Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy, francuski surfbar! Najwyższy zarobek na rynku - nawet bez poleconych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy, francuski surfbar! Najwyższy zarobek na rynku - nawet bez poleconych! (/Temat-Nowy-francuski-surfbar-Najwyzszy-zarobek-na-rynku-nawet-bez-poleconych-59900)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Nowy, francuski surfbar! Najwyższy zarobek na rynku - nawet bez poleconych! - Takeo - 14-11-2012 23:51

wygląda na to że można osiągnąć minimum przez miesiąc na samym autosurfie i to bez poleconych


RE: Nowy, francuski surfbar! Najwyższy zarobek na rynku - nawet bez poleconych! - poczmail - 15-11-2012 14:38

Spokojnie można. Wink
Tylko, że teraz do wypłaty potrzeba karty supermembre...admin napisał, że zdejmie to - kiedy? Nie wiadomo - w każdym razie pisałem z nim, uczciwy człowiek - miejmy nadzieję, że ograniczenie zostanie zdjęte jak najszybciej.


RE: Nowy, francuski surfbar! Najwyższy zarobek na rynku - nawet bez poleconych! - timek41 - 15-11-2012 17:09

Jest jakaś informacje na stronie o tym ? bo nie zauważyłem , co trzeba zrobić żeby mieć kartę supermembre ?


RE: Nowy, francuski surfbar! Najwyższy zarobek na rynku - nawet bez poleconych! - poczmail - 15-11-2012 17:34

Wykupuje się ją za 10euro...na ile czasu nie wiem...masz w zakladce espace carte bodajże...


RE: Nowy, francuski surfbar! Najwyższy zarobek na rynku - nawet bez poleconych! - timek41 - 15-11-2012 20:36

ok znalazłem , ale zbytnio nie rozumiem co tam jest napisane bo źle tłumaczy. Jest możliwość na 3 miesiące lub na rok , z tym że na rok jest napisane że 10 euro kosztuje a to na 3 miesiące to nie zrozumiałem nic z tego ile to kosztuje??Rolleyes


RE: Nowy, francuski surfbar! Najwyższy zarobek na rynku - nawet bez poleconych! - poczmail - 15-11-2012 21:36

Nie wiem, póki co nie zainteresowałem się tym...
Czekam na wznowienie wypłat dla wszystkich...jeżeli nie zostaną to wtedy podam dokładnie co i jak z tą kartą. Smile


RE: Nowy, francuski surfbar! Najwyższy zarobek na rynku - nawet bez poleconych! - timek41 - 16-11-2012 16:03

Coś licznik mi dziś zwariował bo zamiast 400 pktów premii za klikanie to mi przydzielił 4 tys. Big Grin chyba że gdzieś nie doczytałem o czymś ??


RE: Nowy, francuski surfbar! Najwyższy zarobek na rynku - nawet bez poleconych! - Gofer33 - 16-11-2012 16:16

Mi też za zrobienie klików skoczyło z 68 do 72k punktów? I teraz jak jestem juz krok od wyplaty to wy mi mowicie o jakis kartach supermember? Are u kidding me?


RE: Nowy, francuski surfbar! Najwyższy zarobek na rynku - nawet bez poleconych! - timek41 - 16-11-2012 16:19

dobrze że dopiero co zacząłem i mam dopiero 14 k, to może jak dobije do 80k to odblokują wypłaty


RE: Nowy, francuski surfbar! Najwyższy zarobek na rynku - nawet bez poleconych! - Gofer33 - 18-11-2012 23:46

Wie ktoś co dalej z tą kartą supermember? Uzbierałem na moją pierwszą wypłate a tu lipa...