Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 13-03-2013 11:13

słabo się sprzedają posty... chyba trzeba spróbować z wróżkami ;p


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 13-03-2013 12:43

Skuteczna sprzedaż postów też była już poruszana. Jeżeli posty są słabej jakości to nikt więcej ich nie kupi. Ponadto to nie jest tak że wystawimy aukcję i już od razu po 2-3 dniach ktoś to kupi, bo jak nie to "posty slabo się sprzedają". Czasami 10 dnia wpadnie jedno zlecenie. Jeżeli dobrze piszesz, a Twoje posty mają jakąkolwiek wartość to zleceniodawca następnym razem na pewno się do Ciebie odezwie. W przeciwnym razie piszesz tylko na bieżąco, i to wszystko.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - yazir - 13-03-2013 12:55

Co do postow to wazna jest umiejetnosc wcielenia sie w rozne osoby. Jesli mamy prowadzic dyskusje z kilku kont to nie moze byc to pisane na "jedno kopyto". Piszac barwne i sensowne posty mamy prawie pewnosc ze zleceniodawca w razie potrzeby zglosi sie do nas. Sprobujcie postawic sie na miejscu zleceniodawcy i piszcie tak jak wy chcieli byscie na jego miejscu to widziec.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 13-03-2013 14:21

Zacząłem świeżo posty i co? w 3 dni miałem zlecenie na 60 postów. Znaczy się wykonanie mi tyle zajęło, bo forum troche trupiaste było.. następne znów wystawię chętnie.

Sunfer majstero, zobacz na PW zaraz zadam Ci pytanie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Scoobyx - 13-03-2013 14:40

No to gratulacje Wink Oby tak dalej i nie ma się co poddawać. A wiecie może czy da się gdzieś w archiwum zobaczyć swoją aukcję? Jeśli skończyła się już np. 2 miesiące temu.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 13-03-2013 15:04

(13-03-2013 14:21)karatorq napisał(a):  Zacząłem świeżo posty i co? w 3 dni miałem zlecenie na 60 postów. Znaczy się wykonanie mi tyle zajęło, bo forum troche trupiaste było.. następne znów wystawię chętnie.

Sunfer majstero, zobacz na PW zaraz zadam Ci pytanie.

Wszystkie pytania dotyczące allegro zadawaj w tym temacie.
Na wiadomości prywatne nie odpowiadam.
Co do Twojego 'pomysłu', moim zdaniem kiepski. Pamiętaj że by taką 'rzecz' sprzedawać musisz być jej autorem.


(13-03-2013 14:40)Scoobyx napisał(a):  No to gratulacje Wink Oby tak dalej i nie ma się co poddawać. A wiecie może czy da się gdzieś w archiwum zobaczyć swoją aukcję? Jeśli skończyła się już np. 2 miesiące temu.

Tutaj na pewno znajdziesz:
http://archiwumallegro.pl/szukaj/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Scoobyx - 13-03-2013 15:09

@up: a nie ma możliwości, żeby odbyło się to za darmo? Ponieważ zapomniałem zapisać sobie szablon aukcji facepalm


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 13-03-2013 15:12

Ja powoli poszerzam swoją działalność copywriterską, dostaję już zlecenia bardziej wyrafinowane niż posty, ale to na razie tylko kilka pytań o to było i jedno zlecenie jest w drodze Wink

Chcę się rozwijać w tym pisaniu, bo posty po jakimś czasie się na pewno znudzą, więc je odstawię dla Was Jerk2

EDIT:
Surfer odpisałem na PW Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 13-03-2013 15:28

(13-03-2013 15:09)Scoobyx napisał(a):  @up: a nie ma możliwości, żeby odbyło się to za darmo? Ponieważ zapomniałem zapisać sobie szablon aukcji facepalm

Spróbuj tutaj:
http://archiwumallegro.com.pl/


(13-03-2013 15:12)mlekoju napisał(a):  Ja powoli poszerzam swoją działalność copywriterską, dostaję już zlecenia bardziej wyrafinowane niż posty, ale to na razie tylko kilka pytań o to było i jedno zlecenie jest w drodze Wink

Chcę się rozwijać w tym pisaniu, bo posty po jakimś czasie się na pewno znudzą, więc je odstawię dla Was Jerk2

EDIT:
Surfer odpisałem na PW Wink

I tak trzymaj Smile
Wiadomość dostałem, email zapisałem Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 13-03-2013 16:07

Generalnie nieco ucichłem w tym temacie, gdyż sporo miałem na głowie, ale trzeba przyznać, że poradnik jest mega dobry. Smile
Większość zaczęła od pisania postów - łatwy zarobek, jeśli chodzi o początek. Ja jednak postanowiłem zająć się czymś, co do tej pory nie było zbytnio poruszane w tym temacie. Mianowicie chodzi o punkt drugi:

"2. Pisanie precli
- Teksty sprzedawane na TextMarket już omawiałem, ale czemu by nie sprzedawać ich na allegro? Uwierz, że schodzą jak świeżutkie bułeczki.

Nie będę po raz kolejny pisał jak należy pisać precle.
Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w tym temacie:
http://zarabiam.com/Temat-Zarabianie-na-...ulow-59476
Jeżeli temat i odnośnik w Nim Cię nie zadowala, przeszukaj GOOGLE. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

Cena za 1 tekst 1000 znaków ze spacjami: 1 PLN - 5 PLN"


Postanowiłem działać nie tylko w meandrach precli, lecz także bardziej konkretniejszych artykułów. Początkowo było ciężko coś znaleźć, jednak z pomocą znajomego, odrobiną cierpliwości i tym, co najważniejsze, czyli jakością wykonywanych usług, zleceń zaczęło się mnożyć, a chętnych do stałej współpracy przybywać. Największa zaleta to taka, że ten sposób NIGDY nie będzie nieaktualny, bo ludzie ZAWSZE będą potrzebować tekstów na strony. Efekty to kilkaset złotych miesięcznie bez ogromnego zaangażowania, a przecież przy dluższym siedzeniu można by wyciągnąć o wiele, wiele więcej.

Powoli wdrażam też inne metody z poradnika + własne koncepcje, których mam wcale nie tak mało. Zyski są na zadowalającym poziomie, a cieszą tym bardziej, że handluję sposobami, o których mowy tu nie ma, a samemu do nich dotarłem. Smile Najważniejsza zasada: geniusz tkwi w prostocie. Surfer, uświadomiłeś mi to gdy czytałem każdy kolejny podpunkt poradnika. Teraz mogę Ci śmiało podziękować i powiedzieć, że zarabianie nie jest wcale takie trudne, wystarczy odrobinę kreatywności i skierowania człowieka na odpowiednią drogę. Mam nadzieję, że w miarę upływu czasu mój progres będzie coraz wyraźniejszy.