Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Scoobyx - 16-03-2013 17:27

Dodam, że jeśli chcecie promować swój produkt to nie czekajcie tylko na zamówienia z allegro. Znam dużo sposobów, dzięki którym możemy się wybić, lepiej wypromować swoją aukcję Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - vipper - 16-03-2013 19:49

(15-03-2013 17:55)Filox napisał(a):  @up
To może wypalić Smile Odkąd interesuję się LD, znam pewną osobę na forum, z zawodu psycholog Smile Potrafi udzielić bardzo treściwych porad Smile Tak więc, jeżeli się tym interesujesz. Potrafiłbyś pomóc ludziom to czemu nie ?

Grzesiek? Big Grin
Ej to ja także się może załapię - ktoś chętny na wizytę Skype u 15 latka Jerk2
@top. Polecam także robienie "unbrick'ów" PSP, całkiem fajny zawód i prościutki Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 16-03-2013 23:13

Wystarczy trochę głową ruszyć, a nisze same wpadają. Ja np. nie mam czasu realizować wszystkich moich planów, ale uzbierałby się z nich na pewno drugi, co najmniej takich samych gabarytów jak ten poradnik. Wink

Także to jest też wskazówka dla nowicjuszy - nie kierować się jedynie oklepanymi metodami, gdzie konkurencja jest spora. Myśleć, myśleć, myśleć i jeszcze raz...myśleć. Jerk


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 17-03-2013 09:33

@up
Ten poradnik jest dla początkujących. Każdy kto siedzi kilka lat w Allegro (wie?) jak szukać nisz, co się sprzedaje. allegro to nie PPA, całkiem łatwo nisze znaleźć Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 17-03-2013 12:25

Kurcze, dziś niedziela a ja pracuję ;o Ale jak nie ma nic innego do roboty to zawsze te 80 postów, które dziś są do napisania to dodatkowy zysk Huh

Pytanko do Surfera: Jak tam przygotowanka do bloga idą? Może potrzebujesz jakiejś pomocy?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 17-03-2013 13:03

Ja od siebie dodam, że wpływ na ilość sprzedanych dóbr ma nie tylko nisza, ale też sposób zaprezentowania aukcji i...jeszcze jeden czynnik, ale nie będę tu o nim pisał, bo sobie stworzę konkurencję na tym polu. Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Pablo1878 - 17-03-2013 21:15

Ja wpadłem dzisiaj na pewną niszę. Nic praktycznie nie trzeba wkładać jednak do tego potrzebne byłoby założenie działalność gospodarczej. Smile Podeślę to surferowi i może udostępni na bloga. Powiedzmy, że wygląda to tak że najpierw otrzymujesz pieniądze od klienta później kupujesz ten produkt i wysyłasz mu go. Smile Wszystko drogą mailową. Tylko nie wiem jak to będzie wyglądać prawnie. Bo otrzymujesz wpłatę powiedzmy 105zł a na czysto jesteś 5zł. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - siampa - 17-03-2013 21:25

(17-03-2013 21:15)Pablo1878 napisał(a):  Ja wpadłem dzisiaj na pewną niszę. Nic praktycznie nie trzeba wkładać jednak do tego potrzebne byłoby założenie działalność gospodarczej. Smile Podeślę to surferowi i może udostępni na bloga. Powiedzmy, że wygląda to tak że najpierw otrzymujesz pieniądze od klienta później kupujesz ten produkt i wysyłasz mu go. Smile Wszystko drogą mailową. Tylko nie wiem jak to będzie wyglądać prawnie. Bo otrzymujesz wpłatę powiedzmy 105zł a na czysto jesteś 5zł. Smile
Stare jak swiat Smile Za duzo napisales, kazdy kumaty domysli sie o co chodzi.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-03-2013 22:23

PRZEPRASZAM ZA BRAK AKTYWNOŚCI W TYM TEMACIE, ALE MIAŁEM PILNY NIESPODZIEWANY WYJAZD NA WEEKEND, NIE MIAŁEM JAK WAS UPRZEDZIĆ.
NA PRYWATNE WIADOMOŚCI DOT. ALLEGRO ODPOWIEM DZISIAJ.

