Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Scoobyx - 14-03-2013 23:46

Jak masz 50 zł na szt. to nie jest tak źle. Sprzedasz 10 i masz już 0,5 k zł.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 15-03-2013 00:40

nie nie, mam powiedzmy przykladowo towar za 10zl sprzedaje za 20. przykladowo oczywiscie.

Jak zrobić taki jak sunfer dałeś na pocz ss listy wpłat? bo mi jak robie zestawienie czemuś wysyła takie w EXCELu ;/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 15-03-2013 06:39

Zwykłe prawo rynkowe - kupuj taniej, sprzedaj drożej. Wink Opłaca się, jeśli masz rzeczywiście taniego i solidnego dostawcę usług i potrafisz wygenerować rynek zbytu przy wyższej wartości ceny. Smile Polecam zwłaszcza początkującym, którzy szukają własnych nisz, czy też nie mają stałych zleceniodawców.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 15-03-2013 08:10

No tak, liczę przy inwestycji 100zl ze zarobie okolo 160, czyli 60 do mnie. chyba ze troche drozej wystawie, to i wiecej.

a taka mala informacja:
http://allegro.pl/zarabianie-na-allegro-ok-1000zl-w-1-mies-i-wiecej-i3102492076.html

za chwile pisze do kolesia wiadomosc.. bo widze ze bezmozg


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 15-03-2013 08:28

Jeśli będzie się sprzedawać - to działaj. Wink

Surfer - napisz do tego gościa o nicku buczusjunior na Allegro, że zastrzegłeś poradnik i wszelkie jego rozpowszechnienie bez Twojej zgody wiąże się z odpowiedzialnością prawną. Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 15-03-2013 09:16

Ja mu napiszę bo szkoda słów.

działam już drugi raz w ten sposób.
Chciałem dać zdjęcia wypłat(za poprzednie miesiące z kont i kilku moich pomysłów) w taki sposób jak dał surfer ale coś nie mogę znaleźć;/
W sumie to tego sposobu skorzystałem w tym miesiącu i jak na razie sprzedałem z kilku przedmiotów, które zamówiłem większość. czekam na kolejne zamówienie i znów wystawiam.


Został zraportowany i usunięto mu aukcje;d


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 15-03-2013 10:12

(14-03-2013 22:40)miniek9090 napisał(a):  
(14-03-2013 21:18)vipper napisał(a):  Jak ktoś chcę mogę zostać dla niego wróżką jak niema czasu Tongue Wymagam tylko 1/4 zarobków w DOŁADOWANIACH Big Grin Sam bym się bawił, ale nie jestem pełnoletni i wolę nie zakładać działalności gospodarczej Tongue

Ewentualnie pomogę znaleźć ciekawe metody, pisać PW Tongue

a po co ci do tego dzialalnosc gospodarczaLol
wystarczy miec konto na allegro .

mobile phone-brak polskich znakow


Mylisz się, przy ciągłej sprzedaży należy założyć działalność gospodarczą.

(15-03-2013 08:10)karatorq napisał(a):  No tak, liczę przy inwestycji 100zl ze zarobie okolo 160, czyli 60 do mnie. chyba ze troche drozej wystawie, to i wiecej.

a taka mala informacja:
http://allegro.pl/zarabianie-na-allegro-ok-1000zl-w-1-mies-i-wiecej-i3102492076.html

za chwile pisze do kolesia wiadomosc.. bo widze ze bezmozg

Dzięki wielkie. Jak wrócę do domu to napiszę do niego wiadomość, a w poniedziałek idę z tym na policję. Wiszę Ci piwo.

(15-03-2013 09:16)karatorq napisał(a):  Ja mu napiszę bo szkoda słów.

działam już drugi raz w ten sposób.
Chciałem dać zdjęcia wypłat(za poprzednie miesiące z kont i kilku moich pomysłów) w taki sposób jak dał surfer ale coś nie mogę znaleźć;/
W sumie to tego sposobu skorzystałem w tym miesiącu i jak na razie sprzedałem z kilku przedmiotów, które zamówiłem większość. czekam na kolejne zamówienie i znów wystawiam.


Został zraportowany i usunięto mu aukcje;d

Prawo i tak złamał, ja tam lubię takich frajerów ciągać po sądach Tongue
Więc troszkę się pobawimy. Jerk


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - stoki - 15-03-2013 10:31

Kolejny pajac bez szacunku do czyjejs pracy; wczoraj nisza, dzis poradnik.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 15-03-2013 10:39

Zastanawiam się czy to przypadkiem nie był ten sam Jerk2
Bo po zamknięciu jego tematu dostałem na PW obelgi i propozycje erotyczne Tongue
Jeżeli to ten sam, będzie miał bardzo przeeechlapane Jerk

Teraz już chyba rozumiecie cel bloga Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 15-03-2013 10:44

Rolleyes To się nazywa dopiero pewność siebie Big Grin Wystawić na Allegro poradnik (czyjąś pracę) myśleć, że się na tym zarobi bez konsekwencji Tongue

@blog
Co do bloga Big Grin To będzie blog połączony z forum ? Dobrze rozumiem ?