Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomyłka bukmachera! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Pomyłka bukmachera! (/Temat-Pomylka-bukmachera-5993)

Strony: 1 2


Pomyłka bukmachera! - rj7rad - 25-04-2010 20:54

Chciałbym się Wam pochwalić jak dziś wyrolowałem bukmachera betsafe.com
Jak co dzień wszedłem obstawić sobie jakiś kuponik. Przeglądam, przeglądam i skusił mnie niezły kursik na Unię Nowa Sarzyna. Jest to trzecioligowa drużyna z miasta, które leży w moich okolicach. Jednak przed dodaniem typu do kupony postanowiłem wejść na oficjalną stronę klubu, żeby zobaczyć jak z kadrą itp. Wchodzę i co ukazuje sie moim oczom?
News: Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 0:0, rozegrany wczoraj.
Nie wiedziałem o co chodzi, kilka razy odświeżyłem obie strony (klubową i bukmacherską) i nadal to samo Wink
W tym momencie przyszło mi do głowy, szybko obstawić remis (kurs 3,6) za wszystko co mam. Niestety na koncie miałem tylko 7zł (i kilka kuponów aktywnych)
Oprócz tego szybko zadzwoniłem do brata po dane do jego konta i ponownie obstawiłem ten mecz, tym razem za 200 PLN Smile
Ja swojej wygranej wypłacić jeszcze nie mogę, bo gram na bonusie, który trzeba 25x obrócić, tak więc wygraną mogą mi zabrać, ale brat zlecenie wypłaty już wykonał Wink
Od dziś będę dokładnie patrzył na ofertę niższych klas rozgrywkowych polskiej ligi. To również radzę robić Wam. Wink


RE: Pomyłka bukmachera! - BartuS - 25-04-2010 20:59

LOOL. Masz niezłego farta, ale czuję, że zaraz jakiś cwaniaczek napisze do Admina serwisu i koniec bajki Tongue


RE: Pomyłka bukmachera! - rj7rad - 25-04-2010 21:02

Moich 25PLN mi nie szkoda. Najgorzej jak bratu zabiorą, a to juz jest pokaźna sumka. Mysle, że się uda, bo zlecenie wypłaty już poszło.


RE: Pomyłka bukmachera! - Marcos2233 - 25-04-2010 21:09

No stary miałes farta Big Grin ale jest to zbyt piekne by mogło byc prawdziwe pewnie bratu odbiorą Sad


RE: Pomyłka bukmachera! - pespe - 25-04-2010 21:11

gzz Smile


RE: Pomyłka bukmachera! - rj7rad - 25-04-2010 21:15

Ciekawi mnie jak odbywa się wypłata. Czy po kliknięciu "wypłać" pieniądze są w drodze czy przed tym konto jest analizowane..
Miejmy nadzieję, że się uda Wink


RE: Pomyłka bukmachera! - krystian__ - 26-04-2010 06:42

ja myślę że jest w jakimś stopniu na pewno analizowane także mogą dojść do tego że jest jakiś problem...chociaż z drugiej strony?no nie wiem....w każdym razie gratuluje spostrzegawczości! Smile daj znać jak się to skończyBig Grin


RE: Pomyłka bukmachera! - adamsonm - 26-04-2010 11:17

w regulaminach bukmacherów jest napisane że jeżeli ktoś wykorzystuje opóźnienia w zakładach to mu blokują konto więc pewnie brat straci kase, często oglądam mecz i widze ze gol jest strzelony głową i u bukmachera jest na to kurs ok. 10 i można postawić bo dopiero za kilka minut bedzie ten gol, ale to jest niezgodne z regulaminem


RE: Pomyłka bukmachera! - wesolutki - 26-04-2010 11:25

Każda wypłata jest dokładnie analizowana. 100% że nie zostanie zaakceptowana.


RE: Pomyłka bukmachera! - rj7rad - 26-04-2010 14:07

Za co mają mi zablokować konto? Po prostu postawiłem remis nie znając wyniku Wink
Jak narazie nic się nie zmieniło..