Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis pojedynkowy na pieniądze wataro.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Serwis pojedynkowy na pieniądze wataro.com (/Temat-Serwis-pojedynkowy-na-pieniadze-wataro-com-59902)



Serwis pojedynkowy na pieniądze wataro.com - Piotr Dudek - 14-10-2012 18:25

Witajcie

Chciałbym przedstawić portal na którym w sposób banalnie prosty i szybki można zarobić niemałe pieniądze.

W największym skrócie sprawa wygląda następująco:

1) Zakładasz się z innym użytkownikiem portalu o stawkę jaką sobie ustalicie
2) Gracie w prostą, krótką i łatwą grę logiczną, grę karcianą,Quizy, Grę zręcznościową
3) Jeśli zagrasz lepiej od niego, pieniądze trafiają do Ciebie

To wszystko!

Gry trwają bardzo krótko od 15 sekund do ok 51 minut, więc w ciągu wieczoru można zagrać wiele razy.

Co jest istotne?

WYPŁATA PIENIĘDZY
Cytat:1. Jak mogę wypłacić zarobione przeze mnie pieniądze?

Aby wypłacić pieniądze, zaloguj się do swojego konta i kliknij zakładkę „Moje Wataro”. W lewym menu kliknij łącze „Wypłać pieniądze”. Znajdziesz tam formularz, który musisz wypełnić, aby poprosić o wypłatę pieniędzy. Musisz użyć tego samego hasła, którego używasz do logowania się do serwisu Wataro.
2. Czy mogę wypłacić „darmowe” pieniądze?

Nie. Możesz wypłacić tylko rzeczywiste pieniądze i wygrane, które wygrałeś w serwisie Wataro.
3. Jaka jest minimalna kwota, którą mogę wypłacić ze swojego konta gracza?

Minimalna kwota, jaką możesz wypłacić, to 10 €. Pamiętaj też, że za każdą wypłatę pieniędzy zostaniesz obciążony kosztem obsługi transakcji.
4. Czy za wypłatę pieniędzy z konta gracza zostaną naliczone jakieś opłaty?

Tak. Naliczona opłata za transakcję będzie zależna od kraju siedziby banku, na konto w którym chcesz przekazać swoje pieniądze. Najniższa opłata za jednorazowe przetworzenie wypłaty środków wynosi 2 €.
5. Jak długo muszę oczekiwać na otrzymanie wypłaconych pieniędzy?

Bez przerwy przetwarzamy wnioski o wypłatę i przesyłamy pieniądze, jednak z powodu różnych procedur wewnętrznych może upłynąć do 6 tygodni, zanim otrzymasz swoje pieniądze.
6. W jaki sposób moje pieniądze zostaną mi wypłacone?

Twoje pieniądze zostaną przekazane Ci przelewem bankowym. W tym celu musisz podać nam kody IBAN i BIC Twojego banku. Pamiętaj, że jeżeli zmienisz lub dodasz nowy numer konta bankowego do swoich danych, z powodów bezpieczeństwa przez 7 kolejnych dni nie będziesz mógł wypłacić swoich pieniędzy.

Więcej szczegółów w faq pod tym linkiem

Są żetony, oraz prawdziwe pieniądze. Wpłacasz, grasz lepiej od innych i wypłacasz gotówkę.

Czysty nie rekomendowany link: wataro.com
[Obrazek: 31_1583.jpg]