Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Okazzi - 19-03-2013 17:03

Ja wystawiłem dziś na próbę ofertę odnośnie pisania postów, od razu znalazł się kontrahent. Szkoda tylko, że PayU nie umożliwia większej swobody w dysponowaniu środków, ale to nic. Czas do pracy Wink

P.S. Dziękuję za dostęp do forum.

Pozdrawiam Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 19-03-2013 17:16

(19-03-2013 17:03)Okazzi napisał(a):  Szkoda tylko, że PayU nie umożliwia większej swobody w dysponowaniu środków, ale to nic. Czas do pracy Wink
Pozdrawiam Smile

Większej swobody.. dla mnie PayU to coś wspaniałego. Towar można wysłać klientowi zaraz po otrzymaniu wpłaty, czyli po kilku minutach a na dodatek w każdej chwili przelewasz pieniądze zgromadzona na PayU na swoje konto bankowe.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 19-03-2013 17:20

Ja pamiętam czasy kiedy nie było PayU. . .
Uwierzcie mi na słowo, że wtedy wszystko było o wiele trudniejsze. Niektórzy nie potrafili nawet wykonać przelewu online, wtedy to się człowiek namęczył. Teraz cała procedura to kilka klików, więc nie narzekać! Tongue


----------------------------------------------------------------------------------
____________________________________
'TAJNA STREFA' ZAKOŃCZONA
____________________________________
Osoby zainteresowane dostępem, proszę o wysłanie swojego adresu email na PW.

Pozdrawiam

----------------------------------------------------------------------------------


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Okazzi - 19-03-2013 17:25

Może i macie rację, jest to dla mnie (dla każdego korzystającego) pewne ułatwienie mimo wszystko, ale dla osoby nie posiadającej konta bankowego nie jest to pocieszające Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 19-03-2013 18:21

Skoro nie masz konta bankowego to w jaki sposób chcesz zarabiać na Allegro.. ? o.0 Ludzie pieniądze, Ci mają przesyłać jak ? Pocztą ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Kompatybilny - 19-03-2013 22:30

Witam! Chciałbym zacząć zarabiać na allegro i mam kilka pytań:

1. Czy opłaca się jeszcze używać tych sposobów, które są w pierwszym poście (tzn. pisanie postów, pisanie precli itp.), czy lepiej wystartować z czymś swoim?

2. Chciałbym udowodnić moim przyszłym klientom, że mam doświadczenie (nie mając doświadczenia), bez żadnych komentarzy na allegro. Jak to zrobic? Co mam napisać w opisie, aby mi zaufali?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - UmCyK - 19-03-2013 22:32

(19-03-2013 22:30)Kompatybilny napisał(a):  Witam! Chciałbym zacząć zarabiać na allegro i mam kilka pytań:

1. Czy opłaca się jeszcze używać tych sposobów, które są w pierwszym poście (tzn. pisanie postów, pisanie precli itp.), czy lepiej wystartować z czymś swoim?

2. Chciałbym udowodnić moim przyszłym klientom, że mam doświadczenie (nie mając doświadczenia), bez żadnych komentarzy na allegro. Jak to zrobic? Co mam napisać w opisie, aby mi zaufali?

Pisanie postów zawsze ludzie potrzebują,
tak samo lajki.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 19-03-2013 22:35

(19-03-2013 18:21)Filox napisał(a):  Skoro nie masz konta bankowego to w jaki sposób chcesz zarabiać na Allegro.. ? o.0 Ludzie pieniądze, Ci mają przesyłać jak ? Pocztą ?

PayU umożliwia opcję przesłania zgromadzonych środków poprzez pocztę polską Tongue



(19-03-2013 22:30)Kompatybilny napisał(a):  Witam! Chciałbym zacząć zarabiać na allegro i mam kilka pytań:

1. Czy opłaca się jeszcze używać tych sposobów, które są w pierwszym poście (tzn. pisanie postów, pisanie precli itp.), czy lepiej wystartować z czymś swoim?

2. Chciałbym udowodnić moim przyszłym klientom, że mam doświadczenie (nie mając doświadczenia), bez żadnych komentarzy na allegro. Jak to zrobic? Co mam napisać w opisie, aby mi zaufali?


1. Tak, tak, tak. Ale jak masz coś swojego śmiało wprowadzaj.
2. Sposobów jest kilka:
a) nabij sobie pozytywne komentarze (nie będę pisał jak to zrobić Tongue).
b) w aukcji zamieszczaj przykładowe próbki swoich tekstów, tak by klient mógł zapoznać się z Twoją twórczością i zadecydować czy taka jakość mu wystarczy.
c) oferuj darmowe próbki, w celu sprawdzenia Twojego rzekomego doświadczenia. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - As7 - 20-03-2013 07:47

A jezeli chodzi o konto, to aukcje tworzycie z swojego głównego konta czy macie jakieś osobne "specjalne" dla danej oferty ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Okazzi - 20-03-2013 08:32

Ja osobiście tworzę ze swojego głównego. Dobrze wykonasz zlecenie = pozytywne komentarze, a to w przyszłości na pewno się przyda w innych transakcjach.