(16-03-2013 10:55)Filox napisał(a):  Co do szablonów Smile
Tutaj Surfer mylisz się Smile Może szablon, nie pogarsza sprzedaży, strasznie też nie podnosi, ale za to aukcja wygląda estetycznie. Jeżeli sprzedajecie cały czas dany produkt, to warto zaopatrzyć się w szablon. Lepiej się czyta a i klient innym okiem patrzy na aukcję Smile Oraz miniaturka też dużo daję (lecz to się bardziej tyczny aukcji z przedmiotami realnymi... np. jakieś ciuchy, czy coś)

Nikt Cię nie ogranicza, jeżeli wg. z szablonem idzie lepiej, czyt. wygląda estetyczniej to go stosuj.
Ja opisałem tutaj tylko i wyłącznie swój przypadek i swoje doświadczenia, u mnie było z tym kiepsko dlatego przestałem stosować szablony a skupiłem się na wyraźnym przedstawieniu produktu. Miniaturka to oczywistość Tongue

(16-03-2013 11:42)poczmail napisał(a):  Z PPA nie próbowałem, zbyt czasochłonne jak dla mnie. Undecided

Jeżeli jesteś 'kumaty' to w PPA wprowadzisz się bardzo szybko, i bardzo szybko będziesz wyciągał z tego ładne pieniążki. Jeżeli ktoś się poddaje to nigdy nic nie osiągnie.

(16-03-2013 11:50)poczmail napisał(a):  Generalnie produktów copywriterskich jest mnóstwo i tylko od nas zależy, w którą stronę się ukierunkujemy. Wink Ja uwielbiam pisać artykuły merytoryczne o bankowości - a te są z kolei najdrożej cenione. Huh

Najdrożej cenione są artykuły obcojęzyczne, największe zainteresowanie jest tekstami w języku angielskim i niemieckim, także jeżeli w tej dziedzinie się podszkolisz to Twoje zarobki jako copywritera mogą skoczyć nawet o kilkaset procent.

(16-03-2013 15:32)karatorq napisał(a):  Mam pytanie co do moich kont.
Ponieważ one się naprawdę sprzedawały, a chciałbym je sprzedać.
Czy mogę sprzedawać to pod tekstem: sprzedaję czas przeznaczony na rejestrację wraz z kontem? czy do nadal podchodzi pod łamanie regulaminu tzn sprzedawanie przedmiotu darmowego?

Jeżeli właściciel strony na której sprzedajesz konta nie ma nic przeciwko to możesz je sprzedawać.
Wiele osób na allegro sprzedaje tylko i wyłącznie 'czas' poświęcony na tworzenie kont. Podobnie było z kontami do MC. Jedyny minus jest taki że posypią Ci się negatywne komentarze na allegro, a co za tym idzie - będzie Ci ciężej cokolwiek sprzedać.

(16-03-2013 17:27)Scoobyx napisał(a):  Dodam, że jeśli chcecie promować swój produkt to nie czekajcie tylko na zamówienia z allegro. Znam dużo sposobów, dzięki którym możemy się wybić, lepiej wypromować swoją aukcję Wink

Zgadzam się. Nikt Was nie ogranicza. To że ja tutaj napisałem 'allegro' nie znaczy, że nie możecie ruszyć głową i zacząć oferować swoje usługi gdzie indziej.

(17-03-2013 09:33)Filox napisał(a):  @up
Ten poradnik jest dla początkujących. Każdy kto siedzi kilka lat w Allegro (wie?) jak szukać nisz, co się sprzedaje. allegro to nie PPA, całkiem łatwo nisze znaleźć Big Grin

Nie potrzeba tutaj kilku lat żeby szukać dobrych niszy. Wystarczy kreatywność i już po kilku tygodniach z allegro, można osiągnąć ogromny sukces pod tym względem. Smile

(17-03-2013 12:25)mlekoju napisał(a):  Kurcze, dziś niedziela a ja pracuję ;o Ale jak nie ma nic innego do roboty to zawsze te 80 postów, które dziś są do napisania to dodatkowy zysk Huh

Pytanko do Surfera: Jak tam przygotowanka do bloga idą? Może potrzebujesz jakiejś pomocy?

Konta potworzone, jednak nie zintegrowałem jeszcze bloga i forum oraz nie wypełniłem ich treścią.
Wszystko miałem zrobić w ten weekend, tak by dzisiaj dać Wam dostęp niestety miałem niespodziewany wyjazd na cały weekend.

(17-03-2013 21:15)Pablo1878 napisał(a):  Ja wpadłem dzisiaj na pewną niszę. Nic praktycznie nie trzeba wkładać jednak do tego potrzebne byłoby założenie działalność gospodarczej. Smile Podeślę to surferowi i może udostępni na bloga. Powiedzmy, że wygląda to tak że najpierw otrzymujesz pieniądze od klienta później kupujesz ten produkt i wysyłasz mu go. Smile Wszystko drogą mailową. Tylko nie wiem jak to będzie wyglądać prawnie. Bo otrzymujesz wpłatę powiedzmy 105zł a na czysto jesteś 5zł. Smile

Śmiało możesz podesłać. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - UmCyK - 17-03-2013 22:32

nic nie moge znalezc dla siebie z youtube i fb nie moge, a pisanie postow mi nie idzie co mi zostaje Sad