Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 13-03-2013 00:39

pewnie sie we wrozbite macieja bawil ;p
zauwazylem ze na allegro jest popyt na wrozki itp . dziennie po 40 sztuk schodzi . chyba zaczne nawalac we wrozby

mobile phone-brak polskich znakow


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 13-03-2013 00:41

Ja sprzedałem te konta już nie raz, sprzedałem te i inne, 4 miesiące sprzedaje, mój obrót co prawda nie wielki, bo niby na czysto 450zł na allegro, ale są też bez allegro sprzedaże. Niestety spada zainteresowanie, plus usuniecie przez admian ze niby nie wolno i ze nast razem zablokuja; / wiec moj zarobek spada do zlotowek;/
Chętnie skorzystąłbym z tych kilku rad co są ale tak jak mowie konta rapid etc odapdaja, sprobowalem i co? sprzedalem jedno 3 osobom, nagle patrze limit wyczerpany juz w 3godziny...
wrózbita nie jestem.. mówilem
posty piszę, troche to żmudne głupie i czasami problemy no ale pobawię się..
katalog stworzyłem.
Spis katalogów nie wiem o co chodzi niestety tak dokładnie.

reszty przyznam nie ogarnąłem troche próbowałem ale coś nie ogarniam;/ dlatego spytąłem o nowe bo szukam zarobku duego i takim sposobem, bo mnie to interesuje.


Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 13-03-2013 00:44

ja dodalem aukcje z postami i tanimi lajkami yt . narazie pusta skrzynka;(
napisalem ci na pw moj numer gg napisz.
co do wrozek to mozna nazmyslac . bedziesz miala dzieci w 2014 roku etc.
mobile phone-brak polskich znakow


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 13-03-2013 01:25

napisałem Ci na gg "czesc" Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mecyj - 13-03-2013 08:26

jakiś mądry już poszedł na łatwiznę http://allegro.pl/youtube-poradnik-jak-nabijac-wyswietlenia-itp-i3096918497.htmlAngry


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 13-03-2013 08:41

Dzisiaj / Jutro przydzielam dostęp do bloga.
Osoby, które otrzymają do niego dostęp dostały ode mnie wiadomość z prośbą o podanie swojego adresu email.
Proszę o możliwie szybką odpowiedź.

Pozdrawiam


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 13-03-2013 09:31

Napisz mi to Ci od razu odpiszęBig Grin

jak ktoś ma pomysł z tymi kontami to będę wdzięczny.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 13-03-2013 09:36

(12-03-2013 19:16)karatorq napisał(a):  Obecnie siedzę nad zleceniem 50 postów, mam dopiero 16, a forum się kończy -.-

Co do kont:

esl dużo ich mam, są to stare konta z 2000roku aż do 2002 oraz 2006.
- nie mają gier -bo to są konta do których przypisujez numery gier i grasz lige.
-nie sprzedaja raczej ja sam

Przykro mi, ale raczej nie ma szans tego upchnąć. Ludzie są chciwi, jeżeli widzą konto z daną grą o te 30% taniej to kupują. A kont bez gier, do grania klanów/ligi... niestety.

(13-03-2013 00:37)karatorq napisał(a):  46zl jeden dzien? za co?;o

(13-03-2013 00:37)karatorq napisał(a):  46zl jeden dzien? za co?;o

Uwierz mi, że na Allegro tyle w dzień to jest trochę mało :/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 13-03-2013 09:53

Najśmieszniejsze, że ja te konta sprzedawałem 4-5 miesięcy i naprawdę schodziły. teraz nagle się jakiś admin przyczepił..

Naprawdę mało? Ja próbuję pisania postów, hurtownie wystawiłem i kiepsko idzi, znaczy się złapali sie klienci no ale sam wiesz jakie to są kwoty.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 13-03-2013 09:56

Jak trafisz na stałego klienta to z samych postów dziennie idzie wyciągnąć kilkanaście złotych do tego są też inne nisze !

Szukajcie też własnych nisz, nie opierajcie się w 100% na niszach które podał Surfer Smile