystarczy po prostu spróbować.

Gdyby każdy miał takie podejście jak ty miniek, to dziś nie rozmawialibyśmy tutaj na forum, tylko łupali orzechy kamieniami.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 03-04-2013 17:38

(03-04-2013 16:07)luki1617 napisał(a):  Mksuzi normalnie mistrzostwo nie wpadł bym na takie zagrania co do zleceń przed wpłatą to radziłbym uważać bo miałem 1 osobę na allegro która po zakupie i wykonaniu zlecenia napisała ze się rozmyśliła i ze to moja wina bo wykonałem zlecenie przed wplata i nie zapłaci

Złota zasada handlu w sieci, której nauczyłem się poprzez popełnianie własnych błędów.

NIGDY, ALE TO PRZENIGDY NIE ZACZYNAJ JAKIEJKOLWIEK PRACY, ZANIM NIE DOSTANIESZ MINIMUM 50% ZALICZKI.

Ktoś może się ze mną nie zgadzać, ale doświadczenie mi mówi, że jeśli nie mam na coś umowy typu o dzieło, zlecenie to nie podejmuje jakiegokolwiek wysiłku bez zaliczki.

Kiedyś ktoś z was wspomni moje słowa.

________________
Przepraszam za post pod postem.
Naszła mnie myśl i zapomniałem edytować ten powyższy.
W razie buntu, proszę o przeniesienie informacji z tego postu do w/w
oraz kasację tego.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bodek7654 - 03-04-2013 18:48

panowie ja również chcialem sie pochwalic ze w koncu udalo mi sie z psyhoterapia na poczatku pisalem na tablicy ogloszenia , pozniej szukalem kilka forum i tak znalazlem 3 osoby ,ktore sie zdecydowaly najpierw zaproponowalem 30 min darmowych na poczatek , jesli bedzie im odpowiadac forma komunikacji i sposob rozmow to odplatnie 20 zl za 30 min po czasie probnym , i tak nawet obeszlo sie bez allegro chociaz to ten wątek pozwolil mi szukac nowych mozliwosci , chociaz w sumie 15-20 osoba mowi o sobie a ja wtracam tylko jakies zapytania albo wnioski ktore praktycznie dana osoba powiedziala , bo jak wiecie studiuje co innego niz psychologia - ale nie sa to osoby "samobojcy" tylko np jest panna ktora tylko lubi opowiadac co robi , co sie u niej dzieje w pzreciagu paru dni , ale najlepsze to ze platne , w miare czasu poszukam wiecej osob ale 120 zl tygodniowo daje rade , moze uda mi sie znalesc wiecej osob ale wszystko dzieki surferowi , jego temat pokazal ze mozna teraz na wyszystkim zarobic , pozdrowienia dla ciebie odemnie Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 03-04-2013 19:18

Gratuluję pomysłowości i konsekwencji w działaniu Smile

Rozwiniesz to bez problemu, a wiesz dlaczego ? - Bo działasz Idea


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - luki1617 - 03-04-2013 22:32

(03-04-2013 17:38)Mksuzi napisał(a):  
(03-04-2013 16:07)luki1617 napisał(a):  Mksuzi normalnie mistrzostwo nie wpadł bym na takie zagrania co do zleceń przed wpłatą to radziłbym uważać bo miałem 1 osobę na allegro która po zakupie i wykonaniu zlecenia napisała ze się rozmyśliła i ze to moja wina bo wykonałem zlecenie przed wplata i nie zapłaci

Złota zasada handlu w sieci, której nauczyłem się poprzez popełnianie własnych błędów.

NIGDY, ALE TO PRZENIGDY NIE ZACZYNAJ JAKIEJKOLWIEK PRACY, ZANIM NIE DOSTANIESZ MINIMUM 50% ZALICZKI.

Ktoś może się ze mną nie zgadzać, ale doświadczenie mi mówi, że jeśli nie mam na coś umowy typu o dzieło, zlecenie to nie podejmuje jakiegokolwiek wysiłku bez zaliczki.

Kiedyś ktoś z was wspomni moje słowa.

ja się już na tym przekonałem ale może i dobrze ze tak się stało bo człowiek uczy się na błędach innym razem mogła by być większa kwota


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 04-04-2013 08:15

Ja początku zabawy z allegro byłem naiwny i przed zleceniodawcą chciałem wypaść jak najlepiej - realizując zlecenia zaraz po zakupie, często jeszcze przed wpłatą. Niestety zarówno sprzedających jak i kupujących cwaniaków jest bardzo dużo, i się przejechałem. Może nie na jakieś kosmiczne pieniążki (teraz), ale jednak zawsze coś.
Od wtedy wszystkie zlecenia realizuje dopiero PO WPŁACIE PIENIĘDZY i za każdym razem zaznaczam to w aukcji.
Klient może mnie błagać i prosić, mnie to nie interesuje. Zasady aukcji wyraźnie w niej opisuje i skoro wymaga się stosowania do niej ode mnie to ja wymagam tego również od kupujących.

bodek7654 - dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam. Ja tylko nakierowałem Cię na odpowiednie skrzyżowanie, to Ty wybrałeś właściwą drogę i to Ty Nią podążasz. Pamiętaj, że jeżeli będziesz miał jakiekolwiek problemy to śmiało pisz w tym temacie - albo ja albo jacyś inni użytkownicy na pewno Ci pomogą.