Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Scoobyx - 22-03-2013 23:15

A nie macie może jakiegoś sposobu na kupujących, którzy wykupują wszystko i nie płacą za to? Już mnie to wkurzać zaczyna. Dobrze, że przynajmniej allegro za takich łebków zwraca prowizję. Wydaje mi się, że jest to konkurencja. Raz spotkałem się z osobą, która miała 223 pozytywne oceny i 9 ocen negatywnych. Jak się okazało wszystkie minusy były właśnie za kupienie przedmiotu i nie zapłacenie za niego. Undecided


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - luki1617 - 22-03-2013 23:31

(22-03-2013 23:15)Scoobyx napisał(a):  A nie macie może jakiegoś sposobu na kupujących, którzy wykupują wszystko i nie płacą za to? Już mnie to wkurzać zaczyna. Dobrze, że przynajmniej allegro za takich łebków zwraca prowizję. Wydaje mi się, że jest to konkurencja. Raz spotkałem się z osobą, która miała 223 pozytywne oceny i 9 ocen negatywnych. Jak się okazało wszystkie minusy były właśnie za kupienie przedmiotu i nie zapłacenie za niego. Undecided
Jeżeli kupujący zawsze kupuje z tego samego konta to możesz dodać go do czarnej listy na allegro


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 23-03-2013 03:13

czarna lista i ograniczenia dla kupujacych.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 23-03-2013 11:08

(22-03-2013 23:15)Scoobyx napisał(a):  A nie macie może jakiegoś sposobu na kupujących, którzy wykupują wszystko i nie płacą za to? Już mnie to wkurzać zaczyna. Dobrze, że przynajmniej allegro za takich łebków zwraca prowizję. Wydaje mi się, że jest to konkurencja. Raz spotkałem się z osobą, która miała 223 pozytywne oceny i 9 ocen negatywnych. Jak się okazało wszystkie minusy były właśnie za kupienie przedmiotu i nie zapłacenie za niego. Undecided

Domyślam się że chodzi o konta premium w serwisach hf rs itd. tak?
Zarejestruj się na automater, powiąż konto z allegro i zaktualizuj czarną listę za pośrednictwem ich systemu. Wyeliminuje to chociaż niewielką część botów.
Poza tym jeżeli wszystko zostanie wykupione to zgłaszaj do allegro, on dostaje bana, a Ty zwrot prowizji.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - AronRain - 24-03-2013 12:23

Podzielę się ze swoimi spostrzeżeniami i powiem co najlepiej sprzedaje się u mnie. Najlepiej sprzedają się ARTYKUŁY i usługa PISANIA POSTÓW NA FORUM.

Dodam jeszcze katalogowanie i preclowanie, zobaczymy co z tego będzie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - luki1617 - 24-03-2013 14:25

pisanie postów dobrze schodzi ale zrobiła się już spora konkurencja dobrze schodzą tez usługi związane z Facebookiem


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - AronRain - 24-03-2013 15:09

Usługi? Masz na myśli prowadzenie fanpage jak mniemam?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - luki1617 - 24-03-2013 18:19

jest dużo rożnych usług które można sprzedawać na Facebooku np reklamy czy like za dużo nie będę zdradzał


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 24-03-2013 18:24

wpisz na allegro frazę facebook i odkryjesz tajemnicę ;p


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Tom0 - 26-03-2013 14:55

Witam, pierwszy post na forum Wink

na początku pozdrawiam autora, podziękowania za udostępnienie sposobów, gratulacje za osiągnięcie sporego ruchu. Sam przebrnąłem od wczoraj przez cały wątek, uff.

Dobra, wazelina poszła.

Sam nastawiam się na wypróbowanie kilku pomysłów z listy, pożyjemy zobaczymy czy starczy czasu i zapału.

Odnieść chciałbym się do omawianych tu rozliczeń. Jak sami widzicie polityka państwa zostaje w wielu sprawach zaostrzona, szuka się kasy wszędzie gdzie się da, oby nikt z nas się nie nadział, autor słusznie prawi aby rozliczać każdą złotówkę, zawsze to mniej okazji do przyczepienia się. Obawiam się że zaostrzy się definiowanie "działalności gospodarczej".

Co do dofinansowania z UP to trzeba ją prowadzić 12 miesięcy i słyszałem od znajomego, że w każdym z tych miesięcy muszą być wystawiane faktury, inaczej termin 12 m-cy ulega przedłużeniu.


I na koniec sposób który weterani ogarnęli dawno, ale może ktoś jeszcze szuka i akurat ten mu podpasuje.

W zeszłym roku udało mi się zarobić trochę złotówek na sprzedaży na allegro surowców w przeglądarkowych grach online. Oczywiście na początku trzeba sporo pracy włożyć w zrobienie dobrego konta, ale profity z tego również mogą być ciekawe.

pozdrawiam Smile