Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[S] Zarabianie na facebooku i uploadingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [S] Zarabianie na facebooku i uploadingu (/Temat-S-Zarabianie-na-facebooku-i-uploadingu-59912)



[S] Zarabianie na facebooku i uploadingu - hariti - 15-10-2012 08:52

Własny sposób jak skłonić użytkowników facebooka do pobierania naszych plików.

Szczegóły i możliwość zakupu

allegro.pl/zarabianie-przez-internet-facebook-fani-20-dzien-i2714530806.html


RE: [S] Zarabianie na facebooku i uploadingu - yazir - 15-10-2012 09:09

Nie zrozum mnie zle ale tutaj sporo osob zna ten Twoj innowacyjny sposob. Polaczenie fb i ppa. Te metody nie zapewniaja aktualnie wielkich zyskow bez odpowiedniego zaplecza w postaci jednego duzego fanpage, lub kilku srednich.

Zreszta wiekszosc metod fb + ppa opiera sie na motywowaniu a to nie zawsze przejdzie.


RE: [S] Zarabianie na facebooku i uploadingu - hariti - 16-10-2012 09:10

Mylisz się Smile Podpowiem, że odsetek osób lajkujących fanpage do wykonujących akcje to około 30%

Nie miałem dotychczas problemu z motywowaniem - wydaje mi się, że problemy zaczynają się gdy namawiasz np do wyłączenia subskrybcji, ale mogę się mylić


RE: [S] Zarabianie na facebooku i uploadingu - hariti - 17-10-2012 11:21

Szukam kogoś do recenzji. Odezwały się dwie osoby lecz miały niską reputację, a wolałbym kogoś szanowanego na forum. Proszę o zgłoszenia w tym temacie


RE: [S] Zarabianie na facebooku i uploadingu - bartex89 - 17-10-2012 11:36

ale mnie wogole nie przekonuje ten opis na alllegro... jest to strasznie dennie opisane, niczym te poradniki za 9,99 zł co opisujesz.

jestes informatykiem to zrobiłbys ładniejsze screeny i wogole, a nie jak jakies gimnazjalista czy niżej.

z takiego "pseudo poradnia" podkreslam na chwile obecna nie sprzedasz nawet kilku sztuk. Zdejmij aukcje i zobrazuj ja w profesjonalny sposob.

Zachec mnie do kupna, bo w tej chwili nie odróżnia tego poradnika od tych tanszych nic, poza obietnica , ze jest lepszy od tych za 10 zł


RE: [S] Zarabianie na facebooku i uploadingu - nitram - 17-10-2012 11:52

Na tym forum zazwyczaj poradniki recenzja takie osoby jak ja (tutor), możesz przesłać zobaczymy co tam napisałeś i ocenimy.


RE: [S] Zarabianie na facebooku i uploadingu - yazir - 17-10-2012 11:56

Napisz do: Coristo, Sloniaska albo Nitrama.
Ewentualnie mi ale mnie nikt tutaj nie lubi, a tym bardziej nie szanuje Sad
Dodaj jakieś dowody wypłat.

Edit:
Za długo zastanawiałem się co w poście napisać i Nitram sam odezwał się


[S] Zarabianie na facebooku i uploadingu - surfer0700 - 26-06-2013 18:01

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.