Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gwarancja? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Gwarancja? (/Temat-Gwarancja-5990)

Strony: 1 2


Gwarancja? - korbakornik - 25-04-2010 19:29

siemankoSmile wlasnie przegladalem nagrody na nastepny restock i wyhaczyłem kilka rzeczy, ktore z checia bym upolowal, a pozniej sprzedal. z tym ze narodzil sie problem przegladajac allegro i sprawdzajac ceny. kazdy sprzedawca oferuje gwarancje, a jak jest w przypadku lockerz? ewentualnego serwisu dokonujemy w polsce? jak tak to na jakiej podstawie?


RE: Gwarancja? - Wojtas100 - 25-04-2010 19:32

Gwarancje masz normalnie bo dostajesz produkt orginalny nie otwierany tylko zapakowany w paczkę lockerz.


RE: Gwarancja? - 7wgxfyx - 25-04-2010 20:28

nieprawda , gwarancja zalezy od producenta wiec kupujac latopa apple w usa ,bez problemu go oddasz na gwarancje. Natomiast takiego xboxa nie przyjmą itp. Poszukaj na forum był podobny temat


RE: Gwarancja? - wiwi86 - 25-04-2010 20:33

Załóżmy, że wygrasz konsolę. Rozpakuj ją i przetestuj jeżeli masz możliwości techniczne (gniazdka itp., czy co tam jeszcze potrzebne). Wtedy masz pewność, iż konsola jest sprawna i dajesz gwarancję rozruchową, czyli taką, że jeżeli konsola działa to potem masz głęboko w "D" co się z nią stanie.

IMO najpierw ogarnij jak zdobyć konsolę, a nie co z nią zrobisz potem.

Na gwarancję od producenta nie licz. Paragonu nie dostaniesz, pieczątki też nie, a więc w Polskich serwisach zostaniesz odesłany z kwitkiem.

Marzyciel.


RE: Gwarancja? - korbakornik - 25-04-2010 20:46

@up czytaj ze zrozumieniem, nie pisalem nic o konsoli, wiec nie rozumiem ofensa. prosze o wypowiedz osoby ktora wygrala jakis sprzet do ktorej zwykle dodaje sie gwarancje.


RE: Gwarancja? - Marczyk - 25-04-2010 21:00

(25-04-2010 20:28)7wgxfyx napisał(a):  nieprawda , gwarancja zalezy od producenta wiec kupujac latopa apple w usa ,bez problemu go oddasz na gwarancje. Natomiast takiego xboxa nie przyjmą itp. Poszukaj na forum był podobny temat

A na jakiej podstawię oni mają Ci to naprawić ? Przecież w paczce nie masz paragonu ani faktury.


RE: Gwarancja? - BartuS - 25-04-2010 21:07

Apple normalnie mi na okazanie Packing Slipa wzieło na gwarancji. Chcieli dowód zakupu, dałem im go Tongue I jeszcze mi pogratulowali wygranej Big Grin . A co mi się z iPodem stało ? Bateria padła, bo tylko 2h dziennie trzymała... Sad Ale teraz jest OK.


RE: Gwarancja? - Admin - 25-04-2010 21:13

7wgxfyx ma racje.
Moje psp z lockerz nie miało gwarancji ani żadnych papierów gwarancyjnych.


RE: Gwarancja? - BartuS - 25-04-2010 21:17

Ale produkty Apple jbc. mają Wink


RE: Gwarancja? - 7wgxfyx - 25-04-2010 21:18

korbakornik skorzystaj z wyszukiwarki ,ten temat już był.

Wracając do twoje pytania ,odpowiem ostatni raz .Produkty apple wszyskie(od laptopów po komórki przez odtwarzacze mp3) ,są objęte gwarancją i z naprawą sprzętu sprowadzonego z U.S.A w Polsce nie ma w problemu. W przypadku sprzętu ,dostajesz fakturę ( Na której jest jasno wytłuszczona data wysłania i cena bo na niej celnicy obliczają wat i cło ). W przypadku produktów apple ,gwarancja wynosi dwa lata i jest obliczana na podstawie ,faktury ( nie jest konieczne podbicie gwarancji) lub na podstawie daty wyprodukowania sprzętu. W przypadku produktów microsoftu o gwaranci zapomnij