Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 27-03-2013 08:07

Wcale Ci nie kazałem tego przyjmować, jes napisane dla osó, które mmaja mało zleceń.

I btw. kijowe zlecenie 2 zł za 500znaków. tyle.
90% tych co mają po te 5 zł na allegro nie zarabiaja. Zauwaz. Stali zleceniodawcy inaczejoni leza.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - WazzaP - 27-03-2013 08:10

U mnie niestety wszystko poległo, we wróżbach jedynie w pierwszej aukcji dało się zarobić, a teraz wielkie zero. Za duża konkurencja..;/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 27-03-2013 09:36

Nikt przecież nie powiedział że będzie łatwo, jeżeli myślisz że teraz jest konkurencja to poczekaj do wakacji.
Wtedy wszyscy gimnazjaliści biorą się za tą pracę, więc aukcji dot. pisania postów jest 3-4 razy więcej.
Cena postów jest tak śmieszna, że aż nie możliwa. Walczyć można tylko jakością, i uwierzcie że to jest bardzo skuteczna broń.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 27-03-2013 10:31

Dokładnie, ja wbiłem się już w to w styczniu i od tamtego czasu nie narzekam na brak zleceń. A dostaję 30 zł za 100 postów. Co dla mnie już teraz jest niskim wynikiem, podniosłem trochę stawkę jednak na razie na nowej stawce brak stałych zleceń, ale nie mam zamiaru obniżać ;D

Tylko profesjonalizm nas wybija ponad tych co chcą się wbić ceną. Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 27-03-2013 16:31

Jeśli się ograniczacie tylko do wystawienia aukcji z postami, nie ma co się dziwić, że ludzie nie korzystają z Waszej usługi. Trzeba się jakoś wybić, wypromować, udowodnić, że jesteśmy właśnie tą osobą, której zleceniodawca poszukuje. Smile Jeżeli pozytywnie zaskoczymy go jakością tekstów, wówczas wynegocjowanie kilku złotych więcej nie stanowi problemu. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 27-03-2013 16:37

Ja mam kilka aukcji i w każdej odnośniki do pozostałych, przez co klient może spokojnie znajdywać u mnie to czego szuka Wink bardzo dobra sprawa, polecam Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Okazzi - 27-03-2013 16:39

Słusznie, słusznie. Ci pseudo pisarze, którzy wystawiają aukcje po piątce niedługo odpadną jak dojdą do wniosku, że pisanie tysiąca postów za batonika jest bezsensowne, jakość przede wszystkim Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 27-03-2013 16:43

Dlatego nie przejmujmy się tą "konkurencja". Trzymajmy swoje ceny cały czas a na pewno się ktoś znajdzie, kto skorzysta z naszych usług.
Na przykładzie mojego kolegi podam, że też wystawił posty za 27 zł i na początku narzekał, że nie ma ruchu. Mówiłem mu, żeby w ogóle nie zjeżdżał z ceny. Po miesiącu od wystawienia ma teraz 3 stałych klientów.
Tak więc trzeba czekać cierpliwie bo to bardziej opłacalne niż pisanie za 10-15 zł 100 postów.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 27-03-2013 17:03

Allegro to nie jedyne źródło pozyskiwania zleceń. Nie pokładajcie nadziei tylko w tym portalu.

Zleceń tyczących się pisania postów w sieci jest cała masa - wystarczy zgłosić się w odpowiednie miejsca.

A jeśli już sprzedajecie posty na allegro to dopracujcie teksty aukcji, by wyglądały profesjonalnie, a nie na odwal się.

Przeglądałem te super oferty z owej platformy. Wiele opisów woła po prostu o pomstę do nieba.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - makingmoney - 27-03-2013 18:16

...