Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 27-03-2013 18:36

a jednak , lepiej się drożej cenić Smile
dostałem zlecenie na 30 postów za 8 zł Smile
cena jest nawet wysoka .


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 27-03-2013 18:58

Moje najnowsze zlecenie to napisanie tekstu na około 4 strony a 4 za 150 zł Wink
Robota prosta, bo wystarczy rozwinąć punkty, które klient mi podał Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 27-03-2013 20:18

Prosta nie prosta.

Jeśli taka cena tzn, że klient będzie od ciebie wymagał bardzo dobrej jakości.

A więc radzę przeczytać tekst z 10 razy zanim wyślesz go klientowi.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 27-03-2013 21:11

Klient już dostał ode mnie 7 tekstów, tylko krótszych Wink
Teraz jak się dowiedział, że 150 zł za to to był bardzo uradowany, że tak niska cen ;D
Sprawdzony klient więc nie ma problemu Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 28-03-2013 02:33

No tak to jest ze stałymi klientami.

Co do zleceń, te 30 postów za 8zł, hmm spoko gdyby to było częstsze Smile

ale dobra, ja już mam 3 osoby chętne do współpracy.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - luki1617 - 28-03-2013 23:09

stały klient zawsze najlepszy


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 29-03-2013 11:06

Pisanie postów jest najbardziej popularne ostatnio w tym temacie Wink
Wiele osób ma swoje oferty i każdy znajdzie jakiegoś klienta, oznacza to, że zapotrzebowanie jest na prawdę duże. Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - PremAccHack - 29-03-2013 12:07

Ile aukcji maksymalnie mogę założyć wciągu miesiąca, abym nie musiał zakładać firmy lub działalności gospodarczej?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 29-03-2013 12:11

Niestety nie ma określonej liczby, która mówi "od teraz musisz mieć działalność gospodarczą". Dla US liczy się ciągłość w sprzedaży, a jak to jest weryfikowane to nie mam pojęcia niestety.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - As7 - 29-03-2013 12:34

Ja tez ostatnio rozpoczynam moją przygodę z allegro. Na razie sprzedaje poradnik mojego autorstwa. mam nadzieje ze coś wpadnie i nabije kilka pozytywnych komentarzy na koncie. To jest piorytet. Pożniej mam w planie wejście w konta premium. Cięzko bd sie przebić ale mam nadzieje ze da rade.